Neler yeni

Instagram Video/Resim Indirme

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba cercube tarzı video resim indirebileceğim güzel tweak var mı? Byesponsor ve noexinsta tweakleri kullanıyorum bunlarla çakışmaması lazım yada bütün istediklerimi yapabiliyorsa bu tweakleri silebilirim onun yerine

Cihaz
6S
Sürüm
11.3.1

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
reklam sıkıntısı var rocket for instagram'ın

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Rocket tweakini Cracktools 3 ile crackle ya da düzenli tweak at reklam gitsin ya da satın al :)

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Var ama reklam engelleyici tweakler ile kaldırılabiliyor.
hocam ben yapamadım hangi tweak ile hallettiniz sorunu ve instagram ++ yı nereden indirdiniz yarrdımcı olursanız sevinirim

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
hocam ben yapamadım hangi tweak ile hallettiniz sorunu ve instagram ++ yı nereden indirdiniz yarrdımcı olursanız sevinirim
İnstagram++ unlimapps reposunda. Reklam yok bende ve sponsor gönderileride kaldırabiliyorsun hem hikayeden hem normal gönderilerden.

Mehmet_Oktay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Instagram++ adamdır.
evet güzel program ama instagramda bir süre sonra kasılmaya başlıyor. aşağı inmeye çalıştığında paylaşımlarda takılıyor canı isterse iniyor. Sende de oluyor mu hiç. Olmuyorsa hangi sürümü ve hangi repodan indirdin.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet güzel program ama instagramda bir süre sonra kasılmaya başlıyor. aşağı inmeye çalıştığında paylaşımlarda takılıyor canı isterse iniyor. Sende de oluyor mu hiç. Olmuyorsa hangi sürümü ve hangi repodan indirdin.
Aynen o bende de oluyor. Ama kullanmamam için sorun değil. Hiç yoktan videolara geldiğim de sesi kısık illa dokunup ya da sesi açarak videonun sesini açabilirsin. Bu tweak ile direk otomatik açıyor. En beğendiğim yönü bu 😂

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
++ tweakleri güncellemeniz gerek, takılma kasılma vs olmaması için, insta güncellendikçe ++ da güncelleniyor

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İnstagram++ unlimapps reposunda. Reklam yok bende ve sponsor gönderileride kaldırabiliyorsun hem hikayeden hem normal gönderilerden.
hocam aynı repodan kurdum reklamlar var programda sizde nasıl yok ?

Mertk6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tinder+ yapabilen varmı iosgods a baktım dosyayı silmişler yardımcı olabilecek varmı

Tips
Tips
Üst Alt