Neler yeni

Instagram video indirme

Zero-Two

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
S.A arkadaslar , Instagram Video indirme tweak varmi acaba, benim denediklerim rhino,Instagram plus , rocket, dleasy ve hicbiri calismadi , lutfen bilen biri varsa yardimci olabilir mi

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.5.5

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
S.A arkadaslar , Instagram Video indirme tweak varmi acaba, benim denediklerim rhino,Instagram plus , rocket, dleasy ve hicbiri calismadi , lutfen bilen biri varsa yardimci olabilir mi
Tweaklerin sürümünü düşürerek kurarsan sorunsuz çalışacaktır.

deepcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yanlış bilmiyorsam Rhino uzun süredir güncellenmiyor, güzel tweak'tı fakat o çalışmıyor. Instagram plus'u ve dleasy'yi bilmiyorum. Rocket for Instagram şu an çalışan gayet güzel bir tweak ve güncel Instagram sürümüyle uyumlu çalışıyor.

Zero-Two

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yanlış bilmiyorsam Rhino uzun süredir güncellenmiyor, güzel tweak'tı fakat o çalışmıyor. Instagram plus'u ve dleasy'yi bilmiyorum. Rocket for Instagram şu an çalışan gayet güzel bir tweak ve güncel Instagram sürümüyle uyumlu çalışıyor.
Hocam kusura bakmayın forumuda rahatsız ediyorum sürekli ama meraktan soruyorum herşeyi , Rocket sürüm kaç ve hangi repo ve cihazınızıda söylerseniz ona göre çok yardımcı olursunuz çünkü ben sanırım hepsini denedim ve birde şarja takınca konuşması için bildiğiniz tweak var mıdır ip6 için

deepcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam kusura bakmayın forumuda rahatsız ediyorum sürekli ama meraktan soruyorum herşeyi , Rocket sürüm kaç ve hangi repo ve cihazınızıda söylerseniz ona göre çok yardımcı olursunuz çünkü ben sanırım hepsini denedim ve birde şarja takınca konuşması için bildiğiniz tweak var mıdır ip6 için
Şu anki kullandığım Rocket for Instagram sürümü 3.7.44k fakat güncellenmesini bekliyorum. Repo yasaklı olabilir diye buraya yazmayayım, özelden yazın. Cihazım iPhone 11 Pro fakat 6'da da çalışıyordu önceden. Şarja taktığında yazdığınız metini seslendirme olayını duymuştum fakat o kestirmelerle de yapılıyordu sanırsam

efeakboga46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bir tweak hatırlıyorum adını unuttum ama çalışmıyordu nedense

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben rhino kullanıyorum eski bir instagram sürümünde sorunsuz çalışıyor versiyon 206.1 AppStore++ ile bu sürümü yükle sonrada rhinoyu indir çalışacaktır
Mesaj düzenlendi:

Umarım yararım dokunmuştur

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Evet işe yaramıyor
dleasy belirli versiyon instagrama kadar alır. tweak açıklamalarında hangi sürümü yazdığı belirtilir. yüksek sürüm kullanırsanız çalışmaz. iyi forumlar.

derya_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben jbli olmadığım için tweak bilmiyorum. Ama size ücretsiz sürümde kullanabileceğiniz bi uygulama önerebilirim:
Özellikle arama kısmındaki reels videoları için pro sürümüne abone olmanıza gerek yok. Repost şeklinde link aldıktan sonra sağ üst köşedeki kayıt butonuna basıp aşağıdan kaydet seçeneğini seçiyorsunuz. Sadece videolarda değil, gizli olmayan tüm hesaplarda foto indirirken de çalışıyor.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bunun icin bir jb ye ve tweak e gerek yok. Kestirmeler uygulamasina indirme eklentisi ekleyip indirebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

derya_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bunun icin bir jb ye ve tweak e gerek yok. Kestirmeler uygulamasina indirme eklentisi ekleyip indirebilirsiniz.

Mahalesef bu yöntem bende işe yaramıyor. Linki ekleyip indirdikten sonra Bad Request hatası veriyor

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mahalesef bu yöntem bende işe yaramıyor. Linki ekleyip indirdikten sonra Bad Request hatası veriyor

Sunu deneyin. Ben kullaniyorum sorunsuz.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Videoda … noktaya tiklayip paylas kismindan bu indirme eklentisine dokunup indirebilirsin.

derya_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus

Teşekkürler hemen deniyorum. Bir de Youtube video/ müzik indirme için çalışan kestirmeniz var mı?

Bir de verdiğiniz Instagram kestirmesini denedim ama o da hata verdi. İndirmeye çalışırken izlediğim adımları ve aldığım hatayı bu şekilde videoya kaydettim:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkürler hemen deniyorum. Bir de Youtube video/ müzik indirme için çalışan kestirmeniz var mı?

Bir de verdiğiniz Instagram kestirmesini denedim ama o da hata verdi. İndirmeye çalışırken izlediğim adımları ve aldığım hatayı bu şekilde videoya kaydettim:
Bu aldiginiz story. Dedigim normal videolarda indirme

derya_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Anladım ama bana işte böyle story indirmek için kestirme gerekli.Şu an kullandığım program bu tip storyleri indiriyor.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anladım ama bana işte böyle story indirmek için kestirme gerekli.Şu an kullandığım program bu tip storyleri indiriyor.

Bunun icin bu tip siteler var story v.s indiren

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben rhino kullanıyorum eski bir instagram sürümünde sorunsuz çalışıyor versiyon 206.1 AppStore++ ile bu sürümü yükle sonrada rhinoyu indir çalışacaktır
Mesaj düzenlendi:

Umarım yararım dokunmuştur
bende almak istiyorum premium sürümünü acaba nasıl alabilirim?

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt