Neler yeni

Instagram Reklam Engelleme

ahmet123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 3G
arkadaşlar rocket for instagramdaki reklamları engelleyen bir tweak arıyorum

Cihaz
iphone x
Sürüm
11.2.6

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu tarz Tweak'leri satın almak hem geliştiriciye katkı sağlar, hem de cihazına bilmediğin başka bir Tweak yüklememiş olursun. MakeCydiaBuyAgain Tweak'i ile bulunduğun sürüm için, Cydia üzerinden alımları aktif edebilirsin. Forum repo'sunda mevcut. Paypal ile Tweak Satın Alma

OkkoOkan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Cydownla ücretli olanların hepsini indirebilirsin sonuçta ücretsiz diye bazı uygulamalar vs. Jb yapıyoruz para. Vericeksek bu jb nin hiç bir anlamı Yok

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu Tweak kendi repo'sunda ücretsiz olarak sunulmuş. CyDown gerektirecek bir durum yok. Geliştirici de insan arkadaşlar, biraz empati kurmalıyız. Jailbreak'in faydaları ayrı konu, Tweak piyasası apayrı bir konu. Instagram'ın sunduğu haricinde, bir sürü özellik sunuyor bu Tweak. Reklam görmek istemiyorsanız da, resim indirmelerinizi yüzlerce alternatif siteden yapabilirsiniz. @OkkoOkan

adroxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Adamlardaki mantığa bak para niye veriyim diyor adam sana kullan diye reklamlı versiyonunu sunuyor 2 dolar veremeyecek kadar mı paran yok böyle adamlara tek demek istediğim 3000 4000 liralık telefonları kullanmayın kardeşim yada silin orjinal olanı kullan. Onuda geçtim adam tweet at 2 gün reklamsız kullan diyor biraz katkınız olsun bu kadar da beleşçilik olmaz kardeşim yazık günah bir geliştirici olarak onlarda insan sırf sen daha iyi kullan diye vakitlerini ayırıyorlar daha duyarlı olalım bu konularda.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
seni ilgilendirmez blader 6 milyarlık cihaz kullanıyorum seni ne ilgilendirir veririm vermem usluplu ol
6 milyar yada 60 milyar kimi ilgilendirir senin cihazın değeri ?

Konumuz Tweak: Satın alırsan daha sağlıklı çalışır..
alırsın almazsın o kimseyi ilgilendirmez ama Cracki çoğaltma..

Gelişticiler olmadımı Jailbreak'in anlamı olmaz.. onun için destekleyelim ki herkes faydalansın..
Yoksa hep sorarız Tweak niye güncelleme almıyor.

JailbreakTR

OkkoOkan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Admin arkadaşlar şu klavye delikanlısı arkadaşla bi ilgilenelim lütfen.
Mesaj düzenlendi:

Orası öyle ben arkadaşa ücretsiz indirebilir onu belirttim ama bu arkadaş usluplu değil Koçlu felan.. uzatmıyorum...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Admin arkadaşlar şu klavye delikanlısı arkadaşla bi ilgilenelim lütfen.
Mesaj düzenlendi:

Orası öyle ben arkadaşa ücretsiz indirebilir onu belirttim ama bu arkadaş usluplu değil Koçlu felan.. uzatmıyorum...
Güzel kardeşim, son mesajları sildim... iyi forumlar ve birbirinizi kırmadan forumun tadını çıkartın

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt