Neler yeni

İnstagram analiz

emrebaskoylu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Jailbreak sayesinde tam sürüm hale geçirebileceğimiz bir instagram analiz programı var mı?

C

clkgkmn

Guest
@Comex

buradan inceleyebilirsin localiappstore kuruluysa ordan tam surum yapabilirsin

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Comex

buradan inceleyebilirsin localiappstore kuruluysa ordan tam surum yapabilirsin
Ben de bu uygulamayı kullanıyorum ve dediğin gibi localiappstore ile tam sürüm yapılabiliyor.Fakat uygulama biraz basit duruyor yeterince iyi değil gibi.Daha gelişmiş olanlarından birini kırabilsek iyi olacak :)

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de bu uygulamayı kullanıyorum ve dediğin gibi localiappstore ile tam sürüm yapılabiliyor.Fakat uygulama biraz basit duruyor yeterince iyi değil gibi.Daha gelişmiş olanlarından birini kırabilsek iyi olacak :)
Followers Pro +, 2 Creative Monsters LLC bu gayet kullanışlı

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Followers Pro +, 2 Creative Monsters LLC bu gayet kullanışlı
Bu uygulama da güzel görünüyor.Ben de bu arada başka bir uygulamayla uğraşıyordum ve hallettim sıkıntısız kullanıyorum şu anda.
Kullanmak isteyen olursa yardımcı olabilirim.

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tam surum nasil yaptin
Mesaj düzenlendi:

Bu uygulama da güzel görünüyor.Ben de bu arada başka bir uygulamayla uğraşıyordum ve hallettim sıkıntısız kullanıyorum şu anda.

Tam surum nasil yaptin

KutlukTigin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Nasıl yaptın hocam ?

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Kompur @KutlukTigin
Flex ile 4 tane yeri patchledim.2 tane isPremium , requiresPremium ve setRequiresPremium olmak üzere toplam 4 tane boolean değişkeni var.Bunların hepsini true yapmak programın bütün kilitlerini kaldırıyor.Daha önce Flex kullandıysanız kolaylıkla yapabilirsiniz zaten.

KutlukTigin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Kompur @KutlukTigin
Flex ile 4 tane yeri patchledim.2 tane isPremium , requiresPremium ve setRequiresPremium olmak üzere toplam 4 tane boolean değişkeni var.Bunların hepsini true yapmak programın bütün kilitlerini kaldırıyor.Daha önce Flex kullandıysanız kolaylıkla yapabilirsiniz zaten.
Flex3 ike mi

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Kompur @KutlukTigin
Flex 3 indirdim bu yazdiklarni bulamadim

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Kompur @KutlukTigin
Hocam bir uygulama var patchleyemiyorum ve bununla alakalı bir konu bulamıyorum internette. Bana yardımcı olabilir misiniz?

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Kompur Flex 3 ile uygulama nasıl patchleniyor biraz araştırırsan yapabileceğini düşünüyorum.Eğer yapamazsan ben uygulamayı patchleyip sana ipa olarak atabilirim.
@Nortorein Uygulamanın adını verebilirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Kompur Flex 3 ile uygulama nasıl patchleniyor biraz araştırırsan yapabileceğini düşünüyorum.Eğer yapamazsan ben uygulamayı patchleyip sana ipa olarak atabilirim.
Beceremedim usta

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uygulamanın adı yousician

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Nortorein Linkteki deb dosyasını indirip Filza ile kurduğun zaman Premium özellikleri açılacak.Yapımcının dediğine göre hala Premium satın almanı söylüyor olabilirmiş ama çalışıyormuş bir dene.

@Kompur IPA veya deb olarak vermek zahmetli olacak o yüzden Flex'in Cloud'una yolladım patchi ama daha onaylanmadı.Onaylandığı zaman indirebilirsin patchin adını Premium Patch koymuştum sanırım zaten 2 tane patch var şu anda 3 tane olacak onaylanınca.Flex'e girince en altta ortada bulut simgesi var ona bas oradan InstaReport'u seç orada görünecek patch oradan indireceksin.

Kompur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Nortorein Linkteki deb dosyasını indirip Filza ile kurduğun zaman Premium özellikleri açılacak.Yapımcının dediğine göre hala Premium satın almanı söylüyor olabilirmiş ama çalışıyormuş bir dene.

@Kompur IPA veya deb olarak vermek zahmetli olacak o yüzden Flex'in Cloud'una yolladım patchi ama daha onaylanmadı.Onaylandığı zaman indirebilirsin patchin adını Premium Patch koymuştum sanırım zaten 2 tane patch var şu anda 3 tane olacak onaylanınca.Flex'e girince en altta ortada bulut simgesi var ona bas oradan InstaReport'u seç orada görünecek patch oradan indireceksin.
Evet suan iki tane gözüküyor baktim

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Elimden geldiğince anlatmaya çalışayım.Eğer tek tek takip edersen adımları, yapabileceğini düşünüyorum.

1) Flex 3'ü aç ve en solda aşağıda 4 tane kareden oluşan bir sembol var ona bas.Ona bastığın zaman açılacak olan ekranın adı Patches olmalı.
2)O ekranda sağ üstte + işareti var ona bas ve açılan ekrandan uygulamayı seç (Reports+ ismi)
3)Gelen ekranda Add Units... yazan seçeneğe bas.Açılan ekranda üstte Executable yazısının altında Reports+ yazmalı ona bas.
4)Basınca 2 seçenek gelecek karşına Process'i seç.
5)5-10 saniye bekledikten sonra Reports+ seçeneğinin sağında ok işareti çıkacak.Şimdi Reports+ seçeneğine tıkla.
6)Üstte arama kısmı var oraya isPremium yaz 2 tane eleman çıkacak onlara tıkla yanlarında onay işareti çıkacak.
7)Şimdi 2 kere geri tuşuna bas Add Units... seçeneğinin olduğu yere gel yani.Orada o demin seçtiğin elemanları göreceksin onlardan birine tıkla en altta Return Value (bool) yazması lazım ona tıkla ve açılan ekranda Override Value seçeneğine tıkla ve sonra da TRUE seçeneğini seç.
8)Aynı işlemi ikincisi için de yap ve bir daha geri tuşuna bas.Orada oluşturduğumuz patch'i göreceksin aktif hale getir ve uygulamayı kapat.

Bu işlemleri doğru şekilde yapabilirsen olmuş olacak. :okay:
@Comex istemişti özelden anlattım ona.Sen de bu adımları takip ederek halledebilirsin @Kompur

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Saolasin yaptim her uygulamaya yapilirmi patch
Teorik olarak her uygulamaya yapılabilir ama bazı uygulamalarda belirli kısımları patchlesen dahi sunucu taraflı kontrol olduğu için yaptığın patch işe yaramıyor.

crazy_lynx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Flex 3 nereden indirdiniz. Nereden indirsek hata aliyorum

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İnstagramda otomatik post atabileceğimiz bir program var mı ??

enesbstnci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam yapamadım yardım eder misiniz ?

Tips
Tips
Üst Alt