Neler yeni

İmpactor unc0ver açılmama sorunu

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
iyi akşamlar, cydia impactor konunuzu inceledim her şeyi yaptım unc0ver yüklendi fakat girdiğim gibi çıkıyor her şeyi adım adım yaptım uygulamya özgü parola)vb

Cihaz
iphone 6s
Sürüm
12.2

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia impactor da dahil şu anda ipa imzalaması yapılamıyor. Cydia impactor ile Chimera ipa yükleyerek jb yapabilirsiniz.

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
bende de aynı sorun var şu anda imzalıyor ama uygulama telefona yüklenince açılmıyor
hocam peki tweakler falan olur mu önceden yüklediklerim (tlf kapanır, açılır uncover yaparsın jb kaldığın yerdn devam edersin ya)

lstwsdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam peki tweakler falan olur mu önceden yüklediklerim (tlf kapanır, açılır uncover yaparsın jb kaldığın yerdn devam edersin ya)
İmzalama işi düzelince uncoverı kurup jb yapınca rootfs seçeneğini işaretlemezseniz kaldığın yerden devam eder tweakler. Rootfs işaretlerseniz tweakler silinir.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İmzalama işi düzelince uncoverı kurup jb yapınca rootfs seçeneğini işaretlemezseniz kaldığın yerden devam eder tweakler. Rootfs işaretlerseniz tweakler silinir.
Arkadaşlar bu sorunlar apple jb ile mücadeleye devam ettiği sürece kat kat artarak devam edecek. Bu sorunları aşmanın en güvenilir ve temiz yolu developer hasabı ile imzalanmış ipa dır.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dostlar selam,
Biraz önce başıma geldi ve yanımda PC yok.
Şu aşağıya bırakacağım adresten uygulamayı indirip güvenin. Uygulama içinden uygulama kısmında unc0ver araması yapın kurun açılıyor (yani bende açıldı) ve JB yapın.

lstwsdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bu sorunlar apple jb ile mücadeleye devam ettiği sürece kat kat artarak devam edecek. Bu sorunları aşmanın en güvenilir ve temiz yolu developer hasabı ile imzalanmış ipa dır.
10.2 sürümündeyken halihazırda kurulu ipanın imzası revoke olmuyordu. Ben daha dünden önceki gün manuel imzalamıştım uncoverı reprovision ile, akşam uyarı verdi süresi doluyor imzalayayım diye ekranı açtım ve uncover dahil diğer jb uygulamalarının imzaları revoke oldu.
Mesaj düzenlendi:

Dostlar selam,
Şu aşağıya bırakacağım adresten uygulamayı indirip güvenin. Uygulama içinden uygulama kısmında unc0ver araması yapın kurun açılıyor (yani bende açıldı) ve JB yapın.
Bende kuruluyor ama açılmıyor ignition güvendikten sonra

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Dostlar selam,
Bu verdiğin site güvenilir değil...

Sende ipa yüklenir diğer arkadaşlarda yüklenmez...3 gün sonra sende gider diğer arkadaşlardan biri yükleyebilir..

Anlık imzalar bunlar...

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Bu verdiğin site güvenilir değil...

Sende ipa yüklenir diğer arkadaşlarda yüklenmez...3 gün sonra sende gider diğer arkadaşlardan biri yükleyebilir..

Anlık imzalar bunlar...
Aa bilmiyordum. Neyse PC ye ulaşında düzene sokarım. Hocam bu ara dikkatimi çekti.13732
Sence normal mi bu gün sayıları?

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bende uncoveru re provisşon tweak imzalıyor sorun gözükmüyor

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende de aynı sorun oldu. Enson tweakbox on sitesinden yükledim çalıştı. impactor ile yükleniyor fakat açılmıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Bende de aynı sorun oldu. Enson tweakbox on sitesinden yükledim çalıştı. impactor ile yükleniyor fakat açılmıyor.

sanırım ben de yeniden kurucam olmuyor
Mesaj düzenlendi:

sanırım ben de yeniden kurucam olmuyor

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
aynı sorun bende de oldu ignitiondan kurdum. impactor çözülünce hortlatırsanız sevinirim

JamesPark

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
aynı sorun bende de oldu ignitiondan kurdum. impactor çözülünce hortlatırsanız sevinirim
Şaun bende unc0verı açamıyorum. Reprovision ile lisansladığım halde nedense jailbreak devre dışı kalmış. Tekrar impactor ile attım farklı hesaplada denedim nafile açılmıyor :/

Tips
Tips
Üst Alt