Neler yeni

icleaner sorunu

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
selamun aleyküm ios 10.2.1 saigon jb kullaniyorum cydia hafızam 3.96GB iken iclenaeri guncelledikden sonra fotoda göründüğü gibi 3.51GB göstermeye başladı stashing tweakide kurulu bu icleanerin bi bugu-mu yoksa sebebi nedir? Teşekkürler.

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba @Elmar123, iCleaner son versiyonu kurduysan sorun yoktur. Stashing tweakini tekrar kaldırıp yükle yükemeden sonra terminalden uicache verirsen daha iyi olur.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba @Elmar123, iCleaner son versiyonu kurduysan sorun yoktur. Stashing tweakini tekrar kaldırıp yükle yükemeden sonra terminalden uicache verirsen daha iyi olur.
cevab icin tesekkurler hocam uicache olayini anlamadim onu nasil yapiyoruz bi zahmet yazarsaniz sevinirim

FiratveFirat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
10.3.1 icinde böyle bir sey yuklemeye gerek varmı cydia hafizasi icin cihaz iphone 6

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam dediğinizi yapdim sildim tekrar kurdum uicache de yaptim ama yine aynı 3.51 gösteriyor iclenerin son sürümünü yuklmemisden önce böyle sorun yokdu guncelleme yaptıkdan sonra ortaya çıktı

Tips
Tips
Üst Alt