Neler yeni

iBlacklist iOS11 Sürekli Meşgul Tonu Veriyor

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar

Aranızda kullanan varmı bilmiyorum fakat lisanslı iBlacklist satın aldık ve bütün ayarlarını yaptık, önceleri sorunsuz çalışan iBlacklist güncelleme geldikten sonra sürekli meşgul tonu vermeye başladı

Bunu kullanan ve bu sorun ile karşılaşan dostlarımız varmıdır ?

Yada bu sorunun çözümü için ne yapmalıyız ?

Teşekkürler

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Guncel surum icin gelistiriciye bildirebilirsin.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar

Aranızda kullanan varmı bilmiyorum fakat lisanslı iBlacklist satın aldık ve bütün ayarlarını yaptık, önceleri sorunsuz çalışan iBlacklist güncelleme geldikten sonra sürekli meşgul tonu vermeye başladı

Bunu kullanan ve bu sorun ile karşılaşan dostlarımız varmıdır ?

Yada bu sorunun çözümü için ne yapmalıyız ?

Teşekkürler
tweaklere guncelleme geldikde eger hata duzeltmesi varsa guncelleme yapin( watusi,cercube,rocket,instagram++haric) yok eger surum guncellemesi gelmisse guncelleme yapmayin kendi tavsiyemdir yani atiyorum x tweaki ios 10da calisiyor ve ona guncelleme gelmis guncelleme notunda ios 11destegi eklendi atiyorum yaziyor bu tweaki guncellemeye gerek yok aksi takdirde tweakde arizalar oluyor adi ustunde ios 11 destegi eklenmis hata duzeltmesi falan yok yok eger hatalar fixlemisse o zaman guncelleme yapin bende suan cydiyada 20 tane tweake guncellem gelmis hepsindede ios 11support yaziyor bunu guncellemeye gerek yok kendi tecrubelerime dayanarak soyluyorum yazayim dedim buraya

Tips
Tips
Üst Alt