Neler yeni

Hücreseli açarken şebeke gidiyor

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bazen internete bağlıyken çoğu zaman da hücreseli yeni açtığımda şebekem birkaç dakikalığına gidip geliyor. Ve bu son bir haftadır olmaya başladı. Bi fikri olan var mıdır ? Sinir bozucu olmaya başladı.

Doktor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benzeri bende de oluyor bence operatörle alakalı benim ki Türk Telekom senin ki ne

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Turkcell, operatörle alakalı olduğunu sanmıyorum. Telefon jeilbreaklı, yüklediğim tweaklerden falandır diye düşünüyorum.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
İnternet kapalıyken telefon görüşmeler için 3G ya da E aktarımlarından birini kullanır. İnternet açınca LTE'ye geçmek ister bu geçiş sırasında bağlantı kesilebilir. Benim başımada geliyor bazen.

Bugrakrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hiç biri ile alakası yok bu hat ile alakalı bir durum hata değildir hat bir şebeke modundan diğer şebeke moduna geçtiğinden dolayı kısa süreli olarak kapanıp açılır gibi düşünebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam son zamanlarda yaşamaya başladım ve çok sık oluyor. Bildiğiniz buna sebep olabilecek bi tweak var mı ?

Bugrakrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tweak ile alakası yok ki jbli ve jbsiz tüm telefonlar ve tüm hatlarda yapar bunu belki bugta kalıyordur çekiyo gibi görünüyordur önceden ama çekme ihtimali yok çünkü dediğim gibi hat farklı bir şebeke moduna geçtiğinden ötürü çekimi kısa süreliğine kapanıp açılacak ve hat çekmiyecektir :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt