Neler yeni

Hoşça Kal Jailbreak Ailesi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba Güzel İnsanlar,
Bugün uzun zamandır düşündüğüm ama cesaret edemediğim bir hususa nokta koydum. Çok radikal bir karar ile Android'e geçmeye karar verip bir hışım ile Android bir cihaz satın aldım.
2018'den bu yana forumda olduğum sürece bir çok sıkıntıyı gerek yönetim ekibi gerekse forum üyeleri sayesinde çözdüm. Elimden geldiği kadarda forumda yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeye çalıştım. Kim bilir belki Android'e alışamayıp önümüzdeki ay tekrar iOsa döneceğim. Neyse ayrılık vakti geldi forum. Kendinize iyi bakın. Allah'a emanet olun :)

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yeni bir deneyim yeni bir macera hocam android apayrı bir dünya umarım seversin

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba Güzel İnsanlar,
Bugün uzun zamandır düşündüğüm ama cesaret edemediğim bir hususa nokta koydum. Çok radikal bir karar ile Android'e geçmeye karar verip bir hışım ile Android bir cihaz satın aldım.
2018'den bu yana forumda olduğum sürece bir çok sıkıntıyı gerek yönetim ekibi gerekse forum üyeleri sayesinde çözdüm. Elimden geldiği kadarda forumda yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeye çalıştım. Kim bilir belki Android'e alışamayıp önümüzdeki ay tekrar iOsa döneceğim. Neyse ayrılık vakti geldi forum. Kendinize iyi bakın. Allah'a emanet olun :)
hocam root işine bulaşır mısınız androidde

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba Güzel İnsanlar,
Nasılsa iPhone’a(Jailbreak) geri dönerek aramıza katılacaksın bu yüzden hoşçakal demiyorum. ;) Geldiğinde biz yine burdayız. İyi tatiller:Z

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Güzel İnsanlar,
Kardeş 5.000 ₺ verip ilk’kez android sıfır bi cihaz aldım...! Hayatımın hatasını yaptım bir ay geçirmediğim hastalığım kalmadı öle söylim berbat bi aydı ve sonunda 1 ay sonra 3.800 zorla sattım o aldığım cihazı gittim iPhone x aldım dünya varmı ... Android lanet bi sistem herşeyiyle ! İster cihazın uzay mekiği olsun bence sizde yakında yakınmalara başlarsınız..!

M

Musteszirat

Guest
Merhaba Güzel İnsanlar,
Kanser bir tatil seni bekliyor kardeş :)

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Hocam umarım pişman olmazsınız, ben pişman oldum :D Geri döneceğim günü iple çekiyorum... Hayırlısı olsun ama aklınızda kalacağına deneyin gitsin :)

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone den android e geçen bir kullanıcının , pişman olmamak gibi bir durumu olamaz . Yakında yine görüşürüz . Tecrübeyle sabittir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Yeni bir deneyim yeni bir macera hocam android apayrı bir dünya umarım seversin
Bakalım hocam. Bekleyip göreceğiz :)

hocam root işine bulaşır mısınız androidde
Kuvvetle muhtemel evet :)

Nasılsa iPhone’a(Jailbreak) geri dönerek aramıza katılacaksın bu yüzden hoşçakal demiyorum. ;) Geldiğinde biz yine burdayız. İyi tatiller:Z
Hayırlısı hocam ama tekrar ios alırsam koşa koşa foruma gelip "XX.XX sürümü için JB varmııı" diye bağıracağım o kesin :D

Kardeş 5.000 ₺ verip ilk’kez android sıfır bi cihaz aldım...! Hayatımın hatasını yaptım bir ay geçirmediğim hastalığım kalmadı öle söylim berbat bi aydı ve sonunda 1 ay sonra 3.800 zorla sattım o aldığım cihazı gittim iPhone x aldım dünya varmı ... Android lanet bi sistem herşeyiyle ! İster cihazın uzay mekiği olsun bence sizde yakında yakınmalara başlarsınız..!
Valla hocam çok düşündüm taşındım. Yahu geçen ay 12.000 TL'ye düzgün bir oyuncu bilgisayarı topladım. Yav 11 Pro Max 13.000 TL. Bence ülkemizde artık aldığı parayı haketmeyen bir cihaz olarak düşünmeye başladım. Bakalım kargoya vermişler cihazı. Gelir bir kaç güne. 1 Ay denicem. Baktım olmuyor tekrar ios alacağım zaten :)

Sana yazıklar olsun ben androide geçti diye mi dedim sanki forum bırakılır mı sen bırak git ama yazıklar olsun puh
Ölümlük gitmiyoruz ki. Arada gireriz elbet :)

Kanser bir tatil seni bekliyor kardeş :)
İnsanlar 2 ye ayrılmışlar bu konuda ya. %50 si keşke daha önce geçseydim diyenler kalan %50 si ise aynen bu şekilde düşünenler :) hangi tarafta olacağımı açıkcası bende merak ediyorum :)

Hocam umarım pişman olmazsınız, ben pişman oldum :D Geri döneceğim günü iple çekiyorum... Hayırlısı olsun ama aklınızda kalacağına deneyin gitsin :)
Doğru diyorsun. Ben Androidi yıllar yıllar önce kullanmıştım. Şimdi gelişti diyorlar ya nasılmış göreceğim. Baktım alışamadım 1 ay sonra tekrar iostayım :)

İphone den android e geçen bir kullanıcının , pişman olmamak gibi bir durumu olamaz . Yakında yine görüşürüz . Tecrübeyle sabittir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok değil 1 ay :)

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İki tarafın da kendine has güzel şeyleri var. Bunu inkar etmemek lazım. Fakat, genellikle iOS rahatlığına alışan insanlar pek Android cihazlarla baş edemiyorlar. Bu demek değildir ki Android stabil değil, Android eskiye göre çok gelişti. Çok çok gelişti. Ben androidfanboy değilim. Bana vereceğiniz cevapları ona göre verin. Tarafsız bakıyorum sadece :) Kızmasın kimse.
Cihazınız hayırlı olsun. Sorması ayıp hangi cihazı tercih ettiniz? iOS'dan sonra tercih edilen cihazları konuşmak daha mantıklı olacaktır..

Saygılar.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
İki tarafın da kendine has güzel şeyleri var. Bunu inkar etmemek lazım. Fakat, genellikle iOS rahatlığına alışan insanlar pek Android cihazlarla baş edemiyorlar. Bu demek değildir ki Android stabil değil, Android eskiye göre çok gelişti. Çok çok gelişti. Ben androidfanboy değilim. Bana vereceğiniz cevapları ona göre verin. Tarafsız bakıyorum sadece :) Kızmasın kimse.
Cihazınız hayırlı olsun. Sorması ayıp hangi cihazı tercih ettiniz? iOS'dan sonra tercih edilen cihazları konuşmak daha mantıklı olacaktır..

Saygılar.
Valla hocam Apple'ın artık o paraları hakkettiğini düşünmüyorum. Tamam çok güzel telefon iyi telefonda şaka bir yana geçen ay bilgisayar topladım 12.000 TL harcadım Pubg ultra ayarlarda 150 FPS veriyor. GTA5 ultra ayarlarda 120 FPS veriyor. iPhone 13.000 TL ye kadar dayandı. Pek mantıklı gelmiyor artık Apple kullanmak. He şu da bir geçrsek alışamazsam alıcam tekrar iPhone ama alt modellerden alıcam. Şimdi aldığım model X'e kafa tutan bir model. Xiaomi Redmi Note 9S

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Valla hocam Apple'ın artık o paraları hakkettiğini düşünmüyorum. Tamam çok güzel telefon iyi telefonda şaka bir yana geçen ay bilgisayar topladım 12.000 TL harcadım Pubg ultra ayarlarda 150 FPS veriyor. GTA5 ultra ayarlarda 120 FPS veriyor. iPhone 13.000 TL ye kadar dayandı. Pek mantıklı gelmiyor artık Apple kullanmak. He şu da bir geçrsek alışamazsam alıcam tekrar iPhone ama alt modellerden alıcam. Şimdi aldığım model X'e kafa tutan bir model. Xiaomi Redmi Note 9S
Evet yüksek fiyatlar sıkıntılı olmaya başladı, ben de cihazımın yanında iş telefonu olarak Mate 20 kullanıyorum ikisinden de çok memnunum. Sıfır cihaz alacak olsam gider Android bir cihaz alırım. Özellikle OnePlus. Apple’ı iOS’u çok seviyorum fakat cebime dokunuyorsa o sevdadan vazgeçmek lazım. Her şey telefon değil. Ev var araba var geçinme derdi var her şeye para gidiyor + eskiye göre artık her şeye “daha çok” para gidiyor. Tercih için mantıklı buldum yukarıdaki arkadaş gibi pu sana yazıklar olsun diyemeyeceğim, tebrik ediyorum.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Eyvallah hocam :)
Gelmiş bölgeye cihaz. Yarın alacağım bakalım.

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Hocam yorumlarınız nasıl oldu? Merak ettim gerçekten :) Geri dönüş yapmayı düşünüyor musunuz yoksa memnun musunuz? Özellikle kamera performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ceo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
bende askere gidiyorsun sandım :)

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Ve ve ve ve kanser geçen tam 1,5 ay...
Bugün itibari ile iOs'a geri dönüş gerçekleştirdim :)
Akşamda JB'yi patlattım mı rahat uyuyabilirim :D
Detayları ve deneyimlerimi müsait olunca ayrıca paylaşacağım :)

jbdeyeni

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ve ve ve ve kanser geçen tam 1,5 ay...
Bugün itibari ile iOs'a geri dönüş gerçekleştirdim :)
Akşamda JB'yi patlattım mı rahat uyuyabilirim :D
Detayları ve deneyimlerimi müsait olunca ayrıca paylaşacağım :)
Dedik dandroid diye :D aramıza tekrardan hoşgeldin. Bir daha geçmezsin tehminimce kendimden biliyorum. Her neyse
IOS:flamethrower2:android

Tips
Tips
Üst Alt