Neler yeni

Herkes Ana ekranın görüntüsü atsın.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende sıkıntısız iniyor

Bunu dene
Bunlardan hangisi veriyor o çatlamış efektini?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bunlardan hangisi veriyor o çatlamış efektini?

Bunu indir kardeşim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Bunu indir kardeşim
Teşekkürler kardeşim ama çalışmadı bende.ıthemer kullanıyorum.

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkürler kardeşim ama çalışmadı bende.ıthemer kullanıyorum.

Zipten çıkarttığın klasörün içine bak aynı isimde bir klasör daha olmasın. Varsa onu library/themes içine atıp seçeceksin. Bende ithemer kullanıyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Zipten çıkarttığın klasörün içine bak aynı isimde bir klasör daha olmasın. Varsa onu library/themes içine atıp seçeceksin. Bende ithemer kullanıyorum
Evet aynı isimden 2 klasör var ben ikinciyi theme klasörünün içine attım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Onlarda oluyor mu bilmiyorum ama verdiğim temanın içinde iconomatic klasörü var onda iphoneoverlay@2x yazar onu 3x yap bi daha dene
Evet kardeşim adamsın.oldu

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bayadır aradığım iconomatici de buldum. ithemer ile Dock reflection işini de hallettim mi dizayn tamamlandı demektir.

İsteyen buradan indirebilir

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Widgeti bana yolayabilirmisiniz

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kardeşim bursan indirebilsin

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nasıl uyguluyoruz kardeşim hangi tweak ile içim mask indirdim yardımcı olur usun
MASkı filza ile library içinde ki theme klasörüne atıyorsunuz.ı themer snowboard yada anemone içerisinden aktif ediyorsunuz. .

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
MASkı filza ile library içinde ki theme klasörüne atıyorsunuz.ı themer snowboard yada anemone içerisinden aktif ediyorsunuz. .

Kardeşin snowboard vardı ( library içinde çıkmadı thema ) ithemer kurdum snowboardı otamatik kaldırdı ama library içinde yine Yok thema klasörü
Mesaj düzenlendi:

7

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşin snowboard vardı ( library içinde çıkmadı thema ) ithemer kurdum snowboardı otamatik kaldırdı ama library içinde yine Yok thema klasörü
Mesaj düzenlendi:

7
Filzada ilk sayfadaki library klasörünün içinde

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
kardeşim bursan indirebilsin

Yok kardeşim türkiye çalışmıyor diğer bir kaç ülkeninkiler çalışıyor ama Türkiye Çalışmıyor ekran beyaz kalıyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Filzada ilk sayfadaki library klasörünün içinde

Kardeşim tamam klasörün içine attım ama aktif olmuyor ithemer kurmuştum acaba tekrar snowboard ile denesemmi veya uygulamam gereken başka bir şey varmı ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim tamam klasörün içine attım ama aktif olmuyor ithemer kurmuştum acaba tekrar snowboard ile denesemmi veya uygulamam gereken başka bir şey varmı ?
Olması lazım bende ı themer kullanıyorum

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İndirdiğin dosyayı zipten çıkart. Çıkan dosyanın içine bak aynı isimde bi klasör daha varsa onu library/themes içerisine at. Var/mobile/library değil ama dikkat et. Filza ile sol üstten sürekli geriye en başa git ordan library klasörünü bul. Ayrıca aktif edeceğin iconmask içerisinde [email protected] ve iPhoneShadow@2x isminde masklar olacak. Bazı iconomaticlerde @2x kısmı olmuyor ona da dikkat et yoksa kendin yaz.

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İndirdiğin dosyayı zipten çıkart. Çıkan dosyanın içine bak aynı isimde bi klasör daha varsa onu library/themes içerisine at. Var/mobile/library değil ama dikkat et. Filza ile sol üstten sürekli geriye en başa git ordan library klasörünü bul. Ayrıca aktif edeceğin iconmask içerisinde [email protected] ve iPhoneShadow@2x isminde masklar olacak. Bazı iconomaticlerde @2x kısmı olmuyor ona da dikkat et yoksa kendin yaz.
Kardeşim sadece bu var aynı dediğin gibi en baştaki thema klasörüne attım ithemer sildim tekrar snowboard kurdum yüne olmadı
Mesaj düzenlendi:

Bende sadece bir öğe var

Ekli dosyalar

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim sadece bu var aynı dediğin gibi en baştaki thema klasörüne attım ithemer sildim tekrar snowboard kurdum yüne olmadı
Mesaj düzenlendi:

Bende sadece bir öğe var
Snowboard kullanmadım hiç. ithemer varbende. İsimde de sıkıntı yok aktif olması lazım. Bunun harici başka iconomatic teması aktif olmasın?

Tips
Tips
Üst Alt