Neler yeni

Haftada Bir Yenilememesi İçin Ne Yapmak Gerekir?

guard42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreaksız cihazlarda cydia impactor ile uygulama yüklediğimizde haftada bir yenileme yapmak gerekiyor sanırsam bunun bir çözümü var mı? Nasıl yeniliyor ne yapmamız gerekiyor tam olarak?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Jailbreaksız cihazlarda cydia impactor ile uygulama yüklediğimizde haftada bir yenileme yapmak gerekiyor sanırsam bunun bir çözümü var mı? Nasıl yeniliyor ne yapmamız gerekiyor tam olarak?
bunun çözümü jailbreak :(

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Aslında hiç internet kullanmazsanız yenilenmiyor diye biliyorum. İnternet erişimi olunca apple sunucularıyla bağlantıya geçiyor vb

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Bir sunucunuza VPN kurup sonra host dosyasına Apple'ın imza sunucusunu eklerseniz ve o bağlantıyı hiç koparmayabilirseniz evet 7 günde bir revoke olmaz :d
@gokmenecer nasıl yılan demi :d
Mesaj düzenlendi:

Yada aynı şekilde DNS alıp yine host dosyanızı editleyip kurtulabilirsiniz.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kısaca jailbreak olmayan cihazlar için sağlıklı bir çözüm yok ;)

@Kn0ax bu kadar uğraşacağıma haftada bir tekrar yüklerim :D

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Çok mantıklı bir konuya değindin fakat bu VPN bağlantısı hiç kopmayacak mı? Wi-Fi bile arada kopabiliyor. Bu arada Jailbreak'li cihazda Host dosyasını belirttiğin şekilde düzenlemiştim fakat yine de imza gitti. Forumda konusu olması lazım. @Kn0ax
Bu arada bununla alakalı forumda onlarca söyleşi mevcut. Arama yerinden konuyu bulamıyorsan, Google'a 7 gün imza Jailbreaktr.com yazıp konu başlıklarını aratmak da bir çözüm. @guard42

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Geliştirici hesabıyla yapıyorum ben. Bir sene devam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kısaca jailbreak olmayan cihazlar için sağlıklı bir çözüm yok ;)

@Kn0ax bu kadar uğraşacağıma haftada bir tekrar yüklerim :D
hocam ios 11de appinstaller appsyncunified newterm2 bu 3 lü ile kurdğum uygulamalar çalışmıyor bir türlü atıyor uygulamayı açarken varmı bi çözümü

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Rain1 kurduğun uygulamanın crack i uyumsuzdur. Yeni sürümünü beklemen gerekli mecburen

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
@Rain1 kurduğun uygulamanın crack i uyumsuzdur. Yeni sürümünü beklemen gerekli mecburen
anladım illa impactor yada extender kulanacaz yani appcake olsun appdb den indirdiklerimin hiçbiri çalışmadı ah ah ios 8 i özledim :D

Tips
Tips
Üst Alt