Neler yeni

h3lix Jailbreak ve Aktif Cihazdan icloud hesabı silme

tlgcrk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar Dostlar Herkeze Merhaba
İPHONE 5 16GB TR CİHAZIN
İCLOUD HESABININ ŞİFRESİ
UNUTULMUŞ FAKAT CİHAZ AKTİF ÇALIŞIR DURUMDA KAPATIP AÇTIK ŞİFRE VS İSTEMİYOR SADECE AYARLARDA ŞİFRESİ UNUTULAN İCLOUD VAR VE FİND MY PHONE AKTİF DURUMDA CİHAZA 3U TOOLS İLE h3lix JAİLBREAK YAPTIM SORSUNSUZ Bİ ŞEKİLDE VE FİLZA İLE İNTERNETTEN GÖRDÜĞÜM Bİ YÖNTEM İLE ACCUNTS KLASÖRÜNDEN 3TANE DOSYAYI SİLDİM VE RESPİRİNG YAPTIM AYARLARA GİRDİĞİMDE HESAP GİTMİŞ SIFIR TELEFONUN MENÜNÜSÜ GİBİ APPLE KİMLİĞİ YARAT YADA MEVCUT APPLE KİMLİĞİNİZİ GİRİN DİYOR FAKAT GİRDİĞİMDE SUNUCUYA BAĞLANAMIYOR SUNU HATASI DİYOR TELEFONU HİÇ Bİ ŞEKİLDE YENİDEN BAŞLATMADIM NOLUR NOLMAZ DİYE
Şuan resmen merminin ucundaymışım gibi hissediyorum kendimi yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

Cihaz
İPHONE 5
Sürüm
10.3.3

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sildiğiniz dosyaların yedeklerini almamış mıydınız?

tlgcrk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aldım hocam dropboxumda hepsi şöyle bişey takıldı kafama işlemleri yaptıktan sonra bazı videolarda reststart yapıyolar ben birazda tırstım o yüzden respiring yaptım sadece sunucuya o yüzden bağlanmıyor olabilirmi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sildiğiniz dosya önemli bir dosya olabilir. Bilmeden bir şey diyemem. Geri yerine koyup bağlanıp bağlanmadığını kontrol edebilir misiniz?

tlgcrk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Teli şarjdan çıkaramıyorum kapanırda bişi olur açılış ekranında iCloud ister diye ama napcağmıda bilemedim bi yanım tekrar aynı işlemleri yap restartla cihazı diyor bi. Yanımda ilk yedek aldığım dosyaları aynı yerine
koy respiring at diyo
Mesaj düzenlendi:

Google'a Filza to iCloud accunt delete yazsanız çıkar hocam

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bir şey diyemem hocam. Daha önce karşılaştığım işlem değil.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

Şurda bir guide var okudun mu ?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
cihazı dfu ile komple yeniden sıfırdan yükleyin. ne diyecek merak ettim dogrusu.

Tips
Tips
Üst Alt