Neler yeni

Tema Gramise

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Güzel emeğime sağlık.
Ufak bi eleştiri aynı renk olması hem uygulamayı bulmayı zorlaştırıyor hemde gözü yoruyor biraz

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Güzel emeğime sağlık.
Ufak bi eleştiri aynı renk olması hem uygulamayı bulmayı zorlaştırıyor hemde gözü yoruyor biraz
kişisel tercihin hocam bazıları da ben gibi cidden sade ve tek renk seviyor ama yakında renkli ikonlarda yapacağım elbet.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar eleştirilere ve tavsiyelere açığım... bu benim ilk deneyimim umarım beğenilmiştir..Ömer kardeşimin de dediği gibi istenen ikonları ilave edebiliriz elimizden geldiği kadarınca..

DeLeTe10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Aynı hata ama sıkıntı yok hocam uğraşmayın ben ufak tefek prüzler var mı diye bakıcaktım. Gerçekten çok hoş bir tema , ellerinize sağlık

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
güle güle kullanın..ama dediğim gibi istediğiniz ikonları ekleme yapabiliriz..

DeLeTe10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sorun resimde görüldüğü gibi , artık yüklemeye çalışınca da cydia daki tweakler kayboluyor.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dün yüklerken hata aldım çözüm bulamıyorum. Herhangi bir repo yüklemeye çalışıyorum bu hatayı alıyorum repoyu yüklüyorum iCleaner sen temizlik yapıyorum düzelmiyor. Bende kurulu repoların hepsi boş gözüküyor anlamadım.

Ekli dosyalar

DeLeTe10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Dün yüklerken hata aldım çözüm bulamıyorum. Herhangi bir repo yüklemeye çalışıyorum bu hatayı alıyorum repoyu yüklüyorum iCleaner sen temizlik yapıyorum düzelmiyor. Bende kurulu repoların hepsi boş gözüküyor anlamadım.
Filzaya girdik ve sırasıyla var/lib/dpkg/Status gir düzenle de ve hata olan yeri kes VE KAYDET de ekranı kapatma Cydia herşeyi kapat ve Cydia ya tekrar girdiğini ve tweaklerin aktif olduğunu göreceksin (alıntı)

Tips
Tips
Üst Alt