Neler yeni

Görev yoneticisi toplu kapatma butonu

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar görev yöneticisinde arka planda çalışan uygulamaları tek bu butonla kapatma tweaki varmı varsa repo artı tweak paylasabilirmsnz

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar görev yöneticisinde arka planda çalışan uygulamaları tek bu butonla kapatma tweaki varmı varsa repo artı tweak paylasabilirmsnz
Buradaki kastın arka plan uygulamalarını kapatmak için mi soruyorsun

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Buradaki kastın arka plan uygulamalarını kapatmak için mi soruyorsun
Arka plandaki uygulamaları görev yöneticisinde tek tek parmak yukarı çekerek kapatmak yerine altta bir butonla toplu kapatmak istiyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arka plandaki uygulamaları görev yöneticisinde tek tek parmak yukarı çekerek kapatmak yerine altta bir butonla toplu kapatmak istiyorum
Killbackground 11 var onu deneyebilirsın.big boss repo...

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ordan yukledim hata veriyo respring sonrasi kullanamadim geri kaldirdim. Ya bi yerde gormustum tam istedigim gibiydi bulamiyorum simdi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ordan yukledim hata veriyo respring sonrasi kullanamadim geri kaldirdim. Ya bi yerde gormustum tam istedigim gibiydi bulamiyorum simdi
Easyswitcherx var onu dene.packix repo da

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Onada baktim kaydirarak kapatmayi sagliyor bana arka planda bes uygulama acik gozukuyorsa asagida tek butona basinca besini birden kapatan lazim. :)

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bana aslinda slide2kill lazim ios 11 uyumlu

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bence sen şimdiliik killbacground 11 i kullan buda güncellenince ona geçersin
Kuruyorum ama respring den sonra reinstall diye hata uyarisi veriyor onu nasil cozcem

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu hatayı tweaki kurduktan sonramı veriyor yoksa kullandıktan sonra mı veriyor...?
Tweaki kurduktan sonra respring yapiyosun ya telefon respringden doner donmez veriyor

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
EasySwitcherX
Ben Bu Tweak kullaniyorum iphone X Model
Asagiya cekince hem butun uygulamari siliyor hemde respring Yapiyor Cok kullanisli

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kardeşim kaldırıp ı cleanerdan kalıntılarını temizleyip respring yapın ve bigg boss takini indirip kurar mısın
Simdi oldu ya saolasin temizleyince oldu kur kaldir yapa yapa kitledik demekki :)

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Simdi oldu ya saolasin temizleyince oldu kur kaldir yapa yapa kitledik demekki :)
Güle güle kullan.şimdilik bununla idare et istediğin tweak güncellenirse onu kullanırsın

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Güle güle kullan.şimdilik bununla idare et istediğin tweak güncellenirse onu kullanırsın
Eyvallah saolasn. Buda gayet kullanisli baska ne ozelligi var bunun sadece toplu kapatmami yapiyor :)

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eyvallah saolasn. Buda gayet kullanisli baska ne ozelligi var bunun sadece toplu kapatmami yapiyor :)
Valla artık onu karıştırıp göreceksin ben pek kullanmadım sadece ıos 9 da iken biraz kullanmıştım

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl çözdünüz ..
Mesaj düzenlendi:

aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl yaptınız ?

Tips
Tips
Üst Alt