Neler yeni

Tema Glas

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@omeraksoy hocam XenHtml yüklü. Filzadan içerisine dosyaları atıyorum ama tweak içerisinde göremiyorum. Lockscreen için.

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Güzelmis denedim simdi : ) belki brine lazim olur Wallpaper

Ekli dosyalar

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@omeraksoy yok onu biliyorum :) ben bu işlerle ilgilendiğini bildiğim için sorunumu sana anlatayım dedim. Ben lockscreen de widget yapamıyorum. Görmüyor Xen.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@omeraksoy yok onu biliyorum :) ben bu işlerle ilgilendiğini bildiğim için sorunumu sana anlatayım dedim. Ben lockscreen de widget yapamıyorum. Görmüyor Xen.
2 adet klasör oluyor genelde widgetlerde diğerine de atmalısın
Mesaj düzenlendi:

/private/var/mobile/library/iWidgets
/private/var/mobile/library/SBHTML

2sine de atmayı dener misin ? @sorsorustur

Son düzenleme:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Güzel tema beğendim ben en azından diğer iconlar kabak gibi sırıtmıyor uyumlu tüm applere
Mesaj düzenlendi:

Güzel tema beğendim ben en azından diğer iconlar kabak gibi sırıtmıyor uyumlu tüm applere
@omeraksoy Sen bulursun.Sana zahmet şunun ücretsizini bulsanızda atsak ya filzadan.1 $ önemli değilde PayPal çıldırtıyor insanı.Tema ismini görselde paylaşıyorum

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Mesaj düzenlendi:

@omeraksoy Sen bulursun.Sana zahmet şunun ücretsizini bulsanızda atsak ya filzadan.1 $ önemli değilde PayPal çıldırtıyor insanı.Tema ismini görselde paylaşıyorum
yakinda arastiririm. :) zaten daha önce paylasmistim ama galiba

Tips
Tips
Üst Alt