Neler yeni

Tweak GIFRoll

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak: GIFRoll
Açıklama: İOS 10 cihazlarda gif yüklediğinizde gif fotoğraflar uygulamasına kaydediliyor ama ve lakin o gife dokunduğunuzda normal fotoğraf gibi açılıyor ve haraket etmiyordu. Whatsapp, facebook, insatgram, mesajlar ile bu gifleri gönderdiğimizde haraket ettiğini görebiliyorduk. Bu tweak ile artık fotoğraflara kaydettiğimiz bütün giflere dokunduğumuzda haraket edecek.
Uyumluluk: iOS 10
Repo:
Fiyat: Ücretsiz

Ekran göruntuleri
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
GIFRoll-GIF-Support-in-Photos-App.gif
Not:Yukarıdakı gife dokunun açılacaktır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Ben uzun zamandır gifviewer kullanıyorum. Bunun bir farkı var mı acaba?

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben uzun zamandır gifviewer kullanıyorum. Bunun bir farkı var mı acaba?
gifviewer ücretli bu ise ücretsiz ve gifviewerde ios 10 desteği yok bilmiyorum belki çalisir ama riske gitmek yerine tam ios 10 desteği olanini yuklemek en iyisi

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Hayır gifviewer ücretsiz. Ama dediğin doğru, ios 10 destekli değil. Bunu deneyeceğim teşekkürler. Keşke indirilen gifleri otomatik olarak, galeride ayrı bir klasör oluşturarak kaydetse.

Edit: Şimdi kurdum ve denedim. Giflere tıklar tıklamaz açılıyor bu güzel. Fakat zoom yaptığımda, gifte üst üste birkaç kere takılma oluyor yani kendini tekrar ediyor ve öyle devam ediyor. Gifviewer tam olarak ios 10 uyumlu olmadığı için, çok fazla gif varsa galeri çöküyor veya gifler çok geç açılıyor. Ama devamında daha akıcı. Benim tercihim yine gifviewer olacak ve o da ios 10'da sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
1.gifviewer ucretli($ 0.99) buyrun linki crackli yuklemisiniz onun icin ucretsiz gozukuyor sizde 2.tweakin ayarlarindan album olustura biliyorsunuz ve orayada kayediyor iyice inceleyin tweaki 3.zoom yapinca hic bir sorun olmuyor bende gayet stabil

Tips
Tips
Üst Alt