Neler yeni

Genel Jailbreak Haberleri - (Gelişmeler / Tartışma)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
İPhone 7 Plus kullanıyorum iOS sürüm 12.0.1 jaılbreak çıkarmı sızcene

NOT: Hayatım boyunca hep jaılbreaklı iPhone kullanmak ıstedim hiç nasip olmadı :(
Sürümünüzde bekleyin.

Benkays

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

NOT: Hayatım boyunca hep jaılbreaklı iPhone kullanmak ıstedim hiç nasip olmadı :(
Bence böyle iyisin. Bir kez kullansan bir aksilik olsa gitse birdaha telefonu eline alasın gelmez örnek ben

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende jailbrekimi yeni kaybettim şuna telefonun hiç anlamı yok iOS 12 e bence uzun zaman jailbreak gelmez

penah0

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

bundan sonra da hiç bir zaman nasip olmuycak ben de senin gibi 7 plus kullaniyom bu gidisle satip samsung note 9 alcam

hardcodex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bundan sonra da hiç bir zaman nasip olmuycak ben de senin gibi 7 plus kullaniyom bu gidisle satip samsung note 9 alcam
Ben not 8 aldım gecenlerde satım tavsiye etmem not 9 la aynı saten pil performansı berbat not 8 çeyrek gün çıkmıyordu not 8 de not 9u bilemem ama tavsiye istersen xiaomi al bence

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Umang döktürdü yine..

iOS 12.1 breaks remounting / (again), and fixing it will take some time. If you want to jailbreak, stay on 12.0.1 or below for now. My kernel bugs still work, so that’s a nice silver lining.

** iOS 12.1 remount işlemini engelliyor (yine). Ve düzeltmek biraz zaman alacak. Eğer Jailbreak istiyorsanız şimdilik 12.0.1 ve altındaki sürümlerde kalın. Çekirdek hatalarım hala çalışıyor.

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Umang döktürdü yine..

iOS 12.1 breaks remounting / (again), and fixing it will take some time. If you want to jailbreak, stay on 12.0.1 or below for now. My kernel bugs still work, so that’s a nice silver lining.

** iOS 12.1 remount işlemini engelliyor (yine). Ve düzeltmek biraz zaman alacak. Eğer Jailbreak istiyorsanız şimdilik 12.0.1 ve altındaki sürümlerde kalın. Çekirdek hatalarım hala çalışıyor.
Reis WhatsApp grubuna gelebilirmisin projemiz vardı 😂

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İyi forumlar herkese
iphone 6 11.4.1 cihazım var
Jb için 12.0.1 e geçmeli miyim?
12.0.1 imzası kapanır mı yakın süre içinde?

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi forumlar herkese
iphone 6 11.4.1 cihazım var
Jb için 12.0.1 e geçmeli miyim?
12.0.1 imzası kapanır mı yakın süre içinde?
Benim gibi 11.4.1de bekle ;)

Sonra pisman olursun , demedi deme sonra

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tek merak ettiğim şey jailbreak artık eskisi gibi stabil diğil yok o tweak yok elmada kaldım ben 2004 yılı ve sonrası hep jb olmadan iphone diğil derdim.Lakin o yıllarda 10 numara jb vardı şu an bakıyorum bikaç tema vs onlarda cihazda sorun teşkil ediyor gibi yorumları okuduğumda ben şahsen şu an hiç gerek duymuyorum.jbos 12 kestirmeler nerdeyse her isteğinizi fazlasıyla karşılıyor. Saygılar

yilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu kestirmeler nedir jb siz cihaza oluyormu

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tek merak ettiğim şey jailbreak artık eskisi gibi stabil diğil yok o tweak yok elmada kaldım ben 2004 yılı ve sonrası hep jb olmadan iphone diğil derdim.Lakin o yıllarda 10 numara jb vardı şu an bakıyorum bikaç tema vs onlarda cihazda sorun teşkil ediyor gibi yorumları okuduğumda ben şahsen şu an hiç gerek duymuyorum.jbos 12 kestirmeler nerdeyse her isteğinizi fazlasıyla karşılıyor. Saygılar
Bunu ben de telefonu ilk aldığımda diyordum ne gerek var jb ye diye sürüm 10.3.3 iphone 6s di o zaman. Halen o sürümdeyken jb cıktı ben jb yapmadım telefonuda meraktan ios 11.2.5 e güncelledim direkt asıl sıkıntı burada başlıyor millet 11.2 gibi daha alt surumde jb yapıp paylaştıkça bir şeyler için içini yiyor, şahsen ben Youtube reklamlarından o kadar bezmiştim ki 11.3.1 e geçirip beklemeye koyuldum ve şuan jb li telefonum ve hayat bana güzel sadece işime yarayan tweakleri kuruyorum bana yetiyor.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
İlk iPhone bile 2007 yılında tanıtılmışken 2004 de jb yapmanız :sigara::watchout: ben sadece buraya takıldım. Gerisi jb ihtiyaca göre şekillenir

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İlk iPhone bile 2007 yılında tanıtılmışken 2004 de jb yapmanız :sigara::watchout: ben sadece buraya takıldım. Gerisi jb ihtiyaca göre şekillenir
Bende buna takılmıştım. Ama yazmak istemedim . İlk iphone tanıtıldıktan sonra jailbreak de gelmiş. 11 haziran 2007 olması lazım ilk jailbreak tarihi.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ben şahsen bugüne kadar hiç bir Jailbreak aracı ile sorun yaşamadım...o kestirmeleri “Activator” üzerinden yapıyorum ve bence JAİLBREAK mutlaka her iPhone’da olmazsa olmazlardan..

Cihaz ve Çıkış Yılları:

Ecevik48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu Kadar Bekletmeleri Sizcede Fazlaya Kaçmadı mı ?

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Bende garipsedim yılı. İlk iPhone Türkiye’ye gelmemişti. 2007 yılında ABD’den almıştım bir iPhone 2G.

Ancak gerçek anlamda güzeldi JB o zamanlar. Android 2.2 vardı dual boot ederdik. IMEI değiştirirdik. İstediğimiz sürüme geçerdik. Whited00r’nin yayınladığı custom romları kullanırdık.

Şu sıralar bende artık zevk almıyorum. Eski JB zamanlarını çok aratıyor.

frttr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar bende 7.11.2018 tarihli bir youtube videosu buldum. Bir bakın dilerseniz.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt