Neler yeni

Genel Jailbreak Haberleri - (Gelişmeler / Tartışma)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover b37 ile 5s ve 6 desteği gelmiş.. @murat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam jailbreaği yaptınızmı i6
Hayır henüz deneme imkanım olmadı. Yanlız deneyen arkadaşlara bakıyorum diğer konudan uncover yarıda kalıyormuş. Sanırım bi güncelleme daha gelir bir kaç saat içinde

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone 6 JB oluyor ama Cydia yüklenmiyor.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Bu jb bktan cydia ana sayfa gitti! Ah eski jb’ler ...Renistal cydia yaptım kısmen idare ediyoruz, Bigboss dışında

intercom

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar bu konuda çok yeniyim. Daha önce hiç uğraşmadım. Az önce iOS 12.1.1 yüklü 6s cihazıma uncover ile jb yaptım Cydia yüklendi çalışıyor. Fakat tema vs yapmadım yardımcı olur musunuz

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ipad Air Deneyen varmı arkadaşlar ? Elimde 9.0.2 Jailbreakli bir tablet var ona göre güncelleme yapmayı düşünüyorum.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba arkadaşlar bu konuda çok yeniyim. Daha önce hiç uğraşmadım. Az önce iOS 12.1.1 yüklü 6s cihazıma uncover ile jb yaptım Cydia yüklendi çalışıyor. Fakat tema vs yapmadım yardımcı olur musunuz
Tema için SnowBoard yüklemeniz gerekiyor. Ardından teme yükleyip ayarladan aktifleştirmek.

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yeter artık bu kadar beklettiği bu adamın ya keşke komple bitirdiğinde yaynlasaydı a8 desteğini

F€D£R@L

EAX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreakli 6S imi satıp 7 aldım. 12.1.4 mü güncelleyim 1.3 mü? Şuan sürüm 1.4 sıfır format atıcam

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreakli 6S imi satıp 7 aldım. 12.1.4 mü güncelleyim 1.3 mü? Şuan sürüm 1.4 sıfır format atıcam
İkisinide jb mevcut değil

• Like
Reactions: EAX

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Pencereden bir taş geldi
Ben sandımki Cydia geldi
Uyan saurik uyan saurik
Başımıza ne iş geldi

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yeni cihazım xs i alır almaz jb e gireyim dedim bi baktım ki ŞOK ! a12 için umarım fazla bekletmezler .. jb çıkana kadar eski cihazım iphone 5 ile 10.3.3 jb de devam edeceğim.
1.5 sene daha İPhone 5 kullanın hocam. Daha A7 ve A8’e bile JB çıkamadı A12’in işi çok zor.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
A7 ve A8 lere çıktı bildiğim kadarıyla şuan A12 beklemede

intercom

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu yeniden başlatınca jb gitti tekrar yapayım dedim ama bu seferde doğrulama olmuyor

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Nerde eski günler şimdi modele göre jailbreak çıkarıyorlar oda yarım yamalak

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Telefonu yeniden başlatınca jb gitti tekrar yapayım dedim ama bu seferde doğrulama olmuyor
Hocam tavsiyem cihazının yedeğini alın. Ve DFU Modda tekrar yazılım yükleyin. DFU Moda almak için forumda ve internette makaleler var bulabilirsiniz. Daha sonra telefonunuz üzerinden adresinden Unc0ver b37 sürümünü yükleyin veya son sürümü hangisiyse onu yükleyin. Bu sayede hatasız temiz bir Jailbreake sahip olursunuz. Sakın recovery Modda yüklemeyin yazılımı sonra ilerde İtunes üzerinden uygulama yüklememe ve belirli aralıklarla kendi kendine Respring etme sorunları çıkıyor. Tweaklerle alakalı diye düşündüm ama öyle değilmiş şu an yaklaşık 24 saattir gayet stabil bir şekilde kullanıyorum. Ayırca jailbreak yüklerken dikkat etmeniz gereken şey uçak moduna almayı unutmamanız.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt