Neler yeni

Garanti pil değişimi kaç kere yapılıyor

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 7 cihazımın pilini ocak ayında ücretsiz değiştirmiştim. Ayın 13 ünde garantisi bitecek ve pil sağlığım 88 ama bana hissettiren %30 falan. Tekrar götürsem ücretsiz değişim yaparlarmı dolum sayısı 324
Mesaj düzenlendi:

apple destek ile görüştüm net bir yanıt alamadım fakat her hangi bir işçilik ya da parça hatası bulurlar ise değiştirebilirlermiş.

Cihaz
iphone 7
Sürüm
12.4
Son düzenleme:

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
garantisi bittiyse deji marka yüksek mah değerli piller var süper 1 yıldır iphone 6s te 100 100 hala benim iphone 8 92 ye düştü

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Orijinal alıp (300 TL den başlıyor fiyatlar sanırım) kabaca ortalama 1 yıl sonra tekrar değiştirme ihtiyacı dıyacaksınız. O yüzden deji öneririm (90 TL) orijinali aratmıyor Ve orjinal kadar ömrü oluyor. Yani tek sefer bir orijinal bataryaya o kadar para verene deji al her yıl değiştir 3 yıl ömrü olur.

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iPhone servisler pil değiştirmez telefon değiştirir garanti olduğu süre içinde ve senin durumun tlf nun garantisi varsa yetkili serviste üçretsiz pil değiştirmişlerse tekrar değiştirirler
Mesaj düzenlendi:

Kvk getirmişsin

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Konu açma kurallarına dikkat edelim hocam konu başlığı küçük harflerle yazılmalı.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Değiştirir sanırım. Garantisi bitmeden arkadaşların dediği dejiyi önermiyorum. Garanti bittikten sonra deji alabilirsin 👍

Benim batarya da leş oldu aradığımda da 500 döngüyü geçtiği için 319 tl ücret alınır dediler. Hadi len oradan dedim. 3-5 ay kaldı garantisine ama benimki de dayanılacak gibi değil o yüzden dejiye geçerim kısa bir sürede.

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Değiştirir sanırım. Garantisi bitmeden arkadaşların dediği dejiyi önermiyorum. Garanti bittikten sonra deji alabilirsin

Benim batarya da leş oldu aradığımda da 500 döngüyü geçtiği için 319 tl ücret alınır dediler. Hadi len oradan dedim. 3-5 ay kaldı garantisine ama benimki de dayanılacak gibi değil o yüzden dejiye geçerim kısa bir sürede.
Döngü vs nerden nası görüosun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Döngü vs nerden nası görüosun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
iTools ile bakabilirsin, JB varsa tweaklerle bakabilirsin. Ya da Apple arayarak onlar sana yardımcı olurlar.

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iTools ile bakabilirsin, JB varsa tweaklerle bakabilirsin. Ya da Apple arayarak onlar sana yardımcı olurlar.
3u tools ile görebilirsin 3utoolsu pcne indir kabloyla bağla telefonu orda yazacak :)

kaptan5858

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu deji konusun da iyi olmayan yorumlarda var ama benim telefon iPhone 6 garanti falan kalmadı tabi 4 senesi doldu 5 sene olacak hatta. %52 pil sağlığım var sürekli powerbank ile geziyorum :) cidden öneriyor musunuz bu dejiyi ?

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu deji konusun da iyi olmayan yorumlarda var ama benim telefon iPhone 6 garanti falan kalmadı tabi 4 senesi doldu 5 sene olacak hatta. %52 pil sağlığım var sürekli powerbank ile geziyorum :) cidden öneriyor musunuz bu dejiyi ?
iphone 6s bataryası 15 aylık deji iphone 8 orjinal batarya 12 aylıktan daha iyi 6s sağlık 100 iken 8 in 92 şuan
Mesaj düzenlendi:

iphone 6s bataryası 15 aylık deji iphone 8 orjinal batarya 12 aylıktan daha iyi 6s sağlık 100 iken 8 in 92 şuan
süre olarakta 6s daha çok dayanıyor

kaptan5858

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Mesaj düzenlendi:

süre olarakta 6s daha çok dayanıyor
Peki 6s kullanımın nasıl bir de şarjı nasıl yapıyorsun yani kaç olunca takıyor çıkarıyorsun ?

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben yan sanayi ya da apple marka ürün dışında ürün kullanımını tavsiye etmiyorum. Sonuçta pil bu bomba gibi patlayabilir ve muhattap bulamazsınız kullanıcı hatası der geçerler. Biliyorsunuz ki iphonelar da ucuz telefonlar değil zarar görsün istemeyiz

kaptan5858

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben yan sanayi ya da apple marka ürün dışında ürün kullanımını tavsiye etmiyorum. Sonuçta pil bu bomba gibi patlayabilir ve muhattap bulamazsınız kullanıcı hatası der geçerler. Biliyorsunuz ki iphonelar da ucuz telefonlar değil zarar görsün istemeyiz
Bu konuda da haklısınız ama orijinal ürünlerin fiyat kısmı ortada yüksek maliyetler bazen bizi böyle şeylere itiyor. Bende daha bir güvenme oluşmadığı için araştırıyorum sadece

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu deji bataryalar hakkında bilgi verir misiniz biraz, benim cihaz iphone 7 garantisinin bitmesine 4-5 ay kaldı, öneriyor musunuz deji bataryaya geçmeme eksilerini gören oldu mu hiç

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
2. değişimde yüzde kaçtı pil sağlığı?
cumartesi günü götüreceğim 13 eylülde garanti bitiyor bitmeden bi kontrol ettireyim :D
İlk 88 di ikincide 93 dü premium teknik servise götür

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bugün saat 2:40 da telefonu garantiye vereceğim format atınca jailbreak komple kalkar mı ?

Tips
Tips
Üst Alt