Neler yeni

g0blin - iOS 10.3 - 10.3.3 64bit Cihazlara Jailbreak!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Gokcesel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar, bugun g0blin rc2 ile tekrar jb yaptım cihaza ama mesaj bildirimi-titreşimi, kilit sesi gitti. Basına gelen var mi acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Telefonu resetledim yeniden jb yaptım düzeldi suan

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Rc1 goblin yüklü bende. Cihaz iPhone 6 ios 10.3.1. Konum servisi sorunu yaşıyorum. Rc2 yüklemeliymişim. Nasıl yapabilirim? Rc2 yi yükleme aşamaları nedir? Kurulu tweakler ve ayarlar silinir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar. Teşekkür

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hard reset atıp Goblin i sildim. Rc2 ipa sını indirdim pc ye. Telefonu pc ye bağladım cydia impactor a sürüklüyorum fakat çalışmıyor hata veriyor impactor. Ne yapmam lazım lütfen yardım

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cydia impactordan xcode gir revoke certificates de tekrar rc 2 sürükle yüklemeyi denedin mi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hard reset atıp Goblin i sildim. Rc2 ipa sını indirdim pc ye. Telefonu pc ye bağladım cydia impactor a sürüklüyorum fakat çalışmıyor hata veriyor impactor. Ne yapmam lazım lütfen yardım

Aldığın hatayı paylaşırsan daha net cevap verebiliriz. Bilinen hatalar için site içi aramayı kullan öncelikle.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cydia impactordan xcode gir revoke certificates de tekrar rc 2 sürükle yüklemeyi denedin mi

Evet yaptım o işlemi hocam. Sonra şansa denedim iTunes i açtım önce ve impactor çalıştı. Rc2 yi yükledim. Ancak goblinde Rc1 de hala görünüyor. Aktif değil ama bi yerde görmüştüm diye hatırlıyorum sadece rc2 olmalımış falan . Ekran resmi atıyorum. Buna bi yorum yaparsanız sevinirim. İşlem tamam mıdır yoksa yanlış mı var bir yerlerde. Teşekkür

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Evet yaptım o işlemi hocam. Sonra şansa denedim iTunes i açtım önce ve impactor çalıştı. Rc2 yi yükledim. Ancak goblinde Rc1 de hala görünüyor. Aktif değil ama bi yerde görmüştüm diye hatırlıyorum sadece rc2 olmalımış falan . Ekran resmi atıyorum. Buna bi yorum yaparsanız sevinirim. İşlem tamam mıdır yoksa yanlış mı var bir yerlerde. Teşekkür

Rc-2 kullanıyorsunuz sıkıntı yok

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
O rc1yazması normal rc2aktif şuan zaten sen şuan rc2desin

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar tage tweakini tamamen ücretsiz nasıl yapabilirim ?

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
slm. G0blin RC.2 kurdum fakat ilk başlarda çok (Try Again) ibaresi çıkıyor. Sebebi ve çözümü nedir? Cihazım: Iphone SE IOS 10.3.2

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
slm. G0blin RC.2 kurdum fakat ilk başlarda çok (Try Again) ibaresi çıkıyor. Sebebi ve çözümü nedir? Cihazım: Iphone SE IOS 10.3.2
denemeye devam et oluyor öyle. ben en az 20-30 denemede yapabiliyorum. zaten forumda da konuşuldu.

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Bataryayı pert eder böle giderse :)) Gülü seven dikenine katlanırmış misali...

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sen denedinmi? ben denedim ve halen daha denemeye devam ediyoru.

knay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle iyi forumlar, benim tel iphone 7 plus sırf jailbreak alabilmek için cihazımı 10.3.3 den sonraki sürümlere güncellemedim.ama 11.1.2 ye jailbreak geldi. 10.3.3 için jailbreak gelmeyecek mi ? 11.2.6 ya güncellemeli miyim?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Öncelikle iyi forumlar, benim tel iphone 7 plus sırf jailbreak alabilmek için cihazımı 10.3.3 den sonraki sürümlere güncellemedim.ama 11.1.2 ye jailbreak geldi. 10.3.3 için jailbreak gelmeyecek mi ? 11.2.6 ya güncellemeli miyim?
Beklemeniz daha iyi. Jailbreak var ama tweak ve cydia yok güncellenip çalışır hale gelince konusunu açacağız.

sagozancan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben en son ipa yı yükleyemedim şimdi 2 seferdir ipabox tan 8mb lık olanı indirip onunla etkinleştiriyorum

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt