Neler yeni

g

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar trendyoldan indirimde ıphone xr sipariş ettim daha sonra satıcı olarak Kayseride SAR ELEKTRONİK LTD ŞTİ mağzası olduğunu öğrendim ve internette araştırdım .. Hakkında birçok kötü ve olumsuz yorumlar mevcut .. Verdiğim siparişi hala hazırlamadıkları için iptal seçeneğim bulınuyor .. Bu mağaza hakkında bilgisi olan Kardeşlerim zaman geçmeden yardımlarını gösterirlerse çok mutlu olurum :))
Valla naçizane tavsiyem madem ki nakit veriyorsunuz parayı gidip kendi gözlerinizle görüp bakıp telefonu öyle almanız.az degil dünyanın parasını veriyorsunuz.ben şahsen bu kadar para versem alacağım telefona kesinlikle internetten almam kardeşim.bence siparişi iptal edin paranız aklınızda kalacağına cebinizde kalsın derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben Kayseriliyim hocam sar elektroniği biliyorum sorun olmaz yollarlar cihazı eğer yollamazlar ise ben sana yardımcı olurum

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam yardımın için çok teşekkür ederim ama , Sar Elektronik adına internette o kadar şikayet ve mağduriyet durumu varki , riske atmak istemedim ve verdiğim siparişi iptal ettim .. Göndermesine gönderirlerde , ürünleri hep sıkıntılı çıkıyormuş yorumlarda anlatılanlara göre ..

Tips
Tips
Üst Alt