Neler yeni

Tweak Frame

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Repo ismi yazmak istemiyorum buraya sorun çıkıyor sonra tavsiye edilmeyen repolarda var
Tavsiye edilmeyen Repoları sen şimdi burda millet'e tavsiyemi ediyorsun ?

Peki diyelim 10 kişiden 5 kişi Elmada kaldı o zaman Ne tavsiye edersin ??

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tavsiye edilmeyen Repoları sen şimdi burda millet'e tavsiyemi ediyorsun ?

Peki diyelim 10 kişiden 5 kişi Elmada kaldı o zaman Ne tavsiye edersin ??
O kendilerinin bileceği durum değilmi adı üstünde tavsiye edilmeyen ama buradaki insanların çoğu kullanmıyormu evet kullanıyor emeğe saygı ayrı bir durum parasını veripte alırız bağışta yaparız ama herkes kendinden sorumlu ben özellikle tavsiye etmedim ne hikmetse ücretsiz kullanılabilir tweaklar hep o repolarda asla savunmuyorum güven meselesi bu

efsane

Administrator
Cihaz
O kendilerinin bileceği durum değilmi adı üstünde tavsiye edilmeyen ama buradaki insanların çoğu kullanmıyormu evet kullanıyor emeğe saygı ayrı bir durum parasını veripte alırız bağışta yaparız ama herkes kendinden sorumlu ben özellikle tavsiye etmedim ne hikmetse ücretsiz kullanılabilir tweaklar hep o repolarda asla savunmuyorum güven meselesi bu
1. Crackli Repo ve Tweak paylaşımı ister paralı olsun ister bedava bir Tweak olsun burda paylaşılması "kesinlikle" Yasak.,,

2. Herkes özel hayatında tabiki özgürdür ve istediğini yapar ama bu demek değildir bu Forumda crack barındıran bir Repoyu veya Tweaki paylaşabilir..

Tavsiye etmiyorsak vardır bir nedeni..,

Onun için forum kurallarını es geçmeyin derim...

haydarsan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Video seç ekranında kilit ekranı icin veya ana ekran icin video seçiyorum ama işlem yapmiyor. İos 13.3.1 de deneyen var mi ?

Iron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
1. Crackli Repo ve Tweak paylaşımı ister paralı olsun ister bedava bir Tweak olsun burda paylaşılması "kesinlikle" Yasak.,,

2. Herkes özel hayatında tabiki özgürdür ve istediğini yapar ama bu demek değildir bu Forumda crack barındıran bir Repoyu veya Tweaki paylaşabilir..

Tavsiye etmiyorsak vardır bir nedeni..,

Onun için forum kurallarını es geçmeyin derim...
Hocam bu arkadaşın linkte verdiği repo güvenilir mi?

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak- frame
Repo. -
Fiyat- ücretsiz
Uyumluluk ios -12.2 +başka repolarda 13 sürümüne uyumlu olanıda var

Canlı duvar kağıdı kabul etmiyor ister çektiğiniz videoyu ister başka video formatlarını dosyalara kaydederek açıp aktif edebilirsiniz denedim şarjı sömürmüyor Dynamıc duvar kağıdı kadar anca.
Not : Youtube da çok güzel videolar var arka fon için
bu repodan frame (12.2) olanı indirip kur,katolog bölümünde indirip kullanabileğiniz bir sürü walpaper var ve daha kullanışlı (13.3 kullandım sorunsuz)
D49CE247-C632-4533-8560-933946A01E32.jpeg90212B74-A40F-4A9B-BCB3-9EBABB8BB701.jpeg

haydarsan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Maalesef video seç dediğimde üstteki foto gibi ekrana o video görüntüsü gelmiyor. Video secsemde program algılamıyor.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şimdi hangisi güvenilir repo hangisi değil 13.3 uyumlu olan güvenli repo hangisi :)

efsane

Administrator
Cihaz
@Reloading_Data

Konu içinde olan Repo güvenli...

Not: YouRepo ve GitHub Repoları her zaman güvenlidir...

Crackli Paketler bu repolara yüklense bile kısa bir süre içinde Repo sahibinin hesabı devredışı bırakılır

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam ios 13.3'e tweakin 12.2 olan sürümünü kuramıyorum depends: İos firmware 12.1.9 hatası veriyor kurmuyor siz nasıl kurdunuz acaba
Benim sorunsuz kurulum yaptı fakat çok şarj yiyor diye kaldırdım tavsiye etmem

ademaka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben kurup denedim. Ana ekran simgelerine tikladigimda. Tepki vermemeye basladi. Bazen bu sorunu yasiyorum. O yuzden kaldirdim. Fazla sarj tuketmesi zaten kacinilmaz.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu tür tweakler çok stabil çalışmıyor mutlaka bir yerden bir yeri etkiliyor yada bozuyor.görsel olarak evet güzel tweakler ama sıkıntılı işte.kullanmanızı pek tavsiye etmem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tips
Tips
Üst Alt