Neler yeni

Fotoğraflar içinde sorun

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone xs 14.3 unc0ver jb kullanmaktayım. Fotoğraflar içinde videoyu oynatamıyorum, video foto sildiğimde geri dönüp baktığımda silinmemiş olduğunu görüyorum. Fotoğraflar çok kötü pikselliğiyle açılıyor. Bu sorun neyden kaynaklanmaktadır?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
icloud fotoğraf yedeklemesini kapatın düzelir.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
icloud fotoğraf yedeklemesini kapatın düzelir.
üstadım iclodla ilişikliği kapalıydı. Şöyle birşey var ki; cihazı kapatıp açtığımda jailbreaksiz haldeyken sorun yok, ama jb yaptıktan sonra sorun oluyor Fotoğraflar içi.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iphone xs 14.3 unc0ver jb kullanmaktayım. Fotoğraflar içinde videoyu oynatamıyorum, video foto sildiğimde geri dönüp baktığımda silinmemiş olduğunu görüyorum. Fotoğraflar çok kötü pikselliğiyle açılıyor. Bu sorun neyden kaynaklanmaktadır?
Hocam bu sürümde değişik değişik zamanlarda değişik değişik yerlerde ben de de bir şeyler oluyor bazen programları AppStore dan gügüncellemiyor, bazen uygulama silemiyorum falan gibi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
bu jailbreakla alakalı, sürümle alakalı değil. Jailbreakı devre dışı bıraktığımda sorun olmuyor. Jailbreaki aktif ettiğimde yaşıyorum bunu.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bu jailbreakla alakalı, sürümle alakalı değil. Jailbreakı devre dışı bıraktığımda sorun olmuyor. Jailbreaki aktif ettiğimde yaşıyorum bunu.
Eksik anlattım olayı Hocam, bu sürümdeki Jailbreakte böyle sorunlar yaşıyorum demek istedim ben de

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
o zaman tweaklerden birisi etki ediyor...

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Liberty ile fotoğrafların jb görmesini kapatsak düzelirmi aceba @Ak.if denemekten zarar gelmez bi liberty tweak ını kurup ayarlardan liberty tweak ından fotoğraflar ı seçermisin?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
bütün tweakları silip restore rootfs den yeniden kurdum bütün tweakleri tek tek yükledim sadece 1 saatimi aldı topu topuna. Anca böyle düzelttim.

Tips
Tips
Üst Alt