Neler yeni

Tweak Flex 3

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
bu hocam hata

---- ----

uicache yüklerkende yüklemeye başlıyor gibi oluyor ama öle bekleyip kalıyor
Yüklemeyi yanlış yapmışsınız..

/var/mobile/Library/Flex3 içerisindeki Flex.app klasörünü olduğu gibi /Applications klasörüne atın.

Bu şekilde yapabilir misiniz?

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Flex, 2 den fazla patch indirmeme izin vermiyor. Full yapmamı istiyor. Ne yapabilirim bu konuda ücretsiz kullanımı varmı

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
BENDE DİREK ÇALIŞTI CAMERA LİVE PHOTO DA ÇALIŞIYOR. BİRAZ ACEMİSİYİM AMA DAHA BAŞKA CİHAZDA NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRİZ. İPHONE 6 PLUS CİHAZIM. ÜST TELEFONLARDA OLUPDA BUNA ENTEGRE EDEBİLECEĞİMİZ BAŞKA NE VAR?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
BENDE DİREK ÇALIŞTI CAMERA LİVE PHOTO DA ÇALIŞIYOR. BİRAZ ACEMİSİYİM AMA DAHA BAŞKA CİHAZDA NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRİZ. İPHONE 6 PLUS CİHAZIM. ÜST TELEFONLARDA OLUPDA BUNA ENTEGRE EDEBİLECEĞİMİZ BAŞKA NE VAR?
  • Büyük harf forum dünyasında bağırmak anlamına gelir. Bağırıp çağırmak yerine Türkçe kurallarına uyun ki, okuyucunun sizi rahatlıkla anlayabilmesini sağlamış olun.

Konu Açma Kuralları

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ayrıca ben sınırsız indirme yapabiliyorum. kafadan sallayarak sınırsız kullanıcı acabiliyorsunuz.:)

crazy_lynx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Flex 3 kurarken hata alıyorum neden olabilir acaba.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konu içeriği Güncellendi. 12.4 Desteği ve A12 cihazlar için crash sorunu giderildi

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konu içeriği Güncellendi. 12.4 Desteği ve A12 cihazlar için crash sorunu giderildi
Yeni güncellemeyi yapalımmı herhangi bir sorun varmı

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kurmayin arkadaslar 12.4 6s plus yeniden jailbreak yapip tekrar tweak kurmama neden oldu. Denenmeden paylasim yapilip kobay gibi insanlarin kullanimina yönelik paylasimlar engellenmeli bence. Saygilar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kurmayin arkadaslar 12.4 6s plus yeniden jailbreak yapip tekrar tweak kurmama neden oldu. Denenmeden paylasim yapilip kobay gibi insanlarin kullanimina yönelik paylasimlar engellenmeli bence. Saygilar

Bilgi paylaşımı yapılmış, Kurmak isteyen kurar. Jailbreak araçlari da çıktığı zaman sorunlar yaratabiliyor. Yorum yaparken biraz daha düşünmelisiniz.

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bilgi paylaşımı yapılmış, Kurmak isteyen kurar. Jailbreak araçlari da çıktığı zaman sorunlar yaratabiliyor. Yorum yaparken biraz daha düşünmelisiniz.
Bilgi paylasimi yapilmis hocam bunda hemfikiriz ama denenmemis. Kac saattir bu tweak in pisligini temizlemek ile ugrasiorum ben. Sorunlu ise bunu dip not olarak belirtin. Yorum yaparken gayet iyi dusunuorum merak etmeyin. Yorumdaki anlatilmaz isteneni anlayip yorum yapmanizi rica ederim

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar burada binlerce tweak paylaşılıyor biz hepsini ve tüm fonksiyonlarını deneyerek paylaşmaya kalksak tek işimiz bu olur ki böyle bir durum yok. Burada bilgi paylaşımı yapıyoruz dileyen kurar kullanır kendisi test eder dileyen kullanmaz. Ve kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlar forumun mantığı da budur zaten. Biz bu tweaki satmıyoruz onun içinde garantisini bizden beklemeniz abesle iştigal olur. Üstelik bu tweaki sorunsuz şekilde kullananlar vardır illa ki bir çakışma yada çalışmayan bir fonksiyonu uzaktan bilemeyiz. Bu tweakte olduğu gibi tüm tweaklerde dikkatli olmanız sizin faydanızadır.

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar burada binlerce tweak paylaşılıyor biz hepsini ve tüm fonksiyonlarını deneyerek paylaşmaya kalksak tek işimiz bu olur ki böyle bir durum yok. Burada bilgi paylaşımı yapıyoruz dileyen kurar kullanır kendisi test eder dileyen kullanmaz. Ve kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlar forumun mantığı da budur zaten. Biz bu tweaki satmıyoruz onun içinde garantisini bizden beklemeniz abesle iştigal olur. Üstelik bu tweaki sorunsuz şekilde kullananlar vardır illa ki bir çakışma yada çalışmayan bir fonksiyonu uzaktan bilemeyiz. Bu tweakte olduğu gibi tüm tweaklerde dikkatli olmanız sizin faydanızadır.
Hocam halen anlatamadim skntimi sanirim. Evet cok haklisiniz ama belirtin. Oyle bir paylasim yapilmis ki sanki 4/4 luk her surumde her cihazda sorunsuz caliomus gibi.sizin kadar profesyonel degiliz en azindan ben degilim. Bir dip not olsa denerken ona göre hareket ederiz. Eger bu konuda yanlis bir yoruma veya düşünceye sahipsem lutfen engelleyin uyeligimi iptal edin. Çünkü elestirilere açık olmadiginiz anlasilior savunmalarinizdan. Saygilarimlaaa

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam halen anlatamadim skntimi sanirim. Evet cok haklisiniz ama belirtin. Oyle bir paylasim yapilmis ki sanki 4/4 luk her surumde her cihazda sorunsuz caliomus gibi.sizin kadar profesyonel degiliz en azindan ben degilim. Bir dip not olsa denerken ona göre hareket ederiz. Eger bu konuda yanlis bir yoruma veya düşünceye sahipsem lutfen engelleyin uyeligimi iptal edin. Çünkü elestirilere açık olmadiginiz anlasilior savunmalarinizdan. Saygilarimlaaa

Yanlış anlaşılan bir durum yok açıklama yapıyoruz. Daha fazla sorun yaşayan olursa not düşeriz daha önce bu şekilde bir geri dönüş olmamış. Sizin açınızdan çözüme ulaşmışsınız geçmiş olsun tweak içinde takipteyiz. İyi forumlar

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yanlış anlaşılan bir durum yok açıklama yapıyoruz. Daha fazla sorun yaşayan olursa not düşeriz daha önce bu şekilde bir geri dönüş olmamış. Sizin açınızdan çözüme ulaşmışsınız geçmiş olsun tweak içinde takipteyiz. İyi forumlar
Peki hocam eywallah ne dielim.
tekrar saygilarimi sunuorum yapilan emekler için
Kullandigim tweakler bunlar. Bu konudaki tweak i kurdugum zaman respringden cikmior cihaz. Mecburen uncover dan restore root fs yapip bütün tweakleri yeniden kurup ayarlarini ayarlayip ugrasiosun. Kurmak isteyen arkadaslara rehber olalim o zmnn

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Axon olabilir ben o tweak yüzünden sileo ya geçtim bir ara ama sevmedim cydia candır. Şimdi de kurmuyorum artık çünkü defalarca denedim ne zaman uncover jb ile axon kursam cihaz kafayı yiyor resmen respringen çıkmıyor ve mecburen sıfırlayıp tekrar jb yapıyordum. Cihazım 8 plus 12.4. Muhtemelen nepetanın reposundaki bir eklenti kuruluyor ve ondan yapıyor bu benim kendi görüşüm belki ondan değildir ama bana illallah ettirdi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kullandigim tweakler bunlar. Bu konudaki tweak i kurdugum zaman respringden cikmior cihaz. Mecburen uncover dan restore root fs yapip bütün tweakleri yeniden kurup ayarlarini ayarlayip ugrasiosun. Kurmak isteyen arkadaslara rehber olalim o zmnn

Görünürde çok tweak yok, isterseniz hepsini devredışı birakip tek tek etkinlestirin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Flex3 iphone x cihazımda yüklü ve güncellemeyi yaptım sorunsuz çalışmakta. Cihazınızda diğer tweaklar a bağlı anlık bir hatadan dolayı sorun yaşamış olabilirsiniz.

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Axon olabilir ben o tweak yüzünden sileo ya geçtim bir ara ama sevmedim cydia candır. Şimdi de kurmuyorum artık çünkü defalarca denedim ne zaman uncover jb ile axon kursam cihaz kafayı yiyor resmen respringen çıkmıyor ve mecburen sıfırlayıp tekrar jb yapıyordum. Cihazım 8 plus 12.4. Muhtemelen nepetanın reposundaki bir eklenti kuruluyor ve ondan yapıyor bu benim kendi görüşüm belki ondan değildir ama bana illallah ettirdi

Tşk ederim hocam degerli yorumlariniz icin

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Flex3 iphone x cihazımda yüklü ve güncellemeyi yaptım sorunsuz çalışmakta. Cihazınızda diğer tweaklar a bağlı anlık bir hatadan dolayı sorun yaşamış olabilirsiniz.
Madem bi el attik o zmn tüm tweaklari kaldirip hatta silip bunu bi deneyelim. Bu sekilde diğer arkadaslara da rehber olmus oluruz

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cihazım 6s+ Flex 3 resmi satın aldım sorunsuz kullanıyorum

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Sürümün nedir hocam?
12.4 unc0ver JB ile iPhone 7 de resping loopta takılıyorum.
Repo: Delta

Tips
Tips
Üst Alt