Neler yeni

Tweak Flex 3 [Beta 8]

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Sevdiğimiz kullandığımız Flex 3 tweak'i Beta 8'e güncellendi ve artık 10.3.3 g0blin jailbreak ile uyumlu. Geliştiricinin verdiği link ile .deb dosyasını indirip kullanabilirsiniz!

Tweak Adı: Flex 3
Repo:
Fiyat: -
Uyumluluk: 10.3.3'e kadar

Tweak Açıklaması: Uygulamaları modifiyelemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Özellikler:

Flex size uygulamaları modifiyeleme ve uygulamaların davranışlarını değiştirme şansı tanır, hem de sıfır kod bilgisi ile. 150.000 üye ve 30.000'den fazla patch paylaşımı olan, her zaman kullanışlı birşeyler bulabileceğiniz sağlam bir komünite dayanışmasına dayanır.

Her gün birileri Flex'i kafalarındaki bir fikir için indirir, ve kolaylıkla istedikleri uygulama için patch yaratabilirler. Ardından patch'lerini Flex Komünite Bulutuna yükleyerek diğer kullanıcıların da aynı deneyimi paylaşmasını sağlarlar. Flex bunun için yapıldı, ve fikirlerinizi hayata geçirmek daha kolay olamazdı. Eğer bir uygulamada olmasını istediğiniz farklı bir durum varsa, Flex istediğinizi yerine getirmek için birebir.

Ekran Görüntüleri:

flex3-1.jpgflex3-2.jpgflex3-3.jpgflex3-4.jpg

iOS 10.3.3 g0blin:

Son düzenleme:

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
@oguzhanvarsak
Satin aldigim tweak gerci her tweak'i satin aldim sayilabilir :) ios 11 icinde bekliyoruz
Flex'in çalışabilmesi için Substrate, Substitude ve root erişimi gerekiyor, bu sayede doğru ent.xml dosyasını etkinleştirebiliyor ve biz patch'lerimizi kullanabiliyoruz. Fakat iOS 11 için şuanda bunların olması uzak görünüyor, ancak o zaman kullanabilirsiniz sanırım.

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Satin almis olan varsa ucreti karsiligi verebilir mi?Gerci bu sekil istek yapmak ya da yazmak yasak mi bilmiyorum,Eger yasak ise simdiden ozur dilerim..

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Satin almis olan varsa ucreti karsiligi verebilir mi?Gerci bu sekil istek yapmak ya da yazmak yasak mi bilmiyorum,Eger yasak ise simdiden ozur dilerim..
Zaten konuda .deb dosyası var indirip kuracaksınız, ödeme yapmanız gereken bir durum yok.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Bir gün önce flex 3 goblin için uyumlumu diye reddit i araştırmak ve ertesi gün bu konunun açılması.. İnanılmaz :)))

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
verdiğiniz linkteki repodan yükledim ancak uygulamaya tıklayınca atıyor. i6 10.3.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
verdiğiniz linkteki repodan yükledim ancak uygulamaya tıklayınca atıyor. i6 10.3.1

Az önce 10.3.3'de indirip kurdum sorunsuz açılıyor, neden çöktüğü konusunda bir fikrim yok.

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Repodan degil,direk bu dep dosyasini yuklerseniz sorunsuz aciliyor..Beta 15 degil,beta 8 olmasi gerekiyor yukledigin zaman....

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Kaldırılmış mı acaba linke tıklayınca 404 not found çıkıyo

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
ben linke tıklayınca böyle oluyo

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@oguzhanvarsak hocam ben çoğu tweakleri cydiadan yüklüuorum .deb'le yükleme nasıl yapıoyruz

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
System wide,settings,springboard bolumlerini actigim da bos geliyor.Sizlerde de bu sekilde mi geliyor bu bolumler acaba?

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Flex 2 de uploads on server cracker diye bi bölüm vardı bunda yok galiba

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Beyler bu flex 3 te 2 tweak indirdikten sonra daha indiremiyorum günde 2 değilde daha çok indirme şansımız varmı

Tips
Tips
Üst Alt