Neler yeni

Çözüldü Filza uygulamadan atma

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar cihazımda daha önceden xarold reposundan kurduğum filza uygulamasını kaldırıp yeni sürümünü kurmak istedim. Filzayı kaldırırken cydia kapandı yeniden giriş yaptığında filzanın kaldırılmış olduğunu gördüm fakat kaldırma işlemi başlar başlamaz cydiadan attığı için filza dosyaları hala sistemde mevcut ve şuan hangi repodan kurarsam kurayım filza açılmıyor atılıyor, daha önceleri farklı boş tweak in kalıntılarını filza ile silebiliyorduk ama filzanın kalıntılarını nasıl sileceğim? Ayriyetten filza yı jailbreaksiz cydia impactor ile yüklediğimde yükleniyor açmaya çalıştığım zamanda cihaz kapanıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkür ediyorum şimdiden.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Dostum öncelikle cihazina bir uicache komutu vermeye dener misin ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
eski bir sürümü kurmayi dener misin ? Son sürüm değil de

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Deneyip haber verecem.
Mesaj düzenlendi:

Hocam denedim yükleniyor fakat açılmıyor hala
Mesaj düzenlendi:

Deneyip haber verecem.
Mesaj düzenlendi:

Hocam denedim yükleniyor fakat açılmıyor hala
Hocam bi arkadaş terminal ile halletti çok teşekkür ederim 🙏 konu kapatılabilir.

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak imkanı varken, Filza'yı başka kaynaklardan yüklemeyin. Filza orijinal repo adresi;
Bu kaynak haricinde Filza barındıran yerleri, muhtemelen eski sürüm veya crack (bozuk paket) içeriyordur. Tweak'leri mümkün olduğu sürece BigBoss ve orijinal repo kaynaklarından yüklemeye özen gösterin.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak imkanı varken, Filza'yı başka kaynaklardan yüklemeyin. Filza orijinal repo adresi;
Bu kaynak haricinde Filza barındıran yerleri, muhtemelen eski sürüm veya crack (bozuk paket) içeriyordur. Tweak'leri mümkün olduğu sürece BigBoss ve orijinal repo kaynaklarından yüklemeye özen gösterin.
Çok haklısınız hocam zaten şuan bigbosstan yüklü Forumda sürekli yasaklı repo konusunda uyarı yapmıştınız siteyi keşfettiğim zaman benim için iş işten geçmişti biraz 2 yıl önce bu cihaza jailbreak yaptığımda yasaklı repolardan indirmeler yapmıştım cihazı bozdu yeni sürümlerde jailbreak i güncellendikçe daha düzenli dikkatli indirme yaptım yasaklı repolardan uzak duruyorum ama cihaza restore yapmam gerekli ama sistem dosyalarında gizlediğim bi sürü dosya olduğundan onları yedeklemeye vakit bulamadım restore edemedim ve hala 2 yıl öncesinden yüklediğim yasaklı repoların cihazda çıkardığı hatalara maruz kalıyorum umarım yakın zamanda restore işlemi yapıp crackten uzak jailbreak kullanabileceğim.

Tips
Tips
Üst Alt