Neler yeni

Tweak Fart - iOS Animasyonlarını Hızlandırın [Beta]

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Tweak Adı : Fart
Resmi Sitesi :
Versiyon : Beta 0.1
Uyumluluk : iOS 11 (bilinen)
Tweak Açıklaması : iOS animasyonlarınızı hızlandırın

Geliştiricinin Açıklaması : Şuanki buglar bazıları için rahatsız edici olabilir, fakat animasyonları hızlandırma konusunda sorun yaşamadığından ve yeterince ilerlediğinden tweak'imi yayınlamak istedim. Tweak'im stock animasyonların çoğunu kaldırıyor ve kaldıramadıklarını da hızlandırıyor. Bilmeniz gereken herşey paylaştığım sitemde, ve orayı da olabildiğince güncel tutacağım. Eğer yeni buglar bulursanız bana ulaşmaktan çekinmeyin. Tweak'imi stabil hale getirmek için elimden geleni yapacağım ama açıkçası daha yeni bir iOS geliştiricisiyim, yani eğer birileri çıkıp da yakın zamanda daha stabilini yayınlarsa şaşırmayacağım.

Özellikler :

Bu tweak genel olarak bütün iOS animasyonlarını kaldırır veya hızlandırır.
️ Bilinen buglar: Bildirim çubuğunun kilit ekranında gizlenmesi ve ayarlardaki yazıların karışması.
Herhangi bir sorundan sorumlu değilim. Şahsen test ettim ve kendi iPhone'umda çalışıyor.

Tweak'in çalışabilmesi için "Genel > Erişilebilirlik > Hareketi Azalt" ayarının AÇIK olmasına dikkat edin.

İndirme Link :

Beta2 : Fart Beta2

Çeviri kendime aittir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Tamamen çeviridir arkadaşlar, kendim 10.3.3'deyim ve test etmedim. Yukarıda "test ettim çalışıyor" geliştiricinin cümlesidir. Genel yorumlara baktığımda çalıştığını ve gayet de hızlandırdığını gördüm. iPhone X'de bazı dokunma karışmaları ve anlık gecikmelere rastlamış 1 kullanıcı. Deneyen arkadaşlar yorum eklemekten çekinmesinler. Ben herhangi bir güncelleme olursa ekleyeceğim zaten.

Lakersnation24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS 11.1.2 iPhone 7'de test ettim. Whatsapp'ta crashler yaşadım başka da bir sorunla karşılaşmadan sildim. Update bekleyeceğim sanırım.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweak güncellendi. Link konuya eklenmiştir.

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Currently known bugs: Touch register delays, problems with iPhone X or "Fluidity" users.

Tips
Tips
Üst Alt