Neler yeni

FaceTime Engeli Olan Cihazlara FaceTime Yüklenir mi?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam dostlar soruyu daha önce sordum ama detaylandırabilmek için konusunu açmak istedim.Facetime engeli olan ülkelerden gelen cihazlara Electra jb ile FaceTime yüklenebilir mi?
Aşağıdaki linkde apple store FaceTime mevcut ama açınca bu uyarıyı veriyor?

Ekli dosyalar

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır yüklenemez cihazlar ülkelere göre genellikle Arabistan gibi yerlerde kaldırılmış olarak geliyor. Birkaç forumda okudum birçok yol denenmesine rağmen yüklenememiş

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@sametsurmeli Bu linktekinin mantığı var mı sence?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

Değiştireceğin dosyanın yedeğini al bi dene ama ben tavsiye etmem çünkü baya bakmıştım çözebilen olmamıştı yabancı forumlarda dahi :) umarım ışık olursun FaceTime bekleyen kullanıcılara :)

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

ios 11 oncesi jailbreakli cihazlarda oluyordu ben yapmistim cydiadan bir kac tweak ekleyip bundle plistte oynamalar yapilarak oluyordu ios 11 de bu tweakler update olmadigi icin su anda olmuyor bende su anda kullandigim iphonu arabistandan facetime siz aldim su anda misirdayim misir hattini taktim face time calisti verdigin linktekide bahaettigim update olmayan tweaklerin yaptigi olayla ayni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@ahmetto Bu işlemler işe yarar mı diyorsun? Bende okudum telefon bölge ayarını Mısır yapınca oluyor dediler denedim ama yemedi :)

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@ahmetto Bu işlemler işe yarar mı diyorsun? Bende okudum telefon bölge ayarını Mısır yapınca oluyor dediler denedim ama yemedi :)
linkte yazilanlari uygularsaniz olma ihtimali yuksek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Canbaba

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar kolay gelsin herkeze FaceTime ve iMessage Aktif edemiyorum iphone 7 plus sürüm 10.1.1 jailbreak yaptıktan sonra aktifleştiremedim

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Canbaba Hocam şuanlık jb olsa bile aktif edilemiyor.Hepimiz bakınıyoruz bulursak bişeyler paylaşırız

Tips
Tips
Üst Alt