Neler yeni

Empires & Puzzles

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Uzun süredir oynadığım bir oyunda resimde işaretlediğim süreleri ileri sarma yapabileceğim bir uygulama olup olmadığını merak ediyorum.

Ekli dosyalar

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonda zamanı ileri alıp denediniz mi ? Bazı basit oyunlarda bu şekilde oluyordu.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Deniyorum o zaman. Gerçi nasıl kullanacağımı bilmiyorum ama kurcalarım :)
Mesaj düzenlendi:

Böyle bir hata verdi.
Tool gir speed optimize gir ordan hangi oyun yada uygulama aktif et save de çık sonra oyunu aç ekrana küçük ayar simgesi gelecek ona bas ne kadar hızlandırmak istiyorsan yap

Ekli dosyalar

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tool gir speed optimize gir ordan hangi oyun yada uygulama aktif et save de çık sonra oyunu aç ekrana küçük ayar simgesi gelecek ona bas ne kadar hızlandırmak istiyorsan yap
Hocam çok teşekkür ederim. Ancak işe yaramadı. Köyün içinde ki herşey hızlanıyor ancak zaman ileri sarmıyor. Video çektim ama dosya büyük olduğu için yükleyemedim

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam çok teşekkür ederim. Ancak işe yaramadı. Köyün içinde ki herşey hızlanıyor ancak zaman ileri sarmıyor. Video çektim ama dosya büyük olduğu için yükleyemedim
Bazı oyunlarda işe yaramıyor

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu oyun hakkında sorunuma çözüm olabilecek veya yol gösterecek başka arkadaşlar var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt