Neler yeni

Elmada Kalan Jb'li İphone 7

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar *** reposundan sileo kurma aracı yüklerken cihaza respring yaptım zaten tweak kurulurken hata verdi. Respring ekranından sonra sürüm güncelleme başarılı ekranı geldi. Sürdür dedikten sonra Başlat dedim ve sürekli sürüm güncelleme başarılı "Sürdür"-"Başlat" döngüsünde kaldı. Bende cihazı yeniden başlatayım belki düzelir dedim ama cihaz elmada kalıyor. Sürüm kaybetmeden açmanın yolu var mıdır lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olun ricam olur. Shsh kaydım 11.3.1 için yok maalesef.

Cihaz
İphone 7
Sürüm
11.3.1

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
kardeş yasaklı repodan indirilirmi o hiç kaydın olsada 11.3.1 e dönemezsin iphone 7 için mecbur son imzalı sürüme geçeceksin.
Tabi önce hard reset atmayı dene

bebe_ruhi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Nasıl atılıyor İ7ye hard reset?
Güç tuşuna ve ana menü tuşuna bas önce güç sonra menü ama daha sonra bırakma taki beyaz üzerine siyah elma gelene kadar... sonra zaten açılır ama açılmazsa şarjı bitir sonuna kadar sonra şarja tak dene

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güç tuşuna ve ana menü tuşuna bas önce güç sonra menü ama daha sonra bırakma taki beyaz üzerine siyah elma gelene kadar... sonra zaten açılır ama açılmazsa şarjı bitir sonuna kadar sonra şarja tak dene
menü tuşu i7lerde dokunmatiktir cihaz kapalı iken işlemiyor. Bir sürü tuş kombinasyonu denedim açılmadı. Siyah ekran gelip gidiyor 2 dk da bir. Uğraşmayacağım ; 12.1.1 e güncelleyip satacağım düşük sürümden bir cihaz almayı düşünüyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
menü tuşu i7lerde dokunmatiktir cihaz kapalı iken işlemiyor. Bir sürü tuş kombinasyonu denedim açılmadı. Siyah ekran gelip gidiyor 2 dk da bir. Uğraşmayacağım ; 12.1.1 e güncelleyip satacağım düşük sürümden bir cihaz almayı düşünüyorum.
Güç tuşu + Ses eksi tuşu basılı tut

bilaleminturker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynı problemi bende yaşadım. Cihazım 6s. Sileo güncellemesi geldi yaptım daha sonra respring te takılı kaldı. Hard reset attım. Electradan enable tweak ı deaktif yapıp cydiadan güncellemeyi kaldırdım. Problem çözüldü.

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı problemi bende yaşadım. Cihazım 6s. Sileo güncellemesi geldi yaptım daha sonra respring te takılı kaldı. Hard reset attım. Electradan enable tweak ı deaktif yapıp cydiadan güncellemeyi kaldırdım. Problem çözüldü.
Benim respringte kalmadı işte sıkıntı orda. Cihaz elmadan çıkmıyordu. Güncelledim ama çok moralim bozuldu ya. Jbyi hiçbişeye değişmem valla.

Tips
Tips
Üst Alt