Neler yeni

Electra Tweak Yükleme Programı

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar merhaba ben kurarkan program durduluyor diyip kapanıyor varmıdır bi sebebi?

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama güncellendi. Yeni link konuya eklenmiştir.
Hoca saurik güncelme yapar cydia aktif olursa bunu normal şekilde silebilirmiyiz sürüm kayıbı olmadan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hoca saurik güncelme yapar cydia aktif olursa bunu normal şekilde silebilirmiyiz sürüm kayıbı olmadan

Bunu dediğiniz hangisi? tweak yükleme programını mı kastediyorsunuz yoksa yüklediğiniz tweakleri mi?

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
libsubstrate bu yöntemle kurabilirmiyiz acaba

arkuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
WinSCP ile electra Jailbreakte SuperRecorder deb içeriğini nasıl atacağım acaba bilen var mı?

SuperRecorder deb içinde 4 dosya var.

1. Applications
  2. Library
  3. System
  4. usr
Bu 4 dosyanın içindekiler de şu şekilde:

1. Applications-SuperRecorder.app-dosya içinde png dosyaları ve he.lproj, _CodeSignature gibi 153 dosya var.

2. Library-Application içinde:

A) Application Support- SuperRecorder- volamp_icon_big, record_icon@2x gibi 13 öge var.

B) LaunchDaemons- org.hacx.hacxsyncdaemon.plist içindeki dosyalar:

C) MobileSubstrate- DynamicLibraries-içindekiler: hAcxSyncDaemonLib.dylib, hAcxSyncDaemonLib.plist, Superrecorder.dylib, Superrecorder.plist

3. System içinde:- Library-Frameworks- UIKit.framework içinde de şu dosyalar var:

Black_record_Color@2x, LockScreen_record_Color@2x gibi 5 dosya var.

4. Usr içinde:

A) include- libhAcxSync: hAcxSyncClient.h, hAcxSyncFileInfo.h, hAcxSyncServiceTypes.h

B) lib: libhAcxSync.dylib

C) libexec:hAcxSyncDaemon, hAcxSyncDaemonLaunch isimli dosyalar var.

deb Uygulama aktarımda böyle yapın diyor. Nasıl aktaracağım biraz farklı dosya isimleri var?

1. Copy contents of MobileSubstrate/DynamicLibraries to /bootstrap/Library/SBInject/.-AKTARACAĞIM DOSYALAR : MobileSubstrate- DynamicLibraries-içindekiler:hAcxSyncDaemonLib.dylib, hAcxSyncDaemonLib.plist, Superrecorder.dylib, Superrecorder.plist

2. Copy contents of PreferenceBundles folder to /bootstrap/Library/PreferenceBundles. BURAYA AKTARACAKLARIMI BULAMADIM?

3. Copy contents of PreferenceLoader/Preferences to /bootstrap/Library/PreferenceLoader/Preferences. Create the “Preferecnes” folder if it’s not already presetn in the aforementioned directory. BURAYA AKTARACAKLARIMI BULAMADIM?

4. Copy tweak data such as Switches folder, Application Support, etc (if present) to the /Library folder in the root filesystem. Tweak data may or may not be present in a package.YA DA BU SUPERRECORDER DEB İÇİNDE 4 DOSYAYI TÜMDEN root/library içine mi atmalıyım acaba?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
WinSCP ile electra Jailbreakte SuperRecorder deb içeriğini nasıl atacağım acaba bilen var mı?

SuperRecorder deb içinde 4 dosya var.

1. Applications
  2. Library
  3. System
  4. usr
Bu 4 dosyanın içindekiler de şu şekilde:

1. Applications-SuperRecorder.app-dosya içinde png dosyaları ve he.lproj, _CodeSignature gibi 153 dosya var.

2. Library-Application içinde:

A) Application Support- SuperRecorder- volamp_icon_big, record_icon@2x gibi 13 öge var.

B) LaunchDaemons- org.hacx.hacxsyncdaemon.plist içindeki dosyalar:

C) MobileSubstrate- DynamicLibraries-içindekiler: hAcxSyncDaemonLib.dylib, hAcxSyncDaemonLib.plist, Superrecorder.dylib, Superrecorder.plist

3. System içinde:- Library-Frameworks- UIKit.framework içinde de şu dosyalar var:

Black_record_Color@2x, LockScreen_record_Color@2x gibi 5 dosya var.

4. Usr içinde:

A) include- libhAcxSync: hAcxSyncClient.h, hAcxSyncFileInfo.h, hAcxSyncServiceTypes.h

B) lib: libhAcxSync.dylib

C) libexec:hAcxSyncDaemon, hAcxSyncDaemonLaunch isimli dosyalar var.

deb Uygulama aktarımda böyle yapın diyor. Nasıl aktaracağım biraz farklı dosya isimleri var?

1. Copy contents of MobileSubstrate/DynamicLibraries to /bootstrap/Library/SBInject/.-AKTARACAĞIM DOSYALAR : MobileSubstrate- DynamicLibraries-içindekiler:hAcxSyncDaemonLib.dylib, hAcxSyncDaemonLib.plist, Superrecorder.dylib, Superrecorder.plist

2. Copy contents of PreferenceBundles folder to /bootstrap/Library/PreferenceBundles. BURAYA AKTARACAKLARIMI BULAMADIM?

3. Copy contents of PreferenceLoader/Preferences to /bootstrap/Library/PreferenceLoader/Preferences. Create the “Preferecnes” folder if it’s not already presetn in the aforementioned directory. BURAYA AKTARACAKLARIMI BULAMADIM?

4. Copy tweak data such as Switches folder, Application Support, etc (if present) to the /Library folder in the root filesystem. Tweak data may or may not be present in a package.YA DA BU SUPERRECORDER DEB İÇİNDE 4 DOSYAYI TÜMDEN root/library içine mi atmalıyım acaba?
verdiğim proram ile deb dosyasını yükleyemediniz mi?

arkuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
verdiğim proram ile deb dosyasını yükleyemediniz mi?
Teşekkürler, b8 sürümünü kurdum, super recorder yüklendi (bunu i7 deyken satın almıştım, bir de free kullanım hakkı tanıyor, facetime sky, whatsup hertürlü görüşmeyi destekliyordu-benim için not almak çok sıkıntılı, yoksa başka kötü amacım yok işim için gerekli) fakat proğram açılıp atıyor. Muhtemelen ios11 destekli değil (benim i8 11.1.2) araştırıyorum henüz ios 11 deb inin bulamadım. Tweak installer için çok teşekkürler baya kolaylaştı JB :) başka arkadaşlara yararsa diye link vereceğim (hatta cracklemişler bu proğramı). Yeni bilgi edinen olursa paylaşsın lütfen teşekkürler.

bu linkte diğer proğramlara ait linkler de var.cydiaupdates.jpg IMG_1422.PNG

FiratveFirat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

yusuf.ozgul hocam gerekli yere tasirsaniz ext3nder olmadan direk hem electra tweak hemde goblin rc2 uygulama yükler gibi yükleniyor Cydia impactorsuz ext3ndersiz felan kendinizde detayli bakarsaniz sevinirim sonucta bilginiz benim gibi amatör kullanicilardan fazla tesekkürler simdiden

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

yusuf.ozgul hocam gerekli yere tasirsaniz ext3nder olmadan direk hem electra tweak hemde goblin rc2 uygulama yükler gibi yükleniyor Cydia impactorsuz ext3ndersiz felan kendinizde detayli bakarsaniz sevinirim sonucta bilginiz benim gibi amatör kullanicilardan fazla tesekkürler simdiden

Tabikide hemen bakıyorum. Güzel ise detaylı konu açarım.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Program Güncellendi. Link konuya eklendi.

Konu güncellendi.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
sürüm 2.0.1 oldu. Tüm sürümlerin bulunacağı link konuya eklendi.

Tips
Tips
Üst Alt