Neler yeni

Electra / tweak sonrası açılmayan cihaz

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Aynısı bende oldu şarj durumun taminen ne durumda idi ve telefon modelin nedir

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Şarjın bitene kadar bekle bitince şarja tak ve tekrar dene

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihaz ipad air, şarjı fulldü 😖 bu haliyle bitmesi ayları bulabilir....kapa ile home tuşuna aynı anda basılı tutunca kapanıyor tekrar açınca logoda kalıyor

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Kapama yap açılışını bekle böyle devamlı yap ben böyle kurtardım

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şuan 10 kez reset kapat aç yaptım sonuç yok.....itunes ile açıp kurtarma modundan başka çare yok mu yani? 😞

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
pilini komple bitirip şarja takıp açılmasını beklemekten başka çaren yok dostum :)

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Açıkcası iOS 11.4 jb yaptım iPhone x Ccmodules kurdum respiring te kaldı bi türlü tlf nu kapatamadım sarjı bitti şarja taktım elmada kaldı tlf na ses yükseltme bir kez bastım ses kısmaya bir kez bastım power tuşuna bir kez bastım elma yanıp açıldı böyle devam ettim açıldı zor bir durumdu sana kolay gelsin

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İreboot uygulamasıyla dene bakalım

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
(9.3.3 yüklü ipad air / air 2 alıcısıyım, bilginize)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Kullandığın cihaz iPad olduğu için, bir de full şarjla, şarjı bitmesi 1 aydan fazla sürebilir bu doğru. Cihaz logodayken hard reset yap. Sonrasında tekrar logo gelsin, 5 dakika kadar açılmasını bekle. Sonrasında bilgisayara bağla. iTunes cihazı görürse, normal şekilde, 3uTools ile sıfırlayabilirsin. Başlıca uygulamaların silinmesi gibi sorunlar olabilir, bu ihtimali de göze alacaksın. Dediğim gibi, iTunes cihazı normal şekilde görüyorsa tekrar yaz. Bunun dışında yapılabilecek pek bir şey yok maalesef. Arkadaşlar hemen hemen tüm alternatif yolları belirtmiş.

Daha öncesinde;
Swipe Selection Pro'yu satın almadan CyDown sayesinde kurabildiğini düşünüyorum. Uyumlu olmadığı için veya başka bir Tweak'le çakışmış ve Respring döngüsünde kalmıştır. Bu aşamada elle mi Restart attın cihaza, ya da hard reset mi yaptın bilmiyorum fakat yapmamalıydın. Respring döngüsündeyken bir ihtimal cihazını kurtarabilirdik. Aynı internet ağına bağlı bilgisayardan SSH ile cihaza bağlanıp, Swipe Selection Pro dosyalarını silebilirdik yani. İşlemler düşündüğüm gibi değilse belirt lütfen.

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kullandığın cihaz iPad olduğu için, bir de full şarjla, şarjı bitmesi 1 aydan fazla sürebilir bu doğru. Cihaz logodayken hard reset yap. Sonrasında tekrar logo gelsin, 5 dakika kadar açılmasını bekle. Sonrasında bilgisayara bağla. iTunes cihazı görürse, normal şekilde, 3uTools ile sıfırlayabilirsin. Başlıca uygulamaların silinmesi gibi sorunlar olabilir, bu ihtimali de göze alacaksın. Dediğim gibi, iTunes cihazı normal şekilde görüyorsa tekrar yaz. Bunun dışında yapılabilecek pek bir şey yok maalesef. Arkadaşlar hemen hemen tüm alternatif yolları belirtmiş.

Daha öncesinde;
Swipe Selection Pro'yu satın almadan CyDown sayesinde kurabildiğini düşünüyorum. Uyumlu olmadığı için veya başka bir Tweak'le çakışmış ve Respring döngüsünde kalmıştır. Bu aşamada elle mi Restart attın cihaza, ya da hard reset mi yaptın bilmiyorum fakat yapmamalıydın. Respring döngüsündeyken bir ihtimal cihazını kurtarabilirdik. Aynı internet ağına bağlı bilgisayardan SSH ile cihaza bağlanıp, Swipe Selection Pro dosyalarını silebilirdik yani. İşlemler düşündüğüm gibi değilse belirt lütfen.
İlgine teşekkür ederim, evet acemice ve belki acele ederek electranın kendini güncellemesini beklemeden erken jb yaptım...evet daha önce 8.4 de iken cydown yüklemişdim ve fakat satın aldığımda teweaklar mevcuttu ama swipe öylemiydi hatırlsmıyrm, o dediğin gibi sistemi kitledi anladığım kadarıyla...kurtaramadım ve mecburen itınes ile güncel sürümle cihazı açabildim....artık 12.1 de beklediğim iphn için jb bekliyorum 😢....

Tips
Tips
Üst Alt