Neler yeni

Çözüldü Electra jb(hatası)

Atakan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Jb yapmak için electraya girdim.tıkladım resping attı ama ortada Jb yok.olmuyor cydıa da var.Başka çözümünü bulamadıö tek çare kökten kaldırp baştan yüklemek. Nasıl silerim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Nereye tıkladın ne yaptı en son biraz detyalı bilgi fena olmaz.

Atakan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Dediğini şekilde elctrayı kurdum.Cydia geldi ama tweklerim görünmüyodu.Bende birdaha electraya girdim.Tekrar jb dedim
Al ready jailnreoken dedi ne yaparsam yapayım düzelmedi kaldırmanın. Bir yolu yokmy

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Cydiaya girebiliyor musun?

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 11.0 anemone tweakini kurdum ve cihaz respringden kalmıştı. Kapatıp tekrar açtım jailbreak aktif olmuyor. Winscpye de bağlanmıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
İos 11.0 anemone tweakini kurdum ve cihaz respringden kalmıştı. Kapatıp tekrar açtım jailbreak aktif olmuyor. Winscpye de bağlanmıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
bilgisayar ile fila-jailed kurun.
/Library/tweak injects klasöründeki anemone dosyaları silin

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hiç dosya kalmadığına emin olun bende de aynısı oldu. Sldim düzeldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Filzada komple arama yapınca çıkan bütün anemone lu dosyaları sildim ikonu kaldı bilgisayarsız uicache nasıl yapabilirim ayriyetten yine jailbreak aktif olmuyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Filzada komple arama yapınca çıkan bütün anemone lu dosyaları sildim ikonu kaldı bilgisayarsız uicache nasıl yapabilirim ayriyetten yine jailbreak aktif olmuyor
ikon sıkıntı değil tweak'ın çalışması için gerekli dosyaları silmeniz yeterli. Jailbreak aktif olmuyor derken electra respring atınca kalıyor mu öyle

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ikon sıkıntı değil tweak'ın çalışması için gerekli dosyaları silmeniz yeterli. Jailbreak aktif olmuyor derken electra respring atınca kalıyor mu öyle
Electrada 3/3 olunca respring atıp aktif oluyor ya bende 2/3 de kalıyor saatlerce. Aktif edemiyorum. Electrayı silip tekrar yükledim yine de olmadı

Tips
Tips
Üst Alt