Neler yeni

Electra jailbreak olmuyor genel sorun mu ?

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar bugüne kadar telefonu 100 lerce kez kapatıp açıp jailbreak yaptım en fazla 2-3 denemede aktif oluyordu.bugün tel kapandı ve aktif etmeye çalıştıgımda siyah ekranda sürekli dönüp kalıyor yada sürekli reset atıyor.sadece tweak butonunu devre dışı bıraktıgımda jailbreak aktif oluyor.ama tweaklar aktif olmuyor.sorun yüklü olan tweaklardan kaynaklı olabilirmi,tek tek tweakları silerek denesem olurmu ? Yada tavsiyede bulunabilecek bir arkadaş var mı ? Klasik şeyleri yapıyorum.teli kapatıp denemek uçak modu şifreler kapalı bul seceneği kapalı.şimdiden çok tesekkür ederim.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Electra son sürümse 1.0.4 sürümüne dönerek deneyin. Aynısı bugün banada oldu, son sürümün sorunlu olduğu söylendi. Bende 1.0.4'ü tekrar üstüne kurarak kurtuldum. Konusu mevcut sitede, gözatın.

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar bugüne kadar telefonu 100 lerce kez kapatıp açıp jailbreak yaptım en fazla 2-3 denemede aktif oluyordu.bugün tel kapandı ve aktif etmeye çalıştıgımda siyah ekranda sürekli dönüp kalıyor yada sürekli reset atıyor.sadece tweak butonunu devre dışı bıraktıgımda jailbreak aktif oluyor.ama tweaklar aktif olmuyor.sorun yüklü olan tweaklardan kaynaklı olabilirmi,tek tek tweakları silerek denesem olurmu ? Yada tavsiyede bulunabilecek bir arkadaş var mı ? Klasik şeyleri yapıyorum.teli kapatıp denemek uçak modu şifreler kapalı bul seceneği kapalı.şimdiden çok tesekkür ederim.
Bende 1 haftadır explot hatası alıyorum ne yaptıysam düzelmedi

aemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Electra son sürümse 1.0.4 sürümüne dönerek deneyin. Aynısı bugün banada oldu, son sürümün sorunlu olduğu söylendi. Bende 1.0.4'ü tekrar üstüne kurarak kurtuldum. Konusu mevcut sitede, gözatın.
1.0.4 sürümü 11.0-11.1.2 için değil mi? 11.3-11.3.1 için var mı?

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dostum 1.0.4 download adresini verirmisin bulamadım sürüm 11.3.1 oluyormu ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
1.0.4 sürümü 11.0-11.1.2 için değil mi? 11.3-11.3.1 için var mı?
Kusura bakmayın tapatalktan sürümünü zü göremedim. Evet 11.0-11.1.2 arası. Eğer 11.1.3 içinde sürüm yükselttiyseniz önceki sürüme dönün, yoksa muhtemelen cydiadaki son güncellemeler olan apt ile ilgili güncellemeler ile olmuştur bu sorun.

aemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kusura bakmayın tapatalktan sürümünü zü göremedim. Evet 11.0-11.1.2 arası. Eğer 11.1.3 içinde sürüm yükselttiyseniz önceki sürüme dönün, yoksa muhtemelen cydiadaki son güncellemeler olan apt ile ilgili güncellemeler ile olmuştur bu sorun.
İlk sürümden son sürüme kadar denedim sonuç aynı hocam :) geçenlerde de aynısı olmuştu ama bu kadar uzun sürmemişti.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hayır yükseltmemiştim.ama şuan için bütün electraları denedim yine olmadı

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İlk sürümden son sürüme kadar denedim sonuç aynı hocam :) geçenlerde de aynısı olmuştu ama bu kadar uzun sürmemişti.
Sürümünüz 11.1.3 ise yerinizde olsam uncovere geçerim. Daha stabil olduğu söyleniyor sürekli sizin sürüm için

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürümünüz 11.1.3 ise yerinizde olsam uncovere geçerim. Daha stabil olduğu söyleniyor sürekli sizin sürüm için
Geçmek sorun degilde bütün tweaklar silinecek.ve kurdum ne ekledim isimleri beydi bir çok emek araştırma birikim var tekrardan aynı şekilde kuramam diye korkuyorum.bu güne kadar hiç sıkıntı yaşamamıştım.en fazla 2 deneme oluyodu
Mesaj düzenlendi:

Şuan için gerçekten ne yapacagımı hala anlamış degilim çözüm için

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Geçmek sorun degilde bütün tweaklar silinecek.ve kurdum ne ekledim isimleri beydi bir çok emek araştırma birikim var tekrardan aynı şekilde kuramam diye korkuyorum.bu güne kadar hiç sıkıntı yaşamamıştım.en fazla 2 deneme oluyodu
Mesaj düzenlendi:

O zaman biraz daha bekleyin, aynı sorunu yaşayan yada tecrübeli arkadaşlar yardım edebilir. Yedeğinizi almayı unutmayın tedbiren

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Mesaj düzenlendi:

Yüklediğin tüm tweaklerin görüntüsünü al ve kayıt et bir yere... sonra Rollectra ipasını Cydia Impactor ile kur ve cihazı tam sıfırla..

En son Unc0ver 2.1.3 sürümünü yükle , unc0ver ayarlar bölümünden bu tiki seç ve JB aktif et

daha sonra Yeniden başlat , uçak modunda 1dk dursun ve yukardaki tik’i kapatarak JB aktif yap..

Cydia çıkan güncellemeleri tek tek yükle.

Not: parmak izini , kilit şifreyi kapat ve Tüm apple hesaplardan çıkış yap + Sim kilitini pasif yap

efsane

Administrator
Cihaz
Electra IOS 11.0 - 11.1.2 eski İPA

idoido

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0ver geçin kurtulun bende o sorunları çok yaşadım ... uncover a geçtim sorunsuz çalışıyor.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben sabahtan beri uğraşıyorum hayalen aktif edemedim genel sorun bence

aemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben sabahtan beri uğraşıyorum hayalen aktif edemedim genel sorun bence
20 gün önce falanda yaşamıştık aynı sorunu hatırlarsanız kendiliğinden düzelmişti ertesi gün :)

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Reddit e bakınıyordum orada da aynı sorunu yaşayanlar var sorun genel
Artık bıktırdılar Electra geçiyom 2 hafta sonra bozuluyor unc0ver geçiyom sonra yine aynı sorun yine Electra geçiyom dolanıp duruyorum yok böyle birşey 😩

aemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Artık bıktırdılar Electra geçiyom 2 hafta sonra bozuluyor unc0ver geçiyom sonra yine aynı sorun yine Electra geçiyom dolanıp duruyorum yok böyle birşey 😩
Aynen hocam çok sıktı artık bu durum ama yapacak bişey yok yine electranın kendine gelmesini bekleyeceğiz :)

efsane

Administrator
Cihaz
Yani yüzlerce insan Unc0ver kullanıyor Sorun yaşamıyor ama Sorun yaşayan bir sizlersiniz galiba :)

Bu normal değil , demekki bir adım hatası yada anormal bir işlem yapıyorsunuz...

Adımları buraya defalarca yazdık ve aynı adımlarla millet JB yapıyor ve aktif ediyor..

aemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yani yüzlerce insan Unc0ver kullanıyor Sorun yaşamıyor ama Sorun yaşayan bir sizlersiniz galiba :)

Bu normal değil , demekki bir adım hatası yada anormal bir işlem yapıyorsunuz...

Adımları buraya defalarca yazdık ve aynı adımlarla millet JB yapıyor ve aktif ediyor..
Hocam u0 la bi sıkıntım yok benim electrada sıkıntı var
Mesaj düzenlendi:

Boşluk bulabilsem ilk fırsatta geçicem u0 a :)

Son düzenleme:

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
geliştirici hesabı alın rahat edin kurduğunuz ipa revoke olursa tabi alırsınız. ben aldığımdan beri hiç epxloit hatası almadım ipayı sadece güncellendiği zaman değiştiriyordum:)
ayrıca benim ve diğer herkesin yaptığı şey Jailbreak butonuna basmak yani ek bir şey yapmıyoruz:)

Tips
Tips
Üst Alt