Neler yeni

Electra jailbreak ne kadar memnunuz?

Electra1131'den memnun musunuz?

• Evet.

Kullanılan: 17 81.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 1 4.8%
  • Kullanmıyorum.

Kullanılan: 3 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    21

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaşlar şahsen ben şu an ios 12 betadayım.Lakin birçok denemem oldu ios 11.4 beta3 diyelim jailbreakı aktif etmesi bir dert stabilitesi apayrı bi dert sorarım size 10 numara jailbreak bumu bence hayır.Anlatılanı yaparsın tık diye olur bunda 10 kerede yapsan hep bi sorun ne dersiniz.Fikirleriniz nedir bu konuda?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ignifion.fun sitesinden indirip yaptım doublehelix'ten daha iyi geldi bana takılma kasma yok ben memnunum iyi ki 11.3.1'de kalmışım. Bu arada ben tek tıkla yaptım kaç kere hepte oldu doublehelix'te 3-4 kere denemek gerekiyordu. Ve birçok tweak güncelleme aldı packix reposu çok güzel junesiphone keza öyle baya da gelir ben memnunum tek kelimeyle. :)

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yorumlarınızda iphone modelinizide. Belirtirseniz sevinirim.
Saygılarla

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ignifion.fun sitesinden indirip yaptım doublehelix'ten daha iyi geldi bana takılma kasma yok ben memnunum iyi ki 11.3.1'de kalmışım. Bu arada ben tek tıkla yaptım kaç kere hepte oldu doublehelix'te 3-4 kere denemek gerekiyordu. Ve birçok tweak güncelleme aldı packix reposu çok güzel junesiphone keza öyle baya da gelir ben memnunum tek kelimeyle. :)
Aynen yok

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Aslında sorunun Electra aracında olduğunu düşünmüyorum. Her telefonda farklı tepki verebilir buna lafım yok fakat tekte Jailbreak olmasını istiyorsak, nasıl çalıştığını anlamamız gerekli. Aynı 5S cihazda, doubleHelix'te JB yapmak için, YouTube'dan video açıyorum, 2-3 dakika sonra JB yaptığımda tekte oluyor. Yine arkadaşın 5S 11.2.6 cihazında, 5 dakika kadar telefonda geziniyorum, ağır uygulamalar açmaya özen gösteriyorum. Yine tekte Jailbreak oluyor. Kullanıma bağlı olarak, doubleHelix'in çok daha iyi çalıştığını söyleyebilirim.
Edit: Bu sürümlerde 10 numara Jailbreak beklemek başta hata. Jailbreak'i ne kadar istediğinize/ihtiyacınıza bağlı bu durum.

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bence söyle bir durum var.farklı modellerde Farklı problemler yaratıyor.6s plus kullanırken yaluda hemen hemen hiç sorun yaşamadım.su an 7 plus kullanıyorum ıos 11.1.2 deyim.açıkçası çok büyük bir sorun yaşamadım.yaşadıklarım da genelde uyumsuz yada creakli tweaklerden kaynaklı.bence burda en çok dikkat edilmesi gereken nokta mümkün olduğu kadar orijinal tweak yüklemek.birkaç kere Anemone ile sorun yaşadım oda uyumsuz tema dan dolayı.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6S 11.3.1 sürümünde kullanıyorum, bu sürümü yüklerken internet olmadığı için internet kafeden indirip evde yükleme yapıp yedekleri de geri yüklemek zorunda kaldım. Herkes temiz kurulum yap, yedekleri yüklemeyin sorun çıkarabilir demişlerdi. Şuana kadar müthiş derece de kullanıyorum. Acayip şekilde memnunum. Ama yüklediğim tweakleri vs orijinal repolarından indirmeye özen gösterdim sorun çıkarmaması için. Bunun da faydası olduğunu düşünüyorum. Evet ilk yüklerken bende sizin gibi dedim ama ignition sitesinden düzenlenmiş halini indirdim ve tek sefer de kurulum yaptım.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
IOS 11.3.1 iPhone 6 , Dev Account iTunes ile kurdum... denemelik Cihaz olduğu için şu anda 200 Tweak üzerinde + Temalar yüklü...

Ve inanılmaz ama gerçek Tek tık JB aktif ve Stabil yani resmen akıyor gavur

400-500 Tweak kurmaya kadar gidecem bakalım ne olacak..
yeni apple Dosya sistemi (APFS) burda çok büyük bir rol oynuyor eee tabiki Exploit'te sağlam...

JailbreakTR

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Sizin yaşadığınız problemlerin farklı sebepleri olabilir dosya sisteminiz zarar görmüş veya electra'yı kurarken problem yaşamış olabilirsiniz yada uyumsuz tweak tema yuklemiş olabilirsiniz bilemeyiz fakat stabilliğe gelince çoğu kullanıcı memnun şayet keşke yaşadığınız sorunları belirtseydiniz konu daha sizin açınızdan iyi gidebilirdi.
Ve ayrıca probleminiz Jailbreak'i aktif etmekse konusu açtığımız ve defalarca belirttiğimiz Electra Multi_Path kurabilirdiniz.
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.
IOS 11.3.1 iPhone 6 , Dev Account iTunes ile kurdum... denemelik Cihaz olduğu için şu anda 200 Tweak üzerinde + Temalar yüklü...

yeni apple Dosya sistemi (APFS) burda çok büyük bir rol oynuyor eee tabiki Exploit'te sağlam...

JailbreakTR

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
6s ios 11.1.2 electra jb var şu an. Bundan daha stabil bir tek 6.1.2 de evasion jb kullandım 4s ile. Şu an çok memnunum. Şu tweakler bi güncellense :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

JailbreakTR
Yok anasının nikahı. Bütün tweakleri yükle bari. 😂

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
electra 11.3.1 aktifleştirene kadar canım çıkıyor sadace konuda menun değilim

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Valla cok saglam bence. Eskiden sifir restore ustune kurardik aman stabil olsun diye. İ dunya kirli sistem ustune kurmama ragmen takir tukir cikir kakir calisiyo :)

downloading...%99

D

dreguleryuz

Guest
Rollectra ile sıfırlamadan önce memnun değildim açıkçası. Pil sorunu, ısınma, donma vs sorunlar vardı. Rollectra ile reset attıktan sonra, ısınma yok, pil durumu iyi, donma sorunu yok. Respring hızı ise mükemmel. Şu anlık bi sıkıntı yok. Memnunum.
Jailbreaki uçak moduna almadan kilit ve Siri’yi kapatmadan tek seferde aktif edebiliyorum artık.

filament

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 9.7'
eski 10.3.2 den kurtulduğuma çok memnunum. özellikle delectrayla cydia yı temizleyip tekrar kurunca her defasında ilkinde jailbreak başarılı şekilde kullanabilyorum.
ipad pro cellular

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yokmu electradan şikayet yaw

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selam arkadaşlar şahsen ben şu an ios 12 betadayım.Lakin birçok denemem oldu ios 11.4 beta3 diyelim jailbreakı aktif etmesi bir dert stabilitesi apayrı bi dert sorarım size 10 numara jailbreak bumu bence hayır.Anlatılanı yaparsın tık diye olur bunda 10 kerede yapsan hep bi sorun ne dersiniz.Fikirleriniz nedir bu konuda?

Tek seferde kurdum bende hiç zorlanmadım şuan 1 senede lisans var. Başlarda biraz ufak tefek takılmalar yaşanıyordu şuan tweakler güncellendikçe sorun ortadan kalktı memnunum ben.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Rollectra ile sıfırlamadan önce memnun değildim açıkçası. Pil sorunu, ısınma, donma vs sorunlar vardı. Rollectra ile reset attıktan sonra, ısınma yok, pil durumu iyi, donma sorunu yok. Respring hızı ise mükemmel. Şu anlık bi sıkıntı yok. Memnunum.
Jailbreaki uçak moduna almadan kilit ve Siri’yi kapatmadan tek seferde aktif edebiliyorum artık.

Telefon nedir ?

Tips
Tips
Üst Alt