Neler yeni

Çözüldü Electra İOS 11 Anemone

meliherdem

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Anemone’den önceden tema yapabiliyor idim şimdi bu şekilde kalıyor yardım lütfen icon mask ler bozuldu ne yapmam lazım (tema yapamıyorum eski halinde kalıyor)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Anemone’den önceden tema yapabiliyor idim şimdi bu şekilde kalıyor yardım lütfen icon mask ler bozuldu ne yapmam lazım (tema yapamıyorum eski halinde kalıyor)

Hangi yöntemle atıyordun Winscp mi ?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Anemone de başka tema deneme imkanın var mı ? Ya da jb kaldır tekrar baştan yükle

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

Bu link adım adım yap

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aynı olay bende de oluyor. Electra b7 kuruluydu onun üstüne b9 kurunca tüm tweakler siliniyormuş. B9 kurduktan sonra tüm tweakleri yeniden kurdum fakat anemone'a yüklediğim temalar gözükmüyor. Galiba jailbreaki komple kaldırıp anemone'u da kaldırmak gerekiyor.

Edit: JB kaldırıp tekrar kurdum fakat hala aynı. Temalar gözükmüyor Anemone uygulamasında. Nasıl çözülebilir acaba?

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Aynı olay bende de oluyor. Electra b7 kuruluydu onun üstüne b9 kurunca tüm tweakler siliniyormuş. B9 kurduktan sonra tüm tweakleri yeniden kurdum fakat anemone'a yüklediğim temalar gözükmüyor. Galiba jailbreaki komple kaldırıp anemone'u da kaldırmak gerekiyor.

Edit: JB kaldırıp tekrar kurdum fakat hala aynı. Temalar gözükmüyor Anemone uygulamasında. Nasıl çözülebilir acaba?
Dosyalar görünüyor değil mi klasörde.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beta 9da Themes klasör yolu değişmişti sanirim. Orda bi sıkıntı yaşıyor olabilir misiniz?

makinist76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra jb ipa dosyasını aç içinde anemone yi bul dışarı çıkar tweak yükler gibi dosyaları yerlerine at sorunun çözülür.bendede olmuştu ben bu şekilde düzeltmiştim

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Çözümü buldum. Arkadaşın bahsettiği tweetteki gibi olay. /System/Library/Themes içindeki dosyaları /bootstrap/Library/Themes içine aldıktan sonra sorun çözülüyor. Yani kısacası Anemone'nin dosya dizini değişmiş olay bu.

Tips
Tips
Üst Alt