Neler yeni

Electra ~ iOS 11.2 - 11.3.1 Jailbreak

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yani açıklama kısımlarını türkçe yaptın jb mi gitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayır cydia sistem güncellemesi sonrası cihaz yeniden başladı. Sonrada electra üzerinden enable jb yapamadım. Neyse eve gidince hallederiz herhalde

Centasci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürekli dene electradan yapmayı olacaktır bendede biraz zor oluyor wifi kapt şebeke açık kalsın ben öyle yapıyom ip bul kapalı siri kapalı parola kapalı olsun

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Herkese selam ben elctra sayfasından dev account linkindeki elctrayı indirdim telefona yükledim bütün içerik ve ayarları sildim jailbreak yapmaya çalışıyorum errors expolit hatası veriyor nedendir acaba

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Herkese selam ben elctra sayfasından dev account linkindeki elctrayı indirdim telefona yükledim bütün içerik ve ayarları sildim jailbreak yapmaya çalışıyorum errors expolit hatası veriyor nedendir acaba
- Bilgisayarsız Kurulum için: Electra 11.3.1 w/Multi_Path Onaylı (Electr1131_MP olanı kurun)

- Her hafta bilgisayar ile uğraşmamak için: "EXTENDER" Bilgisayar Olmadan Otomatik İmzalama

Bu işlemi gerçekleştir
yada
1.Mesajı oku herşey yazıyor.

moert

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
s.a hocam bir türlü yapamadım.telefonu restore etmek gerekiyormu ? normal yapıyorum 1/3 kısımda reset atıyor tekrar giriyorum yine aynı hep aynı yol katememedım

kaan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
enable ekranında kalıyordm (1/3 yazısında genellikle sonra kendiliğinden respring ediyordu) 20 kere denedim olmadı, google da araştırırken buna rastladım dediklerini yaptım ve oldu cydia içine de girdi already jailbroken mesajını da aldım

HOW TO FIX ELECTRA GETTING STUCK AT “PLEASE WAIT (1/3)” MESSAGE
METHOD 1
  • Enable airplane mode from Settings.
  • Restart your device.
  • Navigate to the widgets section of your home screen, then Settings and scroll up and down until animations are smooth.
  • Lock your device for 10 seconds and then unlock it again.
  • Launch Electra and press the Jailbreak button.
Mesaj düzenlendi:

s.a hocam bir türlü yapamadım.telefonu restore etmek gerekiyormu ? normal yapıyorum 1/3 kısımda reset atıyor tekrar giriyorum yine aynı hep aynı yol katememedım
bak sende de aynısı olmuş yazdıklarımı dene işe yardı bende

Haliit

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
enable ekranında kalıyordm (1/3 yazısında genellikle sonra kendiliğinden respring ediyordu) 20 kere denedim olmadı, google da araştırırken buna rastladım dediklerini yaptım ve oldu cydia içine de girdi already jailbroken mesajını da aldım

HOW TO FIX ELECTRA GETTING STUCK AT “PLEASE WAIT (1/3)” MESSAGE
METHOD 1
  • Enable airplane mode from Settings.
  • Restart your device.
  • Navigate to the widgets section of your home screen, then Settings and scroll up and down until animations are smooth.
  • Lock your device for 10 seconds and then unlock it again.
  • Launch Electra and press the Jailbreak button.
Mesaj düzenlendi:

bak sende de aynısı olmuş yazdıklarımı dene işe yardı bende
Turkcesi yazilsa daha iyi olur :)

Haliit

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
google translate kullanmak bu kadar zor değil :)
Bi akilli sensin 2 tane dil biliyorum translatta cevirdim yinede navigate to the wodgetmi neyse orasini anlamadim oldumu detayli yazmak yerine oyle yazdim gerisini zaten ingilizcede anlasiliyor seni dahi

kaan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bi akilli sensin 2 tane dil biliyorum translatta cevirdim yinede navigate to the wodgetmi neyse orasini anlamadim oldumu detayli yazmak yerine oyle yazdim gerisini zaten ingilizcede anlasiliyor seni dahi
şimdi baktım google translate iyi çeviriyor. bildiğin 2 dilden birine çevir ingilizceyi :)))

HASNA

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İlk Mesaj Güncellendi

Adımları eksiksiz yaparsanız 2-3 restart ta işlemler tamamlanıyor. Tek yapmanız gereken adımları eksiksiz uygulamak.
bana yardımcı olurmusun hata alıyorum da exploit hatası bi yardım edde bilirmsiin

yunus49

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar cydia kuruluydu ama sürekli donmalar hatalar bezdirdi bi tat alamadim semirestore ile sıfırladım teli şimdi tekrar kurmaya çaliştim 2/3 oluyo siyah ekran dönüyor ana ekrana geliyor cydia yok kaç defa denedim sonuç aynı cözümü varmi acaba yardımcı olurmusunuzz??

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

site bakımdaymış

Lastshot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Elimde 11.3apple var Apple bul kapalı parolar kapalı Siri kapalı uçak modunda tweakboxdan elactrayı yüklüyorum açıyorum jailbreak basıyorum 1/2/3 diye gidiyo sonra siyah ekran geldi simge dönüyo tel acıldığında cydia gelmesi lazım gelmiyo yardımcı olabilecek varmı
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar cydia kuruluydu ama sürekli donmalar hatalar bezdirdi bi tat alamadim semirestore ile sıfırladım teli şimdi tekrar kurmaya çaliştim 2/3 oluyo siyah ekran dönüyor ana ekrana geliyor cydia yok kaç defa denedim sonuç aynı cözümü varmi acaba yardımcı olurmusunuzz??
Çözüm bulabildin mi bendede aynı sorun var

Joffehn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
selam arkadaşlar telefonum jailbreakliyken Duolingoyu çalıştıramıyorum ama telefonu kapatıp tekrar jailbreak etmeden önce çalışıyor bunun için bir çözüm var mı?

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selam arkadaşlar telefonum jailbreakliyken Duolingoyu çalıştıramıyorum ama telefonu kapatıp tekrar jailbreak etmeden önce çalışıyor bunun için bir çözüm var mı?
Liberty tweakini kur. Ayarlarından bahse geçen programı seç çalışır.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
1.sayfada yazan anlatımdaki gibi Safariden(ignition.fun sayfasından electra1131mptcp yükledim(ucak moduna vs almadım direk yükledim ve electra gelince uygulamayı ayarlardan onaylayarak (2 kez electrayı çalıştırdım sonra cydia geldi) .
Extender görseli aşağıdaki gibi. Tweak olarak appsync, icleaner , extender, appcake ve audiorecorder yükledim. Bu cihaz için(iphone7 plus 11.3.1) şimdilik başka bir tweak gerekmiyor. Sertifika süresi için extenderden bakınca 1 sene görüyorum.

Herhangi yapmam gereken bir ayar var mı? Sertifika 1 yıllık oldu mu? Güncelleme yapmaması için bir ayar gereklimidir tvos vb. Bir de liberty bu sürümde çalışıyor mu?

Cihazı henüz tam kapatıp açmadım, Teşekkürler.

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
1.sayfada yazan anlatımdaki gibi Safariden(ignition.fun sayfasından electra1131mptcp yükledim(ucak moduna vs almadım direk yükledim ve electra gelince uygulamayı ayarlardan onaylayarak (2 kez electrayı çalıştırdım sonra cydia geldi) .
Extender görseli aşağıdaki gibi. Tweak olarak appsync, icleaner , extender, appcake ve audiorecorder yükledim. Bu cihaz için(iphone7 plus 11.3.1) şimdilik başka bir tweak gerekmiyor. Sertifika süresi için extenderden bakınca 1 sene görüyorum.

Herhangi yapmam gereken bir ayar var mı? Sertifika 1 yıllık oldu mu? Güncelleme yapmaması için bir ayar gereklimidir tvos vb. Bir de liberty bu sürümde çalışıyor mu?

Cihazı henüz tam kapatıp açmadım, Teşekkürler.

Sertifikanın 1 yıl göründüğüne bakmayın her an iptal edilebilir. Başka tweak isterseniz tweak bölümümüze göz atabilirsiniz. Evet libbwerty çalışıyor.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sertifikanın 1 yıl göründüğüne bakmayın her an iptal edilebilir. Başka tweak isterseniz tweak bölümümüze göz atabilirsiniz. Evet libbwerty çalışıyor.
Cevap için Teşekkür ederim,

extender i bilerek aktif etmedim. 1 yıl sertifika 1 haftaya düşer ya da otomatik imzalama yapmaz diye. Extender i aktif edeyim mi yoksa bu işi electranın süresi dolunca mı yapayım?

Bir de appcake bu sürümde çalışıyormu?

Bu gün cihazı kapatıp açtım ve 3. Denemede jb aktif oldu. Liberty yükledim ve güncelleme kapamayı şuradan yaptım (JailbreakTR Special)

Şu an cihazda herhangi bir sorun görünmüyor.

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
IMG-20180921-WA0010.jpg

merhaba arkadaşlar hep bu uyarıyı alıyorum varmı çözümü acaba?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kod:
https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/84ldv6/question_cant_reinstall_apple_maps_any_fix_for/?utm_source=amp&utm_medium=comment_list

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Cevap için Teşekkür ederim,

extender i bilerek aktif etmedim. 1 yıl sertifika 1 haftaya düşer ya da otomatik imzalama yapmaz diye. Extender i aktif edeyim mi yoksa bu işi electranın süresi dolunca mı yapayım?

Bir de appcake bu sürümde çalışıyormu?

Bu gün cihazı kapatıp açtım ve 3. Denemede jb aktif oldu. Liberty yükledim ve güncelleme kapamayı şuradan yaptım (JailbreakTR Special)

Şu an cihazda herhangi bir sorun görünmüyor.

Extender kullanırsanız 1 haftaya düşer evet.
Appcake içindeki tüm uygulamalar çalışmıyor maalesef.
bazen birkaç defada yapmanız gerekebiliyor. güncelleme kapatma profili güncellenebilir haberiniz olsun eğer güncellenirse konusu açılacaktır, konuları takip etmenizi öneririm iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt