Neler yeni

Electra ~ iOS 11.2 - 11.3.1 Jailbreak

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Electra 1.0.3 sürümüne güncellendi.

Değişiklikler:
11.4 beta 1-3 arası için multipath (developer hesabı ile yapılan) için test edilmiştir..

1531170969611.png

abiyikli61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar iyi geceler şuan 11.4 sürümdeyim iphone x cihazım 11.4 beta 6 veya 3 için uyumlu diyolar dönüş sağlarmıyım ve restore şeklindemi yapmam gerekiyor yani herşeyim silinirmi yardımcı olursanız sevinirim.

Simor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
error: exploit diye bişey çıkıyor karşıma acil yardım!.

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
valla 11.4.beta 3ü yükleyesim var ama2 yıl iphone 7 plus için jailbrak beklemişken ios 11.3.1 sürümündende olmak istemiyorum benim gibi düşünen varmı acaba

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
arkadaşlar jb dedim telefon 1-2 restart attı sonra cydia geldi cydia girdim vs sorun yok
electra uygulamasına girince resimdeki gibi enable jailbreak yazıyor bu olay normalmidir.
Cydia var ve kullanılabiliyorsa çok ellemeyin :D

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tweakbox tan electra indirsem sorun olurmu, yeni futurarestore yaptım temiz bir cydia kurmak istiyorum

muzisyenizm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tweakbox tan electra indirsem sorun olurmu, yeni futurarestore yaptım temiz bir cydia kurmak istiyorum
Önermiyorlar ama kurabilirsin yüksek başarı şansı olan güncel .ipa eklenmişti sanırım.

saykooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bu ios 10da cydia üzerinden bir tweak yükleniyordu,telefona hard reset atınca cihaz elmada vs kalmaıyor daha sonrada tekrar jb yapılıyordu,ios 11de böyle tweak varmı

muzisyenizm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
bu ios 10da cydia üzerinden bir tweak yükleniyordu,telefona hard reset atınca cihaz elmada vs kalmaıyor daha sonrada tekrar jb yapılıyordu,ios 11de böyle tweak varmı
Electra'da da elmada kalmayacaktır. Sadece cihaz tekrar açılınca Tethered jail olduğu için Electra üstünden Enabled butonu ile aktif etmeniz gerekiyor.

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Günaydın değerli arkadaşlar sorum şu şekilde olacak. Şuan elektra ile jb yaptığım taktirde ileride daha stabil bir elektra güncellemesi çıktığında bu güncellemeye nasıl geçebilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Günaydın değerli arkadaşlar sorum şu şekilde olacak. Şuan elektra ile jb yaptığım taktirde ileride daha stabil bir elektra güncellemesi çıktığında bu güncellemeye nasıl geçebilirim?

Mevcut electrayı silip güncel olanını kurarak.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mevcut electrayı silip güncel olanını kurarak.

Ekstra farklı şeylere gerek yok yani, çok basitmiş çok teşekkür ederim.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ekstra farklı şeylere gerek yok yani, çok basitmiş çok teşekkür ederim.

Evet yok. Telefon kapanırsa veya yeniden başlatma durumu olursa yeni electra ile jb yaparsın.

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun uğraşlar sonucu Cydia kurmayı başardım. Yalnız tam ekran değilde at şeyine kelebek konmuş gibi görünüyor. Yani alttan ve üstten boşlukları olan bir cydia ile karşılaştım. Bunun bir çözümü varmıdır ?

Tips
Tips
Üst Alt