Neler yeni

Electra error exploit hatasi

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaslar tweakbox dan Electra 11.3.1 MTP indirdim ve error exploit hatasi aliyorum nasil duzelte bilirim ?

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm güncellemesini silmen gerekiyor . Genel>iphone saklama alanı >12.1.4 güncellemesi olacak onu sil . Hata vermeyecektir

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm güncellemesi yoksa . İndirdiğin mevcut profillerden kaynaklanıyor olabilir . Tweakbox profilini silerek ignition.fun üzerinden dene birkez de ...
Mesaj düzenlendi:

Bu arada sürümün ne

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm güncellemesi yoksa . İndirdiğin mevcut profillerden kaynaklanıyor olabilir . Tweakbox profilini silerek ignition.fun üzerinden dene birkez de ...
Mesaj düzenlendi:

Bu arada sürümün ne
iPhone 6s Sürüm 11.3.1 ignition.fun dan indiriyorum yene olmuyur

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güncel olan electra sürümü ile ota sürümü de silinmiş , siri kapalı , parola kapalı iphone bul kapalı ve uçak modunda ise hatayı almaman gerekiyor .
Mesaj düzenlendi:

ignition.fun burada 11.4.1 var

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güncel olan electra sürümü ile ota sürümü de silinmiş , siri kapalı , parola kapalı iphone bul kapalı ve uçak modunda ise almaman gerekiyor .
11.4.1 yaparken . Siri kapatmıyorum , uçak moduna almıyorum , iphonemu bul kapatmıyorum . Öylemi ?

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır. Siri kapatıyorsun . İphone bul kapatıyorsun. Parolayı kapatıyorsun. Uçak moduna alıyorsun ve sonra electrada jailbreak işlemini başlatıyorsun .

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır. Siri kapatıyorsun . İphone bul kapatıyorsun. Parolayı kapatıyorsun. Uçak moduna alıyorsun ve sonra electrada jailbreak işlemini başlatıyorsun .
Teşekkür ederim kardeşim oldu . Çok Sağol.

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yani önce iphonu bul kapatmalısın . Sonra siri kapat . Sonra parolayı kapat . Telefonu uçak moduna al . Electra yı ac jailbreak işlemini başlat . Başarılı olmazsa bir kaç kez dene . Sonunda başarılı olacaktır
Mesaj düzenlendi:

GÜLE GÜLE KULLAN 😀😀😀

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yani önce iphonu bul kapatmalısın . Sonra siri kapat . Sonra parolayı kapat . Telefonu uçak moduna al . Electra yı ac jailbreak işlemini başlat . Başarılı olmazsa bir kaç kez dene . Sonunda başarılı olacaktır
Mesaj düzenlendi:

GÜLE GÜLE KULLAN 😀😀😀
Sağolasın.

Tips
Tips
Üst Alt