Neler yeni

Electra 1.0.x Donma Sorununa Geçici Çözüm

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kendi cihazımda da bizzat sık sık yaşadığım sorununa şimdilik çözüm bulundu. 3-4 saattir cihazı baya kurcaladım herhangi bir donma yok

1- Anemone kaldırın. Filza ile kalıntıları silin.

2- Kullanacağınız tweak için geliştiricisi iOS 11 ile uyumlu demediği sürece o tweak kurmayın. Ne kadar düzgün çalışıyor olsa da Electra b11-3 de sorunsuz çalışan tweakler maalesef sorun yaratıyor.

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bende sorun su ki cihaz tekrae restart oliunca electrani aciyorum jp yapiyorum oluyor 2-3 kez telefon restart yapinca jp olmuyor yani electra tam doluyor ki jb olsun ama springboardda kaliyor cihaz acilmiyor sorunu bilen varmi?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende sorun su ki cihaz tekrae restart oliunca electrani aciyorum jp yapiyorum oluyor 2-3 kez telefon restart yapinca jp olmuyor yani electra tam doluyor ki jb olsun ama springboardda kaliyor cihaz acilmiyor sorunu bilen varmi?
Uyumsuz tweak kaynaklı. Hepsini silin tweak tek tek deneyin

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Kendi cihazımda da bizzat sık sık yaşadığım sorununa şimdilik çözüm bulundu. 3-4 saattir cihazı baya kurcaladım herhangi bir donma yok

2- Kullanacağınız tweak için geliştiricisi iOS 11 ile uyumlu demediği sürece o tweak kurmayın. Ne kadar düzgün çalışıyor olsa da Electra b11-3 de sorunsuz çalışan tweakler maalesef sorun yaratıyor.
Slm silinenler filzada cöp kutusunda yok ?

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Olmuyor donuyor yine hemen dönmüyor ama telefon bir anda donup kalıyor bir çözum bulamadıkarmı

RobinTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Anemone kalıntıları nerelerde kalıyor söyleyebilir misiniz acaba

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazı sıfıla diyor sıfırlasam sürüm gider ama
Mesaj düzenlendi:

Hocam bende hata yok ben cydia çalışıyor sadece donma yapıyor o yüzden silip tekrar yüklemek istiyorum bu hata alanlar için değilmi
Cydia donmasının önüne geçemezsin maalesef 1.0.3 de fayda vermedi ara ara donuyor. Bu yöntemle sıfırlayanlar var ama temiz kurulum değil maalesef eraser gibi değil yani

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Cydia donmasının önüne geçemezsin maalesef 1.0.3 de fayda vermedi ara ara donuyor. Bu yöntemle sıfırlayanlar var ama temiz kurulum değil maalesef eraser gibi değil yani
SSH kaydım yok bu yöntem uygulasam telefonu sıfırsam oluyormu sürüm yükselme olmaz dime

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
SSH kaydım yok bu yöntem uygulasam telefonu sıfırsam oluyormu sürüm yükselme olmaz dime
Orda ki konuya yazın sıfırlama için. Ayrıca cihaz üzerinden sıfırlama için blob gerek yok

Tips
Tips
Üst Alt