Neler yeni

Ekranı açılmayan iphone u pc den görme.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Selamlar,

Telefonum ekranı bozuldu. Ben telefonumun ekranını pcden görme şansım var mı şuanda? Yoksa telefon içine uygulama mı yüklemem lazımdı. Yani böyle birşey bu aşamada mümkün mü?

H

hsahin4

Guest
itunes 12.6.x.x sürümlerinde app store'dan uygulama indirmek ve kurmak mümkün oluyordu. Program kurmak gerekiyorsa bu şekilde kurabilirsiniz. Fakat ekran üzerinde onay verilmesi gerekiyorsa (Bu bilgisayara güven gibisinden) işte o zaman bu yöntem de işe yaramaz.

XypLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
pc den ekranı görursun fakat yine ekrandan işlem yapman gerekir programı desteklemek ıcın birde sadece pcden ekran gorursun herhangi bir işlem yapamazsın istiyorsan linkini atarım ama işine yaramaz çunku ekranım bozuk diyorsun

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Aynı sıkıntı başıma gelmişti, recovery moda alıp son sürüm güncellemek zorunda kalmıştım. Ben bir çözüm bulamadım inşallah siz bulursunuz hocam.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
pc den ekranı görursun fakat yine ekrandan işlem yapman gerekir programı desteklemek ıcın birde sadece pcden ekran gorursun herhangi bir işlem yapamazsın istiyorsan linkini atarım ama işine yaramaz çunku ekranım bozuk diyorsun

Aslında sorun ekran kaynaklı mı bilmiyorum. Ekrana hiç görüntü gelmiyor ama titiryor tuş kilidini yanlış girmiş gibi. En azından sorunum ekranda mı yoksa işlemci falan gitti de ekrana o yüzden mi görüntü gelmiyor onu anlamış olurum. Programı atarsanız çok memnun olurum teşekkürler.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
benimde bir sıkıntım var ekran kırıldı iCloud hesap var başkasının ordan çıkış yapacam kendi hesap girecem iTunes bu işlemi yapar mı?
icloud sitesine gir. ordan hesaplar kısmında telefonu göreceksin. Cihazı sil de gizli soru moru sorcak. Onları cevaplarsan silebilirsin.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iPhone ekranını eşzamanlı olarak görmek ve cihaz üzerinde işlem yapmak için Veency Tweak'i var. Bunu daha önceden yüklemen gerekiyordu tabii ki. Bildiğim kadarıyla iOS 10'a kadar desteği var.

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tlf sıfırladım ekran olmamak şartıyla tahmini üzerine Dfu modundan yükledim iCloud aktif olması için ne yapmam gerekiyor tlf şuan ekran tahmini olarak sıfırlanmış Türkçe dil adımlarını geçiyor iTools görebiliyorum herşeyi itunesden de görüyorum iPhone bul nasıl açık Konuma getirebilirim

Tips
Tips
Üst Alt