Neler yeni

Çözüldü Ekran Çözünürlüğü

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Adminler ve forum arkadaşlarım merhabalar. Böyle bi sorun alıyorum, çözümü bilen bana yardım edebilir mi? Ekran döndürülünce uygulamalar sığmıyor değişik yerlere gidiyor ekrandakiler?
Mesaj düzenlendi:

Resim atamıyorum bu arada görsel çok büyük diyor nasıl atabilirim?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Adminler ve forum arkadaşlarım merhabalar. Böyle bi sorun alıyorum, çözümü bilen bana yardım edebilir mi? Ekran döndürülünce uygulamalar sığmıyor değişik yerlere gidiyor ekrandakiler?
Mesaj düzenlendi:

Resim atamıyorum bu arada görsel çok büyük diyor nasıl atabilirim?
Resim upload sitelerine yükle linki buraya yaz.

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Resim upload sitelerine yükle linki buraya yaz.

g

Mesaj düzenlendi:

Sorunun kaynağını buldum. Floatydock dan ekran bölme ayarlarını kapatınca sorun çözüldü fakat ekran bölmeyi de kullanıyordum işime yarıyordu nasıl halledeceğim?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

g

Mesaj düzenlendi:

Sorunun kaynağını buldum. Floatydock dan ekran bölme ayarlarını kapatınca sorun çözüldü fakat ekran bölmeyi de kullanıyordum işime yarıyordu nasıl halledeceğim?
Çakışan bir tweak olabilir ya da tweakın kendisinde uyumluluk sorunu da olabilir.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro

g

Mesaj düzenlendi:

Ekran bölme ile ilgili tweak'ların çoğu böyle hatalara sebep oluyor. Kimisi yan döndürülmeye uygun olmayan uygulamaları çökertiyor, kimisi böyle sorunlar yaşatıyor. Çok severim ama daha henüz sorunsuz çalışanını görmedim, o yüzden ben de kullanamıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt