Neler yeni

Eclipse 12 Kişi Bilgilerindeki Sorun

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar sorun bu, rehberde ki kişi bilgilerinde navbarın üste binmesi. Reddit te yıllar evvel sorulmuş bi çözüme kavuşmamış yayıncı kaç senedir bu hatayı düzeltmemiş.

Bir yolu varmıdar eclipse de bunu düzeltmenin veya forumda ki yetkili arkadaşlar bi el atıp flex 3 üzerinden düzelte bilirmi şimdiden teşekkürler...

58273587-1BC1-4970-ABFF-5AE1B88CABA2.jpeg

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Aslında uğraşılsa girip rehber uygulamasından o kısmı alıp editleyip siyaha cevirsem sorun düzelir :D

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Hacım dünden beri uğraşıyorum fotoğraflarda albümlerin köşesindeki beyazlığı düzelttim. Rehber de bir burası kaldı rehberi noctisle düzeltiyorum ama eclipse ile yapmam gerek bir türlü çözemedim zaten bi çözsem şunu forumda paylaşacam 1 haftadır telefonu en iyi şekilde dark mode nasıl yaparız adlı bir konuyla şuan telefonda siyaha dönmeyen yer kalmadı desem yalan olur ve neredeyse kusursuz sayılır.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bunu eclipseden bakma rehber uygulamasının içindeki dosyalara bakmanı öneririm.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
O kadar detaylı bilmiyorum benim kodlama alanıma girmiyor hiç php ye benzemiyor reditte okuya okuya yapıyorum bişiler..

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ekledim abi ona rağmen hatalı . :)
Aslında hata değil , hata olsaydı beyaz ekranda aynı hata olması gerekiyor.. yukarıya aşağıya kaydırınca orası küçülüp büyüyor... Apple’de böyle maalesef...

JailbreakTR

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Aslında hata değil , hata olsaydı beyaz ekranda aynı hata olması gerekiyor.. yukarıya aşağıya kaydırınca orası küçülüp büyüyor... Apple’de böyle maalesef...

JailbreakTR
Eclipseden telefon apps iptal edip noctis ten aktifleştirirsen hata düzeliyor abi.

Tips
Tips
Üst Alt