Neler yeni

Duvar Kağıdı Değiştirme Sorunu hak...

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar iyi forumlar....
Cihazım 6s sürüm 13.3.1 duvar kağıdını değiştirdiğim zaman telefon donuyor :( ekran ve tuşlar işlev yapmıyor
Ekranda resping işareti sürekli dönüyor ve bir süre sonra telefon kapanıp açılıyor, yeniden JB yapmak zorunda kalıyorum (iPhone 7 ve aynı sürüm kullanan kardeşimde de aynı hata mevcut)

Sizce sorun neden olabilir :-/
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13.3.1 sürümünde olanlar checkra1n ile JB yapmışlarsa deneyebilir mi onlarda da sorun var mı
Yoksa sorun benim cihazda mı

banka1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13.3.1 checkra1n jbliyim. Böyle bir sorunum mevcut değil cihaz 6s. Sorun Tweaklerinizde yüksek ihtimalle. Hatta kardeşinizde ayni tweakleri kullanıyor ondada sorun var.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13.3.1 checkra1n jbliyim. Böyle bir sorunum mevcut değil cihaz 6s. Sorun Tweaklerinizde yüksek ihtimalle. Hatta kardeşinizde ayni tweakleri kullanıyor ondada sorun var.
Cevap için çok teşekkür ederim

MiniXs
Axon
NewTabKeyboard
Tap Tap Lock
Selector

Bunlardan kullandığın var mı hocam ?

banka1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yazdıklarınızın herhangi birini kullanmıyorum. Fakat önce minixs'i devre dışı bırakıp deneyin yine düzelme olmazsa taptap lockıda devre dışı bırakıp deneyin. İki cihazda da aynı sorun varsa kesinlikle tweaklerinizden kaynaklanıyor yada tweaklerinizden kaynaklı bir hasar oluşmuştur.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yazdıklarınızın herhangi birini kullanmıyorum. Fakat önce minixs'i devre dışı bırakıp deneyin yine düzelme olmazsa taptap lockıda devre dışı bırakıp deneyin. İki cihazda da aynı sorun varsa kesinlikle tweaklerinizden kaynaklanıyor yada tweaklerinizden kaynaklı bir hasar oluşmuştur.
Eş zamanlı olarak iki cihazdan da denemeler yapalım bakalım hangi tweak sorun oluyor buna... teşekkürler bir kez daha

Tips
Tips
Üst Alt