Neler yeni

doubleH3lix - 64bit iOS 10 - 10.3.3 Cihazlar için Jailbreak

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar yetki sorunu yaşayanlar çözüm için aşağıdaki adımları uygulayın.

• DoubleH3lix açıp "run uicache" yapın
  • Hiçbir şeye dokunmadan DoubleH3lix uygulamasını silin
  • Cihazı yeniden başlatın ve ipayı tekrar atıp Jailbreak yapın

sislivadi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
arkadaşlar doublehelix kurmanın kolay bir yolunu öğrendim hem her hafta extender yapmanızada gerek yok

buradan uygulamayı yükleyin profile güven deyip açın mağazada doublehelix var yükledim tek seferde jailbreak yaptım sorun yaşayanlar denesin...

not: ben cydia extender ile yüklediğimde 10. defada mı ne jailbreak yapmıştı bununla ilk seferde başardım umarım sizede yardımcı olur...

iphonuscu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
ftOS X bu safariden inmiyor pcden mi indiricez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sislivadi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
burada install a tıklayıp izin ver diyoruz ve ayarlar - genel - profil ve aygıt yönetiminde sertifikaya tıklayıp güven diyoruz double helix ftstore bölümünde
IMG_0713.JPGIMG_0712.JPG

Favares

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar double h3lix mi yoksa goblin mi karasız kaldım yardımcı olursanız sevinirim

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar double h3lix mi yoksa goblin mi karasız kaldım yardımcı olursanız sevinirim
g0blin'in artık geliştirilmesine doubleh3lix yayınlandığı için son verildi. Yani doubleh3lix'e geçmekten başka mantıklı bir seçenek yok açıkçası.

zaferbaran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar, konuları takip etmeye çalışıyorum ama rast gelmedim telefonumdan nefret etmeye başlıcam nerdeyse İphone 7 için yok mu hiç bir yöntem yarım yamalak ta olsa :BangHead:

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, konu başında yazıldığı gibi goblin jailbreak aracından geçiş işlemlerini yaptım sorunsuz. Bunu uçuş modu ve wifi açıkken yaptım. Tweakler yüklü fakat güncelleme yapmam gerekti. Daha sonra telefonu açıp kapatınca tekrar jailbreak aracını çalıştırmak gerekiyor. Birkaç kez denedim sorun çıkmadan jailbreak yapıldı. Goblin haftada bir cydia impactor'den tekrar yükleme yapmak gerekiyordu. Bunda da böyle birşeye ihtiyaç var mı acaba? Telefonum Iphone 6.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba arkadaşlar, konuları takip etmeye çalışıyorum ama rast gelmedim telefonumdan nefret etmeye başlıcam nerdeyse İphone 7 için yok mu hiç bir yöntem yarım yamalak ta olsa :BangHead:
iPhone 7/7Plus için Meridian jailbreak var fakat Cydia bekleniyor.

Merhaba, konu başında yazıldığı gibi goblin jailbreak aracından geçiş işlemlerini yaptım sorunsuz. Bunu uçuş modu ve wifi açıkken yaptım. Tweakler yüklü fakat güncelleme yapmam gerekti. Daha sonra telefonu açıp kapatınca tekrar jailbreak aracını çalıştırmak gerekiyor. Birkaç kez denedim sorun çıkmadan jailbreak yapıldı. Goblin haftada bir cydia impactor'den tekrar yükleme yapmak gerekiyordu. Bunda da böyle birşeye ihtiyaç var mı acaba? Telefonum Iphone 6.
Evet ya da JailbreakTR Reposundan, Extender Reloaded adlı tweaki kur oto imzalamayı yapsın

PHONEX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar yetki sorunu yaşayanlar çözüm için aşağıdaki adımları uygulayın.

• DoubleH3lix açıp "run uicache" yapın
  • Hiçbir şeye dokunmadan DoubleH3lix uygulamasını silin
  • Cihazı yeniden başlatın ve ipayı tekrar atıp Jailbreak yapın
Bu ne işe yarıyor?

gastamonulu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
g0blin'in artık geliştirilmesine doubleh3lix yayınlandığı için son verildi. Yani doubleh3lix'e geçmekten başka mantıklı bir seçenek yok açıkçası.
Ben Goblin R3 cıkacak diye beklerken ,şaşırdım bu doğrumu. Su an goblin cok stabil bende H3lix biraz daha gelişsin geçeriz :)

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bencede şimdilik g0blin kullanalım macera aramaya gerek yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cihaza aynı anda birden fazla tweak yüklerken cydia kitlendi. Herhangi bir şekilde giremiyorum. Safe moda nasıl geçirebilirim telefonu acaba? Bu arada filzayı yükleyemedim. Telefona yeni eraser yaptım. Ayarlara da giremiyorum.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Ben Goblin R3 cıkacak diye beklerken ,şaşırdım bu doğrumu. Su an goblin cok stabil bende H3lix biraz daha gelişsin geçeriz :)
Zaten ortada böyle bir durum olacağına dair işaret yoktu, g0blin'in geliştirici dahi şaşırdı. Ardından da uğraşmaya gerek duymadı muhtemelen ve bıraktı.

Bencede şimdilik g0blin kullanalım macera aramaya gerek yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
GPS ve Touch ID sorunları doubleH3lix ile düzeldi. g0blin'den başka bir farkı yok zaten.

Cihaza aynı anda birden fazla tweak yüklerken cydia kitlendi. Herhangi bir şekilde giremiyorum. Safe moda nasıl geçirebilirim telefonu acaba? Bu arada filzayı yükleyemedim. Telefona yeni eraser yaptım. Ayarlara da giremiyorum.
Cydia'ya mı giremiyorsunuz?

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cydia'ya mı giremiyorsunuz?
Halletim. Classic folder 2 tweaki yüzünden cydia girmiyordu. Telefon jailbreak moduna alınca donuyordu. Bende g0blini kurdum. Sorun düzelince doubleH3lix tekrar geçtim.

marsmelotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhabalar. DoubleH3lix Bende Rahatça Kernel Exploit Yapıyor Ancak springboard boot ekranında (SpringBoard Bootloop olduğunu düşünüyorum) kalıyor ve 5 dk sonra (timeout) kapanıp restartlıyor.

Gerekli bilgiler
Cihaz: iPad Air 2 (Wi-Fi)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhabalar. DoubleH3lix Bende Rahatça Kernel Exploit Yapıyor Ancak springboard boot ekranında (SpringBoard Bootloop olduğunu düşünüyorum) kalıyor ve 5 dk sonra (timeout) kapanıp restartlıyor.

Gerekli bilgiler
Cihaz: iPad Air 2 (Wi-Fi)
kurduğunuz tweaklerden biri sebep oluyordur.

marsmelotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Goblin kullananlar bunu indirip direk kullanabiliyormu peki?

Aslında Şu An Herhangi Bir Sorun Göremedim. g0blin de iPhone'lar için şarj problemi vardı. Ama Adamlar ne hikmetse exploid bulunduktan 2-3 ay sonra 64-bit için jb çıkarttı. Şu ana kadar herhangi bi update çıkmadı g0blin'e. Sanırım Discontinued olacak

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Aslında Şu An Herhangi Bir Sorun Göremedim. g0blin de iPhone'lar için şarj problemi vardı. Ama Adamlar ne hikmetse exploid bulunduktan 2-3 ay sonra 64-bit için jb çıkarttı. Şu ana kadar herhangi bi update çıkmadı g0blin'e. Sanırım Discontinued olacak
goblinmi sorunlu h3lixmi bilmiyorum ama h3lix goblinden güncel ve iyidir. Bende goblin jb varken sistem bozulmuş webden apple hesabıma girerken 2 adımlı doğrulama kodu ekranı belirsede rakamlar gözkmüyordu,Ben goblinden h3lix geçtikten sonra, cihazda donmalar ve ekranda istemsiz hareketler olmaya başladı, daha sonraları desteklenmeyen flipswitch diye tweak yükledim kaldırdım, filza ile filipswitch diye arayıp tüm dosyaları sildim, cihazın hücresel bağlantı ayarını bozdum, jbı ios sürümümü 10.2 yapıp osrestorex ile temizleyip ayarlardan cihazı sıfırlasamda düzelmiyordu :) Bu tweaklar yüklesekte düzgün çalışmıyor cydia saurik güncellesin 11.3 te jb beklerim jailbreak çıkıncada hemen atlamam 2,3 ay beklemek gerek yoksa sıkıntılı olabiliyor, ayrıca yüklenen tweakların çöpleri sıkıntı çıkarabiliyor...

marsmelotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
goblinmi sorunlu h3lixmi bilmiyorum ama h3lix goblinden güncel ve iyidir. Bende goblin jb varken sistem bozulmuş webden apple hesabıma girerken 2 adımlı doğrulama kodu ekranı belirsede rakamlar gözkmüyordu,Ben goblinden h3lix geçtikten sonra, cihazda donmalar ve ekranda istemsiz hareketler olmaya başladı, daha sonraları desteklenmeyen flipswitch diye tweak yükledim kaldırdım, filza ile filipswitch diye arayıp tüm dosyaları sildim, cihazın hücresel bağlantı ayarını bozdum, jbı ios sürümümü 10.2 yapıp osrestorex ile temizleyip ayarlardan cihazı sıfırlasamda düzelmiyordu :) Bu tweaklar yüklesekte düzgün çalışmıyor cydia saurik güncellesin 11.3 te jb beklerim jailbreak çıkıncada hemen atlamam 2,3 ay beklemek gerek yoksa sıkıntılı olabiliyor, ayrıca yüklenen tweakların çöpleri sıkıntı çıkarabiliyor...
Haydaaa :D Benden daha kotusu var midir diye dusunurken tam da. Ben kullandim o dokunmatik sapitmasi evet sayende o sinir bozucu olayin sebebini anlamis oldum. Anlasilan gercekten bu projenin en guncel surumu RC2 olacak sanirim.

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
burada install a tıklayıp izin ver diyoruz ve ayarlar - genel - profil ve aygıt yönetiminde sertifikaya tıklayıp güven diyoruz double helix ftstore bölümünde
Ekli dosyayı görüntüle 2011Ekli dosyayı görüntüle 2010
Merhabalar.
Bunu yapmam durumunda ileride farklı bir jailbreak çıkması durumunda ona geçişi nasıl yapabilirim ?
Daha doğrusu jailbreak'i nasıl silebilirim ?
Şuan hâlâ kullanıyorsanız bir sorun yaşadınızmı ? Teşekkürler

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Ardarda 2 güncelleme birden alan jailbreak'imizin konusu güncellendi.

• RC8:
    • RC7 ile gelen bozuk patchfinder düzeltildi
  • RC7:
    • A9 cihazlardaki başarı oranı arttırıldı
    • Gereksiz Cydia kopyası doubleh3lix ipa'sından kaldırıldı

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ardarda 2 güncelleme birden alan jailbreak'imizin konusu güncellendi.

• RC8:
    • RC7 ile gelen bozuk patchfinder düzeltildi
  • RC7:
    • A9 cihazlardaki başarı oranı arttırıldı
    • Gereksiz Cydia kopyası doubleh3lix ipa'sından kaldırıldı
Rc6 kullaniyorum. Sorun yok. Rc8 e geçmelimiyim . Aşamalar nedir? Teşekkür

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Rc6 kullaniyorum. Sorun yok. Rc8 e geçmelimiyim . Aşamalar nedir? Teşekkür

Başarı oranı gayet iyi önceki sürümlere göre. Cihazınızı yeniden başlatın ve yeni sürümü Impactor ile yükleyip jailbreak'leyin.

Favares

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar benim double h3lix rc6 gitti daha önceden bilgisayardan yapamadığım için telefondan yapmıştım gayet iyiydi telefonu açıp kapatınca bir daha çalışmadı ben de sildim tekrar yükleyim dedim yüklenmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Tips
Tips
Üst Alt