Neler yeni

DLGMemor İnjected PUBG MOBİLE HACK!

Gabriel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler bildiniz var i peki parali hileler banlanmayan

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Anten ban atıyor artık. 10 yıl ban yedim biraz önce
Sadece anten değil çim gizlemede atmış baya arkadaşa geçmiş oldun kardeşim
Mesaj düzenlendi:

Beyler bildiniz var i peki parali hileler banlanmayan
Paralı olanlarda yiyor er yada geç bakalım bulur birisi elbet bi tweak bende araştırma içerisindeyim

Gabriel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sadece anten değil çim gizlemede atmış baya arkadaşa geçmiş oldun kardeşim
Mesaj düzenlendi:

Paralı olanlarda yiyor er yada geç bakalım bulur birisi elbet bi tweak bende araştırma içerisindeyim
Bide millet cok bokunu cikariyordu pubg de hile ile bir tarafdan guzel oldu bir rarafdanda kotu oyunda herkes hile kullaniyordu zaten yapilmali bencede :))

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bide millet cok bokunu cikariyordu pubg de hile ile bir tarafdan guzel oldu bir rarafdanda kotu oyunda herkes hile kullaniyordu zaten yapilmali bencede :))
Aynen çoğu kullanıyorda kimse kimseye çaktırmıyodu

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Acaba app admin indirip daha sonra oyunun eski sürümünü kurup flex 3 veya oyun dosyalarından güncellemeyi kapatmanın bir yolu yokmudur pek anlamıyorum flex 3 ile yapılırmi yapılmaz mi onuda bilmiyorum ama sonuçta 3 mb lik güncellenmeden sonra olanlar oldu

Gabriel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Acaba app admin indirip daha sonra oyunun eski sürümünü kurup flex 3 veya oyun dosyalarından güncellemeyi kapatmanın bir yolu yokmudur pek anlamıyorum flex 3 ile yapılırmi yapılmaz mi onuda bilmiyorum ama sonuçta 3 mb lik güncellenmeden sonra olanlar oldu
Walk sürümde kalırsan milletle oynayamassın knk çünkü odala girdinde sürüm eski der yenilemen lazım oldunu söyliçek

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
çim ağaç gizleme hilesi bulabilen var mı ?

ziderban

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar pubg mobile ban yiyen guest hesabı nasıl sileceğim yeni guest hesab açamıyorum

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar pubg mobile ban yiyen guest hesabı nasıl sileceğim yeni guest hesab açamıyorum
Benim bildiğim silemiyosun guest daha fake bi facebook Twitter hesabı açıp kullanabilirsin
Mesaj düzenlendi:

çim ağaç gizleme hilesi bulabilen var mı ?
Bende bakıyorum kaç gündür ama sadece şuan paralılar var galiba onlarda zaman zaman ban yiyor bide iyice paraya döküldü bu iş maalesef

Son düzenleme:

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Benim bildiğim silemiyosun guest daha fake bi facebook Twitter hesabı açıp kullanabilirsin
Mesaj düzenlendi:

Bende bakıyorum kaç gündür ama sadece şuan paralılar var galiba onlarda zaman zaman ban yiyor bide iyice paraya döküldü bu iş maalesef
paralıları kim nerden ne satın alıyor acaba

• Like
Reactions: Piu

ziderban

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar yaptım
Mesaj düzenlendi:

Hello Everyone!
I just want to show you how to get fresh PUBG Mobile Guest Account back after banned.

Let's start then!

Step 1. Go to ( Cydia ) tap (Search ) search and install ( Apps Manager ) in Bigboss Source.

Step 2. Then in ( Cydia ) tap ( Search ) search and install ( CacheClearer (iOS 11) ) and restart your device.

Step 3. Make sure ( PUBG ) App is not running if running then close it!

Step 4. Go to ( Settings ) then ( General ) then ( iPhone Storage ) find ( PUBG ) and tap on it and long down you see ( Reset App ) and
( Clear App's Cache )
1. Tap ( Clear App's Cache )
2. Tap ( Reset App )
You can tap them several times if you want to be sure that your data is reset or not.

Step 4. Now in your iPhone homescreen open ( Apps Manager ) find PUBG and open it then tap on ( Wipe )

Step 5. Now open ( PUBG ) and you should have a fresh Guest account! Enjoy!

I hope this will work for everyone!

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar yaptım
Mesaj düzenlendi:

Hello Everyone!
I just want to show you how to get fresh PUBG Mobile Guest Account back after banned.

Let's start then!

Step 1. Go to ( Cydia ) tap (Search ) search and install ( Apps Manager ) in Bigboss Source.

Step 2. Then in ( Cydia ) tap ( Search ) search and install ( CacheClearer (iOS 11) ) and restart your device.

Step 3. Make sure ( PUBG ) App is not running if running then close it!

Step 4. Go to ( Settings ) then ( General ) then ( iPhone Storage ) find ( PUBG ) and tap on it and long down you see ( Reset App ) and
( Clear App's Cache )
1. Tap ( Clear App's Cache )
2. Tap ( Reset App )
You can tap them several times if you want to be sure that your data is reset or not.

Step 4. Now in your iPhone homescreen open ( Apps Manager ) find PUBG and open it then tap on ( Wipe )

Step 5. Now open ( PUBG ) and you should have a fresh Guest account! Enjoy!

I hope this will work for everyone!
Neyi yaptın reis guest hesabımı açtın
Mesaj düzenlendi:

Bi site var ben hiç yanaşmadım yabancı bi site reklama girermi bilmiyorum adınıda paylaşamıyorum o yüzden orda gördüm ama aylık vip abonelik istiyor

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Neyi yaptın reis guest hesabımı açtın
Mesaj düzenlendi:

Bi site var ben hiç yanaşmadım yabancı bi site reklama girermi bilmiyorum adınıda paylaşamıyorum o yüzden orda gördüm ama aylık vip abonelik istiyor
İosgods

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
uygulamanın önbelleğini silmiş yani haritalar falanda silindi

Alievrenn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Suan sekmeme guzel calisiyor dp-28 al gram sekme yok 6x ile diger silahlarda hafif uste sıkıyor

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
YENİ HESAPLAR İÇİN GEÇERLİ YENİ SÜRÜMDE GİRİŞ YAPİLMİS HESAPLAR ESKİ SÜRÜME GİRİŞ YAPAMIYOR.

-Öncelikle Merhabalar 26.12.2018 Tarihinde Fix Yemiş DLGMemo İnjected Çim Gizleme Hilesinin Tekrar Çalıştırma Yolunu Buldum 2 3 Saat Denedim Herhangi Sorun Yok Anlatımına Geçelim

Oyunu Siliyoruz Daha Sonra App Admin Tweak'ini İndiriyoruz Repo Adresi:JailbreakTR Repo Daha Sonra App Store dan Pubg Yazıp İndirdiğinizde Downgrade Seçeneğini Seçip 0.9.0 Sürümünü İndiriyoruz İndirme Bittikten Sonra Oyunu Normal Bir Şekilde Açıp Güncelleme Yapmasını Bekliyoruz Güncelleme Bittikten Sonra İnterneti Komple Kapatıp Oyunu Açıyoruz Oyun Açıldıktan sonra Tekrar Dene Gibi Hatalar Verecektir Sürekli Tekrar Dene'ye Tıklayın Oyunun Ana Sayfası Karşınıza Çıktığında Yani Facebook Veya Twitter Hangisini Kullanıyorsanız İnternettinizi Tekrar Açıp Giriş Yapın Giriş Yaptıktan Sonra Paket Farklılıkları Belirtiliyor Yazısı Çıkacaktır Oyunu Komple Kapatın İnterneti Kapatın Tekrar Oyunu Açın Oyunu Açar Açmaz DLG Açıp 0.000005 Kodunu Float Aratınz Çıkan 3 Sonucu 1./ Değiştirin Oyunun Ana Sayfası Açıldı mı İnternettinizi Açıp Normal Bir Şekilde Çimler Gizlenmiş Halde Oynaya Bilirsiniz. Sorumluluk Size Ait Önce Fake Hesaptan Deneyin :) Anlamayan Olursa Yapacak Birşey yok :okok:

BU ARADA İNDİRDİĞİNİZ TWEAK APP STORDAKİ UYGULAMALARI ESKİ BİR SÜRÜMÜ İNDİRMEYE YARAR
Tüm İşlemler Bittikten Sonra Yapacağınız İşlemler Belli İnterneti Kapatıp Oyunu açıyoruz Güncelleme Yapmaması İçin Daha Ana Sayfa Gelince İnterneti Açıp Keyfimize Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz..

KANIT:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hile çalıştıktan sonra oyunu kapatıp2-3 saat sonra girince gene aynı işlemi yapıcaz mı

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Çok zahmetli değmez o kadar uğraşmaya daha kısa yol bulan varsa paylaşır sa güzel olur

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
hile çalıştıktan sonra oyunu kapatıp2-3 saat sonra girince gene aynı işlemi yapıcaz mı
Hayır sadece interneti kapat oyuna gir gereken ayarları yap ana sayfa geldimi interneti aç keyfine bak videoda olduğu gibi

Tips
Tips
Üst Alt