Neler yeni

Tweak DLEasy

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulama bir kaç gün öncesine kadar stabil şekilde çalışıyordu. Bugün farkettim Facebook ve İnstegram videosu indirmiyor. Hatta Facebook da videonun üzerine basılı tuttuğum zaman Facebook kapanıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uygulama bir kaç gün öncesine kadar stabil şekilde çalışıyordu. Bugün farkettim Facebook ve İnstegram videosu indirmiyor. Hatta Facebook da videonun üzerine basılı tuttuğum zaman Facebook kapanıyor
Resimde Dleasy tweakının indirme yaptığı uygulamalar ve hangi sürümlerinde çalıştığını görebilirsin. Facebook ve instagram güncelleme aldı hali ile güncel sürümlerinde çalışmaz tweak. Appstore++ tweakı ile uygulamaların sürümünü düşürerek tekrardan kullanabilirsin.

kaptan5858

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben bu tweak ile youtube den müzik indiyorum import ediyorum ama müzik kütüphanede gözükmüyor. Dün indirdiklerim gözüküyor bugünkiler gözükmüyor nere gittiklerini de bulamıyorum ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben bu tweak ile youtube den müzik indiyorum import ediyorum ama müzik kütüphanede gözükmüyor. Dün indirdiklerim gözüküyor bugünkiler gözükmüyor nere gittiklerini de bulamıyorum ?
Youtube güncellemesi yaptıysanız sürümü düşürün.

kaptan5858

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Youtube güncellemesi yaptıysanız sürümü düşürün.
Düşürdüm önce 14.24.3 e yine olmadı bir şarkı atıyor sonra diğerlerini kütüphaneye atmıyor. 14.25.3’ü denedim onda da sonuç aynı. Bir de 14.28 yazmışlar yukarı da onu deneyeceğim yarın bugün illAllah ettim yeter

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ücretsiz kullanıyordum fakat şuan ücretli.
Sosyal uygulamarın güncel haline geliştirici olanak tanıyor mu yoksa belli bir sürümde eskisi gibi mi durumlar ? Kırk yılda bir lazım oluyor. Alternatif de yok gibi. Bir sigara parasına almak lazım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaptan5858

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende hepsin de sonuç aynı oldu youtube de. İlk şarkıyı indiriyorum import ediyorum oluyor. İkinci şarkıyı indiyorum import ediyorum oluyor ama şarkıyı ituns müzik kabul etmiyor. 3. Şarkıyı indiyorum import etmiyor. Her sürüm de aynı şey oldu. 14.25 de 14.24 den 14.28 de hepsin de sonuç bu DLesay’le ile. Ben bıraktım artık.

Mert1215

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dün yüklemiştim bu sabah kullandim calismisti ama simdi bir sey indirmiyor nasil duzeltebilirim

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweak: DLEasy
Repo:
Sürüm: 1.0 (23/01/2019)
Uyumluluk: iOS 11 - 12
Fiyat: Ücretli ($1.99)

Açıklama: Sosyal medya uygulamalarından kolayca video ve resim indirin. Kayıt etmek için video veya resimin üzerine uzun süre basılı tutun. Geliştirici, uygulamaların son versiyonlarının kullanılmasın diye belirtmiş.

Hangi uygulamalarda çalışır?
- YouTube
- Twitter
- Instagram
- WhatsApp
- BBM
- Facebook
- Tik Tok

Ekran görüntüleri:
Ekli dosyayı görüntüle 8628Ekli dosyayı görüntüle 8629Ekli dosyayı görüntüle 8630Ekli dosyayı görüntüle 8631
Paralı olmuş ya başka var mı bunun gibi tweak

Jonhs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Bendede çalışmıyor

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
La bende çalışıyordu. Tweakleri sildim satın aldım kurdum çalışmıyor :D nasıl iştir anlamadım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
La bende çalışıyordu. Tweakleri sildim satın aldım kurdum çalışmıyor :D nasıl iştir anlamadım
Dleasy ayarlarında hangi uygulamalarda ve hangi sürümlerinde çalıştığını gösteren tablo mevcut. Uygulamalarınız güncelleme aldıysa sürüm düşürün.

DevilKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sürümler güncel , tweak çalışmıyor ne yazık ki , geliştiriciye mail attım umarım güncelleme gelir.

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürümleri uyanlarda da çalışmıyor. Mesela instagram,youtube

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Güncelleme geldi ve sorunlar ortadan kalktı stabil çalışıyor

DevilKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
update geldi ,bende hala çalışmıyor , sürümler uyumlu olduğu halde.

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam silip tekrar kurmayı denedin mi ?
Çünkü ben youtube'dan mp3 indirip müzik programına import ettim instagramdan da download yaptım sorun yok yani

DevilKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
shadow tweaki ile çakışıyormuş şimdi çalışıyor teşekkürler.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
2.9.1 sürümünde problem mi var ?
satın almama rağmen, kullanamyorum

Tips
Tips
Üst Alt