Neler yeni

Dfu mode

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7 + telefonumu dfu moduna alıyorum. Dfu moduna almadan önce itunes telefonu tanıyor. Ancak dfu modda itunes de kurtarma modu açılmıyor. Nette araştırdım uğraştım. Ancak sorum hala devam ediyor. Telefonu sıfırlayamıyorum. Yardım edin lütfen. Aciill . İmzalar kapanmadan 11.3.1 yapmam lazım

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazım şu an açık. Recovery modda takılı kalmadı. Sürümüm de 11.3.1 . Jb kurmak için telefona dfu modda yeniden yükleme yapmam gerekli. Ancak itunes dfu modu algılayamıyor

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
cihazınız itunes a bağlıyken dfu almayı deneyebilir misiniz?

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Cihazım şu an açık. Recovery modda takılı kalmadı. Sürümüm de 11.3.1 . Jb kurmak için telefona dfu modda yeniden yükleme yapmam gerekli. Ancak itunes dfu modu algılayamıyor
Bu programı DFU gibi modlara girmek için de kullanabiliyorsunuz o yüzden önerdim. DFU modundaki cihazı iTunes görmüyor ise kablonuzu ve USB portlarınızı kontrol edin.

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
itunes e bağlı iken de denedim olmadı.
kablo veya usb portlarında sıkıntı olsa normal modda itunes e bağlanmazdı değil mi ?

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
itunes e bağlı iken de denedim olmadı.
kablo veya usb portlarında sıkıntı olsa normal modda itunes e bağlanmazdı değil mi ?
iTunes son versiyon değil ise güncel olup olmadığını kontrol et.

iPhone 7 Plus
11.3.1
Jailbreak -> loading...

erkandinlergs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar ben sanırım recovery modda 11.3.1 yükledim i tünes ile gelen jailbreak ile bir problem yasarmiym yardımcı olabilen varmiydi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İtunes güncel ama o kadar uğraşmama rağmen yine olmadı. Başka pc de deneyeceğim. İnşallah olur. Onda da olmazsa kabloda sıkıntı vardır

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Recovery modda tanıyıp dfu modda tanımıyorsa dfu moda geçemiyor olabilir misiniz? Ayrıca iTunes ın otomatik açılma özelliği kapanmış olabilir mi başıma gelmişti daha önce silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Başka pc de gördü sonunda. Şimdiki sıkıntı ise ipsw.me adresinden indirdiğim 11.3.1 versiyonu zip li. İpsw uzantısı nasıl olacak ?

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7 plus. Zip uzantısını ipsw diye değiştirdim. Oldu :-)

Porcellis

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sonunda dfu mode ile 11.3.1 i yükledim. Sorun pc den kaynaklı imiş onu öğrendim. Diğer pc de denedim oldu. Yardımlarınız ve ilginiz için hepinize teşekkür ederim 👍🏻🙌🏻

Tips
Tips
Üst Alt