Neler yeni

Denetim Merkezi Açılmıyor

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar. Telefonum 6s+ home gesture yüklüydü ama çok şarj tükettiği için kaldırdım. Ama kaldırdıktan sonra cc açılmamaya başladı. Telefonu normal başlatıyorum ama jb aktif değilken de cc açılmıyor. Repodan ccclener yükledim ama işe yaramadı. CC ile alakalı hiç bir tweak yüklü değil. iclenaer ile temizleme de yapmama rağmen hiç bir değişiklik yok.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
home gesture tekrar kurup,CC açılacak mı bir kontrol eder misin?

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
evet öyle olunca açılıyor sorun olmadan eskisi gibi kullanabiliyorum

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
evet öyle olunca açılıyor sorun olmadan eskisi gibi kullanabiliyorum
Homegesture tekrar kaldırmayı denemelisin muhtemelan cihazdan tam anlamıyla tweak kaldırılmıyor, birde CC ekranı görünüyor mu yoksa hiç tepki yok mu tweak kaldırdıktan sonra.

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hiç bir tepki olmuyor. kaldırdım daha önce temizlik vs. de yaptım ama sorun devam ediyor hep

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
yok hala sıkıntılı hiç bir tepki yok home gesture yükledim şuan öyle kullanıyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
LittleX’i kurup biraz kullanıp kaldırabilir misin?
Önce homegesture’ı kaldır ama

JailbreakTR

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
yok hala sıkıntılı hiç bir tepki yok home gesture yükledim şuan öyle kullanıyorum
Eğer hard reset attığın halde sorun devam ediyorsa home gesture kalıntıları vardır filzadan taratıp silmeyi dene kontrol merkezi ile alakalı tweakler kullanıyorsan ccsupport kur kullanmıyorsan Filza ile kalıntıları silmeye çalış bu tarz tweakler hep sorun fludity littlex home gesture nedense hep sorun çıkartıyor.

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
LittleX’i kurup biraz kullanıp kaldırabilir misin?
Önce homegesture’ı kaldır ama

JailbreakTR
home gesture kaldırdıktan sonra denedim littlex ama kurunca safe mode atıyor littlex
Mesaj düzenlendi:

Eğer hard reset attığın halde sorun devam ediyorsa home gesture kalıntıları vardır filzadan taratıp silmeyi dene kontrol merkezi ile alakalı tweakler kullanıyorsan ccsupport kur kullanmıyorsan Filza ile kalıntıları silmeye çalış bu tarz tweakler hep sorun fludity littlex home gesture nedense hep sorun çıkartıyor.
hocam teşekkürler. kalıntılara nasıl ulaşabilriim peki ? hangi yolu izlemem gerekiyor ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
home gesture kaldırdıktan sonra denedim littlex ama kurunca safe mode atıyor littlex
Mesaj düzenlendi:

hocam teşekkürler. kalıntılara nasıl ulaşabilriim peki ? hangi yolu izlemem gerekiyor ?
Filzayi açıp kok kısmında homegesture yada home gesture araması yap çıkan dosyaları sil sonra trash bolumundende sil cydiadan kaldırdıktan sonra tweaki filza ile islemleri dene.

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Filzayi açıp kok kısmında homegesture yada home gesture araması yap çıkan dosyaları sil sonra trash bolumundende sil cydiadan kaldırdıktan sonra tweaki filza ile islemleri dene.
Teşekkürler her türlü şekilde aradım ama bir şey çıkmadı kök dizininde

Tips
Tips
Üst Alt