Neler yeni

Cydiaya Gelen Güncelleme Sonrası JB Yapmak Çok Zorlaştı

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba 1 hafta içerisinde cydia gelen güncelleme sonrası 70-80 kere jb yapmayı deniyorum anca başarılı oluyor eskiden kullandığım tweakler aynı tweakler max 4-5 kere denerdim şimdi ciddi anlamda 70-80 kere deniyorum 1:30 saate yakın sürüyor jb işlemini gerçekleştirmem bunun neden olduğunu ve nasıl giderebileceğimi bilen varmı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bende yaptım güncellemeyi herhangi bir sorun yok. Tavsiyem rollectra ile sıfırlayın, uncover ile Jailbreak yapın.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
electrada kalıyorum ama 4 saat oldu bu sefer 200 kere açtım kapadım hala olmadı deliriyorum

uncovera geçmek istemiyorum
Tekrar electra ile Jailbreak yapın, tavsiyem sıfırlayın ama.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
rollelectrayı kullanmak için jb yapılmış olması gerekmiyomu cydian kurmak gerekiyo ben hala jb yapamadım sürekli amfid patch diyo:crybaby2:
iOS 11.3 veya daha üst sürümü ise ipa olan sürümünü kullanabilirsiniz.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iOS 11.3 veya daha üst sürümü ise ipa olan sürümünü kullanabilirsiniz.
çok teşekkür ederim cevaplar için son bir sorum var bu rollelectra yaptığım zaman cydiadaki eklediğm repolar tweaklerde silinicekmi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
çok teşekkür ederim cevaplar için son bir sorum var bu rollelectra yaptığım zaman cydiadaki eklediğm repolar tweaklerde silinicekmi
Evet, verileriniz bile silinebilir ipa sürümüne o ayar gelip gelmediğini tam bilmiyorum. Bi kontrol edin.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Evet, verileriniz bile silinebilir ipa sürümüne o ayar gelip gelmediğini tam bilmiyorum. Bi kontrol edin.
bizim forumda special bölümündeki electra remover bilgisayardan ipayı telefona kurduğumuz sıfırlarma aracımı oluyor çünkü cydiaya ulaşamıyorum

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aksine bende de 1haftadır tek bir kere reset atmadı kendi kendine

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Son gelen cydia güncellemesi sonucu isinma sorunum geçmedi.Sonrası elveda JB oldu.
Aylarca jailbreak bekle sonra kaybetmesi cok koyuyor insana telefon çöp gibi geliyor :S

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Heryerden herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar, bende sizin gibi 1 saate hafta da 30 kere jb işlemi yapıyordum. uncOver aracının sunduğu jailbreak gerçekten son derece süper, Tofaş’tan inip son model araca binmek gibi birşey

erenxda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben unc0ver jailberak i sırf iPhone x te Cydia tam ekran diye kullanıyorum 😂

nureddin500

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
uncover süpermiş uncoveri yükleyince restart yapın 30 saniye sonra jb ye basın kesin oluyor
neydi electradan çektiğim

nureddin500

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
uncover süpermiş uncoveri yükleyince restart yapın 30 saniye sonra jb ye basın kesin oluyor
neydi electradan çektiğim
*** 11 tweakıyla sadece electra jailbreakı cydiayı silin uncoveri kurun telefonu boşuna fabrika ayarlarına getirmeyin
Mesaj düzenlendi:

Ben son 1 haftadır her jb işlemi için 100 kere deniyodum tam bir eziyet halini almıştı
bendede işkenceye dönüşmüştü

Tips
Tips
Üst Alt